Поредния любовен многоъгълник...

  • 11 069
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
Мисля, че щом това продължава толкова дълго време е време да се отдадеш на желанията си и да се оставиш в ръцете на съдбата да решава какво ще става после...не мисля че е нормално да спиш с един а друг да те подлудява така само при вида му...това е по силно от тебе явно и не виждам смисъл да се бориш със себе си...ясно е че няма да можеш.
Изживей го! Останалото ще го преживееш!

Изживей си младостта и емоциите.Може да се окаже,че приятелят ти не е Човекът,може пък да го заобичаш още повече,но не спирай да имаш мечти и желания.Медал никой няма да ти даде,че цял живот с един мъж си била.Като те настигнат проблемите в семейния живот,поне да знаеш,че си пробвала и нещо друго и си имала право на избор.
Давай смело!!!

Момичета, не разбирате ли че не мога да го изживея колкото и да искам. ТОЙ не иска. А на мен просто ми е болно от това. И исках да споделя. Най-доброто което мога да направя е да си го избия от главата, но не става. Никога не съм се чувствала толкова безсилна колкото сега. Ужасно е!

# 136
  • Мнения: 597
Ами ти ако се държиш мълчеливо и дръпнатао той как д а разбере че го желаеш...
Той сигурно си мисли: готина е но е само на 23 а аз на 44. Нямам никакъв шанс. Ако почна да я ухажвам само ще се изложа.
Дай му някакъв сигнал.
Ако толкова не можеш д аго заговориш рати ми смс или бележка - харесваш ми ужасно и съм обаркана. Ще те попита защо и така ще трагне разговор...
Хаиде успех!

# 137
Marise, мисля че той вижда това че го харесвам. Мaй че доста ми личи  ooooh!
Мисля че такъв с смс по-скоро ще се изложа. Ох, не знам, струва ми се ужасно сложно всичко, а сигурно е толкова просто....
До сега никога не ми се е налагало аз да полагам някакви усилия да свалям някой. Обикновено е било взаимно. И сега съм в небрано лозе.
Мислела съм да говоря директно с него, но винаги ме е притеснявало "а после?" . Как ще го погледна ако ми каже че не иска да имаме нищо обшо?

# 138
  • Мнения: 2 175
Защо трябва да го сваляш?
Ако съм разбрала правилно - сте колеги..
Покани го на обяд, поискай му професионални съвети и тн..
Ако изкарате приятно - значи ще повторите..а после е лесно.. Sunglasses

# 139
  • Мнения: 73
conffused,повярвай ми това което ще ти кажа!В последствие ще се убедиш,че е така:
1.Този мъж е на 44 г и не се е женил-проблем...
2.Ходи с млади жени-също проблем...
3.Не ти обръща внимание-пак проблем...
Проблемите са за него!Той е комплексар.Сигурна съм.Дали в социален или сексуален,но има нещо...Дори и да го "свалиш",ще се разочароваш!Желая ти успех!

# 140
  • Мнения: 0
....ТОЙ не иска. А на мен просто ми е болно от това. .....

За такива случаи хората казват - Хем сърби, хем боли ...

И недей да се правиш на мъченица - мъжете в 99% от случаите сме в твоята ситуация вкл. и гаджето ти  newsm78 ... впрочем защо не го питаш него как да постъпиш  Thinking

# 141
  • Мнения: 796

Момичета, не разбирате ли че не мога да го изживея колкото и да искам. ТОЙ не иска. А на мен просто ми е болно от това. И исках да споделя. Най-доброто което мога да направя е да си го избия от главата, но не става. Никога не съм се чувствала толкова безсилна колкото сега. Ужасно е!

хм темата е от септември , а теб още те държи. Мисля си, че ако си беше легнала с него вече щеше да си го забравила и хормоните ти да са се успокоили. Мисля, че го превъзнасяш именно, защото той не иска и именно защото той ти е "забранен". Щом желанието е толкова силно...действай  Simple Smile Това е лично мнение. М/У другото още ли си с твоя приятел?

# 142
  • Мнения: 593
Знам че в този форум всички са моногамни и никой не изневерява. Но.... посъветвайте ме нещо.

Искаш съвет от хора, на които не вярваш?
Всъщност съвет ли търсиш или просто си правиш проучване?

По темата, съгласна съм с мнението на loca .

Цитат
Мисля, че го превъзнасяш именно, защото той не иска и именно защото той ти е "забранен".

Но дали наистина е така - има само един начин да разбереш.

Цитат
Щом желанието е толкова силно...действай
  Peace

# 143
  • Мнения: 202
Ти си на 23 и си била само с 1мъж,какво чакаш деиствай няма време.

# 144


хм темата е от септември , а теб още те държи. Мисля си, че ако си беше легнала с него вече щеше да си го забравила и хормоните ти да са се успокоили. Мисля, че го превъзнасяш именно, защото той не иска и именно защото той ти е "забранен". Щом желанието е толкова силно...действай  Simple Smile Това е лично мнение. М/У другото още ли си с твоя приятел?

Може би си права.... по-скоро харесвам образа който съм си създала за него.... не знам.
И да, още съм с моя приятел  Embarassed

# 145
  • Мнения: 597
Marise, мисля че той вижда това че го харесвам. Мaй че доста ми личи  ooooh!
Мисля че такъв с смс по-скоро ще се изложа. Ох, не знам, струва ми се ужасно сложно всичко, а сигурно е толкова просто....
До сега никога не ми се е налагало аз да полагам някакви усилия да свалям някой. Обикновено е било взаимно. И сега съм в небрано лозе.
Мислела съм да говоря директно с него, но винаги ме е притеснявало "а после?" . Как ще го погледна ако ми каже че не иска да имаме нищо обшо?



ами зависи от ситуацията, от поводите по които се срещате , може д аму дадеш малко аванси.
ти си мислиш че той вижда ама той може да не вижда, а как в същност му показваш че го харесваш?

Общи условия

Активация на акаунт