www.babyundkinderkleidung.de - с доставка само 2.95 Евро до БГ!!!

  • 6 891
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
И аз бих се включила в обща поръчка и снимки ще чакам

# 46
  • Мнения: 1 269
снимки
бодитата са от стегната памучна материя,много ми харесват,още повече цената им  Wink
дьнките са от мек плат,имат ластик на крьста за коригиране...абе доволна сьм,пак ще порьчам  Peace

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 01:03 от silvi@

# 47
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз нещо не мога да разбера как се разглежда Rolling Eyes Не виждам цените newsm78

# 48
  • Мнения: 1 251
снимки
бодитата са от стегната памучна материя,много ми харесват,още повече цената им  Wink
дьнките са от мек плат,имат ластик на крьста за коригиране...абе доволна сьм,пак ще порьчам  Peace

Много са сладки дънките! Честито! Hug

# 49
  • Мнения: 1 269
Аз нещо не мога да разбера как се разглежда Rolling Eyes Не виждам цените newsm78
цените ги има отгоре над снимките

JETZT FÜR9,95 ? 7,95 ?

а сьщо и в ляво

Jetzt von ? 9,95 für ? 7,95
Marke: Name it
95% Baumwolle
5% Elastan

# 50
  • В събота
  • Мнения: 201
Гррррр, уж първа поръчах, а още не съм получила нищо  #2gunfire

# 51
  • Мнения: 96
И аз чакам една поръчка от 10 септември! Ще взема да им пиша...

# 52
  • Мнения: 1 269
мойта я порьчах на 11.09 и на 29.09 беше при мен,май наистина вашите са се забавили...

# 53
Момичета получихте ли си поръчките?Дали бих се справила да поръчам, ако не знам немски език?Опитах се да намеря в сайта формата за регистрация, но не успях.С какви карти пазарувахте?Някой би ли помогнал при регистрацията?

# 54
  • Мнения: 1 269
аз не се регистрирах предварително...нахвьрлях в кошницата и после натисках да потвьрдя...немски не знам,но това не ме затрудни  Wink

# 55
  • В събота
  • Мнения: 201
Още нищо не съм получила, писах им писмо и ми отговориха, че било честно да ми пратят пак нещата другата седмица. Адски неудобно се почувствах (честно казано се съмнявам в нашите пощи), но пък аз какво съм виновна. То докато пристигнат дрешките ние вече ще сме пораснали и няма да ни стават ...

Някой друг неполучил?

silvi@, казаха, че ги пращали в един по-голям плик по пощата. Ти как ги получи?

# 56
  • Мнения: 1 269
точно както си писала-в плик и по пощата.

# 57
Момичета още ли няма раздвижване с получаването на поръчките, защото съм харесала някои неща, но не смея да поръчам..........А ако сте получили нещо моля, споделете впечатления.

# 58
  • Мнения: 105
снимки
бодитата са от стегната памучна материя,много ми харесват,още повече цената им  Wink
дьнките са от мек плат,имат ластик на крьста за коригиране...абе доволна сьм,пак ще порьчам  Peace
Отваря се началната страница. Защо немога да видя албума?

# 59

Общи условия

Активация на акаунт