идилията на едно раждане в Тина Киркова

  • 2 279
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 890
    Това за коридорите го четох и в една друга тема, и определено не е защото не си ги почерпила, а просто са били адски претоварени - средно по 60 - 70 бебета на ден !  #Crazy Така че нормално раждалите са стояли по няколко часа в коридора (вътрешен, където не влизат външни лица), докато се освободи стая. А за условията не знам кой го измисли, че не били добри - те ако не са, едва ли ще има такъв наплив, нали ?
   Аз ще раждам там скоро (планово секцио) и исках да си запазя легло във ВИП-а, но не можело - ако има свободни на момента, тогава.  Rolling Eyes А за плащането знам, че става на касата в момента на изписването - как още в 6 месец са искали, не разбирам...

# 31
  • Мнения: 2 334
Честито бебче  bouquet
 За съжаление в повечето болници вече е така.Вчера една позната  ми разказа как едно момиче с което са били в една стая като са раждали в Шейново са и казали че за избор на екип  и за всичко ще и вземат 1000лв, и на изписването и казали 1800лв. Shocked .Навсякъде гледат да те рекетират #2gunfire

# 32
  • София
  • Мнения: 160
Честито бебче  bouquet
Това,което разказваш е абсурдно,но в БГ вече нищо не ме учудва.... Sad

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Twisted Evil Живеем в България и нищо не би трябвало да ни учудва.Важното е че ти и малкото човече сте добре и всичко е ОК.ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА И КРАСИВА ЛЪВИЦА bouquetАко кажа , че ще подмина тази ситуация с лека ръка ще излъжа, но и какво всъщност можеш да направиш в такъв момент!Добре е че го споделяш , за да знаят другите мами какво ги очаква  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз като раждах (ОКРБ-Варна) родилното беше претъпкано. Мен нямаше как да ме върнат, тъй като бях с планово секцио, но имаше едно момиче което роди 2-3 дни след мен. И нея са я връщали обаче тя твърдо решена, че ще роди там ........... . Еми .... намерили са и място, но наистина беше лудница тогава. Акушерките дори питаха дали не си носим дрешки, тъй като пелените свършвали и .......... Дъщеря ми я бяха сложили на едно легълце с още едно бебе, защото и те свършили  Mr. Green . Място винаги може да се намери, но въпроса е как ще се чувства родилката. Мен ме местиха в 4 стаи защото все не стигаха. Последно, преди да ми намерят свястна стая, ме бяха настанили в някаква стая, която повече приличаше на кабинет, и едно твърдо легло, на което не ме питай как съм  спала с тази операция. Може и за добро да е било дори, че са те върнали. Важното е, че всичо е минало добре и ти и малкото ти съкровище ще живи и здрави   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт