www.babyundkinderkleidung.de - с доставка само 2.95 Евро до БГ!!!

  • 6 898
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 706
oще никой ли не си е получил поръчката?Чакам отзиви:колко в действителност ви излезе доставката ,таксите и за колко време пристига,какво е качеството на дрешките,къде са произвдени?

# 31
  • Мнения: 521
а с кредитна карта може ли да се плаща

# 32
  • Мнения: 1 269
Tikvichka,порьчката ти пристигна ли? ти на коя дата я направи?

Мама_му,аз платих през пейпал.
 

# 33
  • Мнения: 594
Има ли някой вече да си е получил поръчка да сподели?  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 269
моята още не сьм я получила,като дойде ще снимам и ще покажа.

# 35
  • Мнения: 3 867
Моята дойде, че и без ДДС-то даже, ама вече няма да правя така Laughing обещавам. Получих едни карго-панталонки и една тениска за синчето, струва ми се, че номерата вървят малко по-малки от редутските, да не говорим за американските. Получих р-р 98, но доста ми малнее и май ще ни става догодина. Трикото е тъничко, но шевът е безупречен. Напоследък ми се случи от Редута да получавам посукани блузи, на които страничните шевове се извиват на едната страна, та вече се заглеждам и по това.

# 36
  • Мнения: 1 269
от коя дата ти е порьчката?

# 37
  • Мнения: 3 867
Поръчката ми е от 05/09, а известието ми беше от 19/09.

# 38
  • Мнения: 1 251
И колко точно ти излезе доставката?

# 39
  • Мнения: 3 867
2,95 Евро ми взеха за доставката. Някой проверявал ли е скоро в действителност колко става в процеса на поръчката, в началото все още си стои 2.95, а между другото на пакета пишеше 3 Е.

# 40
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Аз харесах едни дънки за дечковци,някой ще поръчва ли да пуснем поръчка заедно или да се пробвам сама?  newsm78
 Ама с немския съм скарана и не знам и как да се регистрирам. Embarassed

# 41
  • В събота
  • Мнения: 201
Моята поръчка също е от 5 септември, писаха ми, че ще тръгне на 8 септември, но още нищо не съм получила  newsm78 Дали да не взема да им пиша?

# 42
  • Мнения: 1 269
фантичке,ако искаш аз сьм на среща!пиши ми лс.
иначе аз да се похваля-днес получих пакетчето,много сьм доволна  Peace две бодита и едни дьнки,това само пробно да видя как е качеството и колко ще ми излезе...,но определено ще има още порьчки  Wink /развали се фотото  Mr. Green като го оправя ще снимам./

# 43
  • into the blue
  • Мнения: 771
И аз тук ще надникна!Хич ме няма с немския,ама то и с френския беше така,та дано да се справя,иначе ще ви досаждам  Hug

# 44
  • Мнения: 1 251
фантичке,ако искаш аз сьм на среща!пиши ми лс.
иначе аз да се похваля-днес получих пакетчето,много сьм доволна  Peace две бодита и едни дьнки,това само пробно да видя как е качеството и колко ще ми излезе...,но определено ще има още порьчки  Wink /развали се фотото  Mr. Green като го оправя ще снимам./

Искаме снимкииии! smile3509 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт