Отразяват ли ви се проблемите на външността?

  • 3 477
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Отразяват ми се да - подпухнали и зачервени очи от рев и задължителното носене на тъмни очила.
Опитвам се да не натоварвам излишно чужди хора с моите грижи, така че ако не е наложително да се виждам с някой не излизам, ако съм в такъв окаян вид.
Ако изпадна в депресия по дълго време не само, че не отслабвам, ами може и да надебелея, поради злоупотреба с шоколад, за това гледам по бързо да излизам от подобни състояния, но не винаги нещата са толкова прости.
В желанието си да се разсейвам и забравям, излизам вечер с приятели, но да се контя повече от обикновено не, но и не се нося мърляво, само защото не съм на кеф.

# 16
  • Мнения: 43
Въпрос на гледна точка... всеки проблем само по себе си е факт и това как реагираме на него се отразява върху нас.
Хората които живеят дълго без проблеми не са подготвени да реагират адекватно на тях и това ги съсипва. Изглеждат зле , оплакват се и натоварват околните ... изобщо стреса е вътре в нас а не идва от вън.

SPA и sex   а който няма възможност природа и секс  newsm41
 perko

# 17
  • Мнения: 2 448


SPA и sex   а който няма възможност природа и секс  newsm41
 perko

Toва не разбрах твоят начин за справяне с трудностите ли е или съвет към останалите?  newsm78
Защото на някои хора проблемите са свързани със самота и не виждам как се връзва това със секса като избиване на стреса.  Thinking

# 18
  • Мнения: 43


SPA и sex   а който няма възможност природа и секс  newsm41
 perko

Toва не разбрах твоят начин за справяне с трудностите ли е или съвет към останалите?  newsm78
Защото на някои хора проблемите са свързани със самота и не виждам как се връзва това със секса като избиване на стреса.  Thinking

Въпрос на гледна точка . Добре ако е самотна и за това изглежда зле и не се среща ,хора това може да продължи месеци и години нали ? Според мен това е грешна реакция на събитията.
Самотата и финансовите трудности не са пречка външния вид по-скоро външния вид е фактор който може да доведе до самота и финансови трудности! newsm78

# 19
  • Мнения: X
Полезни са ми отговорите които давате, благодаря ви  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 448
SPA и sex   а който няма възможност природа и секс  newsm41
 perko
Toва не разбрах твоят начин за справяне с трудностите ли е или съвет към останалите?  newsm78
Защото на някои хора проблемите са свързани със самота и не виждам как се връзва това със секса като избиване на стреса.  Thinking

Въпрос на гледна точка . Добре ако е самотна и за това изглежда зле и не се среща ,хора това може да продължи месеци и години нали ? Според мен това е грешна реакция на събитията.
Самотата и финансовите трудности не са пречка външния вид по-скоро външния вид е фактор който може да доведе до самота и финансови трудности! newsm78


Глупости.
Може да си красив и самотен.
Както и грозноват и щастлив.

# 21
  • Мнения: 1 174
Разбира се, че се отразават, няма как!Не познавам човек, който да толкова хладнокръвен и мъдър, та да посреща трудностите философски настроен. Рано или късно, животъс си оставя следите върху лицата ни, върху телата ни и всичко, което днес изживяваме, начинът, по който го изживяваме и приемаме или не, се изписва по нас...
Понякога и на мен ми е трудно, друг път самотно и колкото и да опитвам да скрия емоциите се, всичко си проличава.Тъмните или въобще очилата не помагат - как ще скриеш с тях устните и нервните трепкания, когато говориш?Ще ходиш ли гордо изправена и с равномерна походка, както обикновено или ще се подрусваш по улиците при всяка неравност, ходеща отпусната и умислена?...

В лоши моменти се разравям из книжките, из нета, пускам си музика,  излизам на далечна разходка, провеждам разговор с близък човек (без да го занимавам с проблемите си или поне не веднага, защото се получава нещо като бумеранг  - предаваш негативите в отсрещната страна и после малко или много си пак виновен за съчувственото лошо натроение на приятеля), а само за да се разсея. Много помага и малкото човече, откакто го има - дъщеричката ни ми дава голям заряд от положителни емоции!Голям лечител ми е рисуването, който може да рисува, пише, свири, знае как се отразява! Simple Smile

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Определено-да , но все пак зависи от проблема .

# 23
  • Мнения: 375
Малките проблеми почти не ми се отразяват, но ако проблема е сериозен определено да. Не мога да спя, съответно след това съм със сенки под очите, но това е най-малкото защото погледа ми се изпразва от съдържание. Понякога свалям и килограми.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Винаги се гримирам когато излизам независимо от проблемите ми

# 25
  • Мнения: 7 186
Контролирам си емоциите много добре и почти не ми личи, дори и да ми е скапано настроението.
Лек грим слагам винаги, независимо от проблемите, и се старая да се разсейвам по някакъв начин и да не стоя сама с черните си мисли Simple Smile Занимавам се с нещо или излизам с приятели, но не за да си изливам проблемите и негативите, а за да поема част от тяхното добро настроение, като си говорим за други, забавни неща. При мен работи.

# 26
  • Мнения: 1 312
Зависи от проблема,но в повечето случаи ми се отразява

 Tired Hug

# 27
  • Мнения: 3 622
Зависи от проблема,но в повечето случаи ми се отразява

 Tired Hug

И на мен  Peace

# 28
  • Мнения: 4 292
Не се отразяват негативно. Обикновено като имам проблеми, даже повече се вманиачавам във външността си, сигурно за да не забележи някой, че нещо не е наред.

# 29
  • София
  • Мнения: 144
Отразява ми се и още как! Е, зависи от проблемите, но като цяло ми се отразява. По-гадно ми е и обратното - като усещам че нещо не ми е наред във вида и ми се скапва цялото настроение, особено като не ми е направена косата - цял ден ми е дискомфортно ....  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт