Бързо ябълково руло

  • 11 167
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 894
и в нашето семейство това руло е вече на почит Heart Eyes
labrex,благодаря за рецептата  bouquet
правих го в два последователни дни  chefми то голяма вкусотийка Crazy
и щерката и мъжо го харесаха много Simple Smile

# 61
  • Мнения: 22 867
и в нашето семейство това руло е вече на почит Heart Eyes
labrex,благодаря за рецептата  bouquet
правих го в два последователни дни  chefми то голяма вкусотийка Crazy
и щерката и мъжо го харесаха много Simple Smile


iva i moni , радвам се, че ви е харесало! Най- важното е децата и мъжът да харесват това, което правим!   bouquet

Наистина е разкошно и лесно за приготвяне. Малко дебела ми стана тестената част и ще трябва да намаля малко продуктите за моята тава. Сложих много малко захар на ябълките,но е хубаво да сложа още. А може да пробвам и с мармалад как е на вкус. Hug

Kaili, като пробваш с мармалад, напиши как е.  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 829
страхотно изглежда  сладкиша  bouquet
ше се пробва задължително,

# 63
И в нашето семейство е на почит, вече съм го правила 4-5 пъти и винаги е сполучливо. Вчера го сервирах и на гостите си и те останаха очаровани.

# 64
  • Мнения: 1 602
Днес пак направих рулото, но без ябълки. Направих си тестото, изсипах го върху хартия за печене и го опекох във фурната. После го намазах със сладко. Стана много вкусно. Следващия път ще купя обаче шипков мармалад.
1 въпрос: лъжиците брашно с връх ли са? Защото аз слагам с връх и се замислих.

# 65
  • Мнения: 22 867
Днес пак направих рулото, но без ябълки. Направих си тестото, изсипах го върху хартия за печене и го опекох във фурната. После го намазах със сладко. Стана много вкусно. Следващия път ще купя обаче шипков мармалад.
1 въпрос: лъжиците брашно с връх ли са? Защото аз слагам с връх и се замислих.

Kaili, щом ти се получава  рулото, значи количеството брашно е достатъчно. Аз също не изравнявам лъжиците, но и не са с огромен връх. Значи ще го пробвам и аз без ябълките, с някакъв друг пълнеж.

# 66
  • Мнения: 337
labrex и аз ти благодаря за чудесната и наистина много лесна рецепта   bouquet
Вчера направих рулото и вече няма и трохичка. Всички в къщи много го харесаха  Peace
И аз мисля да го пробвам и с друга плънка. Дали с тиква ще стане  Thinking

# 67
  • Мнения: 22 867
labrex и аз ти благодаря за чудесната и наистина много лесна рецепта   bouquet
Вчера направих рулото и вече няма и трохичка. Всички в къщи много го харесаха  Peace
И аз мисля да го пробвам и с друга плънка. Дали с тиква ще стане  Thinking

vesi_n, да ви е сладко!  bouquet Не съм правила с тиква, но мисля, че не би трябвало да има проблем, нали ще я настържеш като ябълките, може да и сложиш канела и орехи или каквото си слагаш. Пробвай, пък ще кажеш какво се получава.

# 68
  • Varna
  • Мнения: 191
Браво за вкусното предложение!!! Много съм доволна от това, което се получи!!! Благодаря за рецептата, labrex. Ще се пробват и други от вкуснотиите ти!!!  bouquet

# 69
  • Мнения: 22 867
millasan , благодаря! Радвам се, че ти е харесало и си доволна!  bouquet

# 70
  • Мнения: 52
vesi_n,добре е тиквата предварително малко да я обработиш,като пържене или варене.Да не остане недопечена.

Общи условия

Активация на акаунт