Mнения за д-р Кирил Киров (Тина Киркова)

  • 46 701
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 463
Нe следи бременност ако това питаш. Иначе работи и в друга болница -дали не каза Втара градска  newsm78 Лично аз съм му се обаждала ,защото по препоръките тук във форума се оказва ,че е стархотен и исках да ми следи бременността и да родя при него. Но каза да му звънна 9-тия месец  Laughing  Дори и по телефона е готин Peace

# 16
  • Мнения: 1
здравейте, някои от раждалите от вас при доктор киров от тина киркова плащал ли му е и колко иска за израждане? днес се запознах с него, но не коментирахме тази тема. презстои ми да раждам през септември 2009 г., ще ви бъда много благодарна за инфото!

# 17
  • Мнения: 2 274
Има двама лекари на име Кирил Киров. Доколкото разбирам този от ТК е по-възрастен.
Била съм при другия той работеше във Втора градска и е по -млад, не отивайте при него- само за пари мисли. Преди четири години имаше частен кабинет до Съдебната палата.

# 18
Iskam da izkaga ogromnata si blagodarnost kam Dr. K. Kirov/ T.Kirkova (Sv. Sofia). Istinski profesionalist i prekrasen chovek. Preporachvam go iskreno na vsichki badeshti maiki. Ogromni Blagodarnosti oshte vednag za dvete mi prekrasni desa koito doidoha na bial sviat s pomoshta na dr. Kirov.

# 19
  • Мнения: 781
И аз раждах при доктор Киров. За съжаление при мен се наложи секцио по спешност и всичко свърши много бързо Laughing
Ако искате вярвайте, но се смях докато раждах Laughing
Златни ръце. Страхотен професионалист и човек. Спокоен, уравновесен и мил Laughing

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Тъкмо писах за него и в друга тема, докато лежах в патологията преди години, имаше едно момиче, което беше негова пациентка - всеки ден идваше, много мил и спокоен човек, каквото и да го попитахме, ни отговаряше, след това едно момиче роди по време на негово дежурство и каза, че през цялото време е държал ръката й.

# 21
  • София
  • Мнения: 129
Тъкмо мислех дапускам тема за д-р Киров,но то вече си имало.
Искам да питам мамите раждали при този доктор - предварително ли го избрахте или като сте раждали се е случил на смяна?

# 22
  • Мнения: 143
предварително го избрах. 

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Аз мисля да му се обадя в края на 7ми месец т.е. да си го избера.

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,
прочетох много добри отзиви за д-р Киров.
Предстои ми операция на киста, някой правил ли е такава него?
Благодаря предварително!

# 25
  • София
  • Мнения: 84
Знаете ли дали д-р Киров провежда обикновени гинекологични прегледи в Тина Киркова или в частен кабинет и какви са координатите му?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 869
Започнах да пиша и нещо ми изчезна поста... newsm78. Раждах при д-р Киров преди три години - избрах си го по съвет на приятелка, която ражда секцио при него. Аз раждах нормално и мога да кажа, че е страхотен - малко е пестелив на думи, но се грижи добре за пациентките си. Както каза неонатоложката, присъстваща на раждането " Аз по-щадящо раждане не съм виждала" - синът ми беше голям и "излезе" трудно. Сега съм бременна с близнаци и мисля пак да му се доверя

# 27
  • София
  • Мнения: 1 869
Alicante, доколкото знам не извършва частни прегледи - той само изражда. По време на предишната ми бременност той се уговори с д-р Гергов, който ми следеше бременността по ЗК - д-р Киров почти винаги присъстваше на прегледите. Телефонът му е 0888925954 / надявам се да не си е сменил номера/

# 28
  • Лондон
  • Мнения: 1
някой раждал ли е във ваната при д-р Киров? какви са ви впечатленията? дали има опит да изражда във вода и въобще дали е привърженик на този метод?

# 29
  • Мнения: 7 418
   Скоро разбрах,че д-р Киров е един от малкото лекари,които са склонни да изчакват естествения процес на раждане,без да го пришпорват с окситоци и пр. "екстри".
   Та ми се иска да знам от раждалите при него мамчета,наистина ли е така?Споделете за вашия опит.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт