PRISON BREAK (XI тема)

  • 49 604
  • 969
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2 908
Келерман как изчезна от сериала,че не помня?Не го ли застреляха?Че беше във втори сезон помня,ама как-не помня. newsm78

# 526
  • Мнения: 2 746
Келерман го водеха към федералния затвор, когато някакви въоръжени мъже спряха полицейския микробус. Де факто, тогава не показаха директно как го застрелват, само се чуха изтрелите. Доколкото си спомням, Келерман последно каза "време беше" или нещо такова. С което сценаристите си оставиха вратичка, май Simple Smile. та затова имаме основание да очакваме агента да се върне в сериала.

Жижи, Майкъл има здравословни проблеми.Нещо наследствено, от което е умряла майка му, така се разбра от предните епизоди.

# 527
  • Мнения: 280
аз не мисля че Келерман е жив.Преди да го застрелят той разказваше че за войниците от френската съпротива било чест да се усмихват докато ги разстрелват-тогава вратата на микробуса се отвори,той каза : " Какво ви забави толкова?" и после се усмихна Peace

Надявам се да е жив,но си мисля че ако беше досега да се е върнал newsm78

# 528
  • Мнения: 3 050
Приемате ли нов фен във вашите редици?
Зарибих се от новите серии по НТВ(нали са 3 сезон?) и в момента си тегля 1 от арената. Grinning
Вие кой обсъждате?4 ли?

Сукре ми е любимец Heart Eyes

  Hug и на мен ми е любимец  Heart Eyes
Аз съм гледала всичко до тук, теглено от нета, още в началото като ги пускаха сезон след сезон.
Сега гледам всяка седмица новият епизод от 4 сезон, а понякога гледам и по Нова ТВ, ако нямам какво да правя Crazy хубаво сериалче си е Peace

# 529
  • Мнения: 410
Изпуснах края на снощната серия по Нова тв, от момента, в който Гретчен, София и Линк отидоха дружно на посещение в затвора, някой може ли да ми го разкаже накратко?
Благодаря.

# 530
  • Мнения: 11 823
дани-77, дръпни си серията по-добре!

Аз също мисля, че момиченцето на Гретчен е от генерала, но дали той знае!? Макар че би било трудно тя да скрие бременността си.. Ако той не знае тя има силен коз, който ще извади в определен момент.

Също смятам, че негърът ще е жив, макар че честно казано ми писна вече да ги възкръсват!  Confused Калерман със сигурност е мъртъв, той си го знаеше и очакваше с достойнство! А и сега залагат повече на по-новите персонажи. В тази връзка смятам, че героят на Белек беше вече изчерпан и избраха силно изкарване!
 

# 531
  • Мнения: 410
Изобщо не знам, коя по ред е била  снощната серия.  Rolling Eyes
А и за тези сайтове май трябват регистрации и неограничен трафик, които в моя случай липсват. Надявах се, някой да е гледал и да бъде така добър, да доразкаже.

# 532
  • Мнения: 2 746
аз не мисля че Келерман е жив.Преди да го застрелят той разказваше че за войниците от френската съпротива било чест да се усмихват докато ги разстрелват-тогава вратата на микробуса се отвори,той каза : " Какво ви забави толкова?" и после се усмихна Peace

Надявам се да е жив,но си мисля че ако беше досега да се е върнал newsm78

Е да , но пък не го видяхме умрял. А думите му могат да се тълкуват двояко. Може да означава буквално, че е очаквал смъртта, както казваш, но също може да е очаквал свои хора да го спасят.

За Белик и аз мисля, че се изчерпи като персонаж.Ще видим какво са ни подготвили сценаристите.

# 533
  • Мнения: 280
кои свои хора newsm78?Компанията ли?Нали се обърна срещу тях за да помогне на майкъл newsm78.Не помня да имаше други "свои хора" Peace
Ако се върне ще се радвам-аз го харесвах Peace

# 534
  • Мнения: 2 069
дани-77 и така... това което си спомням е:
Майкъл се съгласи да вземе момчето с топката не му знам името при бягството. Заваля дъжд и решиха да бягат през нощта. И последното което помня, е че Майкъл пак прекара останалите. Те решиха че е по-добре да излязат първи за да не ги хванат но стана точно обратното. Само Алекс се усети и остана.  Майкъл каза че точно такъв бил плана  Wink

# 535
  • Мнения: 419
дани-77, дръпни си серията по-добре!

Аз също мисля, че момиченцето на Гретчен е от генерала, но дали той знае!? Макар че би било трудно тя да скрие бременността си.. Ако той не знае тя има силен коз, който ще извади в определен момент.

Също смятам, че негърът ще е жив, макар че честно казано ми писна вече да ги възкръсват!  Confused Калерман със сигурност е мъртъв, той си го знаеше и очакваше с достойнство! А и сега залагат повече на по-новите персонажи. В тази връзка смятам, че героят на Белек беше вече изчерпан и избраха силно изкарване!
 

Добре де, ако не знае за детето защо изобщо пита за него? Дори самата Гретчен му отвърна какво го интересува, в крайна сметка той никога не се е интересувал от нея, някак го пресъздадах разговора, дано ме разбрахте....

# 536
  • Мнения: 1 101
И според мен Генерала знае за детето..
Нали тя като се появи му каза 4е не е сменил кодовете(4е били рожденните дати на дъ6терите му) newsm78

# 537
  • Мнения: 2 111
Коя ли е другата му дъщеря?

# 538
  • Мнения: 410

Калака, благодаря ти! Т.е. всички са заловени, освен Майкъл и Махоун?! Майкъл не целеше ли измъкването на рибаря на вс.цена, защо е допуснал да го хванат?

# 539
  • на пистата
  • Мнения: 5 850
Коя ли е другата му дъщеря?
сигурно е от другата,лиса ли се казваше newsm78онази където беше при него когато гретчен влезе Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт