За активната гимнастика?

  • 1 707
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами дъщеря ми много си играеше с нея от малка та до 10 месеца.

# 16
  • Мнения: 1 512
Ами моето бебче не проявява никъкав интерес към активната гимнастика. Въобще не проявява никакъв интерес и сега ми заема само място и се превърна в най-ненужната покупка.

# 17
  • Мнения: 502
нашата я вземе много рано, но в началото въобще не й обръщаше внимание. нашата е комбинирана и сега  още се заиграва с нея.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Вчера гледах активни гимнастики на Chicco  и на опаковката пишеше от 0 до 12 месеца така , че защо не  Thinking
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/949

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Зависи от детето! Дъщеря ни започна да обръща внимание на активната гимнастика на 3,5 месеца и така до към 6,5 месеца. После започна да пълзи, а когато на 7 месеца се изправи хваната за дъгите на гимнастиката, вече я разглобих и й оставих само килимчето да си играе. От месец обаче и на него не обръща внимание....

# 20
  • София
  • Мнения: 431
При нас активната гимнастика беше най-лошата инвестиция. Макси така и не пожела да си играе в нея. Така че ако имаш възможност да вземеш от познати поне да видиш дали детето ще прояви интерес, ще бъде най-добре.

# 21
  • Мнения: 6 713
В началото бебка не проявяваше интерес, но после доста й харесва в нея. Но не я държа по цял ден там, а само 1-2 пъти на ден. Иначе се търкаля по дивана Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 017
Чудя се защо това килимче се смята, че е за активна гимнастика? На нея бебка само се мятам насам натам и се протяга да хване играчките или да се гледа в огледалото.

По отношение на въпроса на авторката на темата - може и да сте позакъснели и скоро да ви омръзне - ние вече сме на 8 месеца и много много не ни е интересна. Иначе като беше по-малко доста се заиграваше ...

# 23
  • Мнения: 1 900
Вършеше ми добра работа. Peace

# 24
  • Мнения: 1 371
Не съм му купувала активна гимнастика. Но на повечето пише до 12 месеца. Макар че ми е странно как едно 11-12 месечно бебе ще застане под нея и ще си играе, при положение, че започва да открива света пълзейки или ходейки.

# 25
  • Мнения: 756
на сина ми въобще не му беще интересна , купих друга, която е по- скоро като лунапарк , не толкова активна и я харесва и се занимава с нея...моето мнение е , че нито си закъсняла , нито си избързала -ако детето я харесва купи му я.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 524
Според мен е късничко, детето вече е по като за тези масички чико и фишър имат такива....
......
Или изобщо играчки с много копчета, светлини, звучи и различни материи....
и аз мисля така, ако тепърва ще я ползвате. коки започна на около 3-3,5 месеца да й обръща внимание и така докъм 6 и малко месеца Peace

# 27
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Каката си играеше с нея докато не започна да пълзи.
И аз мисля, че е по-добре да си дадете парие за някоя музикална масичка  Peace

# 28
  • Мнения: 617
Ние имаме ей такава http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/839 и още му е интересна на Крис, но вече не лежи под нея да гледа играчките, а се катери по нея изправя се и се занимава сам. Според мен това беше добра инвестиция. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 44 103
Ние имаме ей такава http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/839 и още му е интересна на Крис, но вече не лежи под нея да гледа играчките, а се катери по нея изправя се и се занимава сам. Според мен това беше добра инвестиция. Peace

да този вид е по-удачен, от онези меките, защото става и за по-големи дечица Wink

Общи условия

Активация на акаунт