Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички

  • 14 127
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 817
Няма какво да те е срам, да ти кажа те като видят някоя по-младичка или изглеждаща по-малка и се държат малко по-пренебрежително, което много ме дразни, но няма какво да направя. Така че добре си решила да отидеш са майка ти, поне ще те вземат малко по-насериозно.

# 286
  • Мнения: 697
Искам да ви пита и нещо: тъй като в сряда ще ходя на очен лека да ми видят дъната, но целта трябва да ми сложи едни капки, от които 2 часа ще виждам размазано. Дали са безопасни за бременни?

Да се изкажа като човек сблъсквал се многократно с такива капки Wink Те действат само локално /на самото око/ така че са напълно безопасни. Не знам къде си решила да се преглеждаш при очен лекар, но има една малка подробност. В кварталната поликлиника слагат стара версия на въпросните капки и не виждаш след това с дни. В съвременните очни клиники слагат капки които имат доста краткотраен ефект. Затова най-добре се информирай какво ще ти слагат.

# 287
  • Мнения: 817
Хайде, заповядайте в НОВАТА НИ ТЕМА

# 288
  • Мнения: 498
Момичета, с едно късно включване и се извинявам предварително ако ви натоварвам.

Но тъкмо бяхме тръгнали да капарираме количка (до което така и не стигнахме в днещния ден) и така ни помляха на един завой... едва останахме живи... един зад нас караше със 100, блъсна ни отзад, ние от инерцията в предната кола, тя отиде в другото платно и там още една кола се помля, тя пък се удари в две други и то спрели... и тези които бяха най-виновни нищо им няма, а останалите сме като смачкани консервени кутии... Слава Богу на нас нищо ни няма, е поне рани, то психическия стрес е неуписуем... и бебо милия кой знае какво е изживял... коремчето ми се втвърди няколко пъти. Излезнах много бързо от колата, ама тя пушеше направо се почувствах като на филм, викам сега ако гръмне... Седяхме 3 часа докато полицаите опишат 5-те коли, после докато дойдат да ни вземат... Та малко стана като филм на ужасите, ама и часа си го бива Rolling Eyes

Утре няма да мога да дойда на Плиска, ама ще ходиме да викаме за оглед компетентните органи и да видим как ще оправяме колата, тя както няма Каско... само този разход ми трябваше сега((((( И милата ми количка (аз толкова си я обичам) сигурно ще я стягат маса време и няма да ни е под ръка ако се наложи да тръгнрм за болницата...

Е, наоплаквах ви се, дано не съм ви натоварила  Tired Трябва да отида да запаля свещичка.

# 289
  • Мнения: 132
Инче ужасно е HugДано да се оправиш от шока по бързо и добре че нищо ви няма  bouquetИзроди карат като идиоти .Ние сега като карахме детето една маршрутка щеше да ни удари челно от авариййки и направо тръгна ама нали човека да си преброи парите #2gunfireКато се кача в колата и само се моля да стигнем Praynig

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Moqt termin e na 15 oktomvri i bih se radvala da se vkliu4a v va6iq spisuk:)

# 291
  • Варна
  • Мнения: 1 576
janin4eto_87 ,добре дошла. Но трябва да знаеш, че като изпишем 15 странички, правим нова тема. Затова заповядай в новата  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=329406.new;topicseen#new

Общи условия

Активация на акаунт