LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 253
  • 944
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 5 539
Странни работи стават в тоя Редут! Shocked
За втори път днес забелязвам как нещо ми изпразва кошницата! Аз я пълня, то я изпразва, аз пак пълня, то пак я изпразва #Crazy Мистерии...

Да не пробваш код и да натискаш ентер?
Да, точно тогава всичко изчезва Rolling Eyes Сега пак пробвах с един код за тренчкота и моментално кошницата се опразни.
Да не би да се опитват да ме откажат да пазарувам от тях с кодове? hahaha

# 886
  • Мнения: 454
Какви са тези данни на деца и рождени дати?  newsm78 Аз да не падам от Марс? Никога не съм забелязвала такова нещо, но поръчките ми са ОК.

# 887
  • Мнения: 4 202
след като потвардиш порачката излизат датите на децата и твойта рожденна дата винаги ми го е искало и после ми показва фактурата или там каквото е 4е са обработели пора4ката

Датите на децата не е задължително да се попълват.
аз като нямам деца да не правя поръчки ли  Mr. Green

# 888
  • Мнения: 2 642
Момичета, моля ви помогнете ми да определя размера за панталон на мъжът ми  Praynig

Гледах в таблицата на размерите, ама не разбрах ...

Талия 95 см

Височина 190 см

Дължина на крачол (от талията до ходилото) 110 см

Благодаря ви. ако някой е попадал и на хубави дънки наскоро..ще съм благодарна Simple Smile

# 889
  • Мнения: 4 916
Странни работи стават в тоя Редут! Shocked
За втори път днес забелязвам как нещо ми изпразва кошницата! Аз я пълня, то я изпразва, аз пак пълня, то пак я изпразва #Crazy Мистерии...

Да не пробваш код и да натискаш ентер?
Да, точно тогава всичко изчезва Rolling Eyes Сега пак пробвах с един код за тренчкота и моментално кошницата се опразни.
Да не би да се опитват да ме откажат да пазарувам от тях с кодове? hahaha

Потвърждавай с мишката, а не с ентър.

# 890
  • Мнения: 5 539
С мишката потвърждавам, не с ентър.
Досега не ми го беше правило този номер, явно сайтът е бъгав тия дни.
Забелязах, че след време пак ги връща обратно изтритите артикули.

А на вас колко често ви се случва да ви иска да си въвеждате потребителя и паролата? На мен доста често, да кажем веднъж на 2-3 пъти, когато се опитам да вкарам нещо в кошницата или в "Предпочитани". С Мозила съм, ако това има значение.

# 891
  • Мнения: 8 242
С мишката потвърждавам, не с ентър.
Досега не ми го беше правило този номер, явно сайтът е бъгав тия дни.
Забелязах, че след време пак ги връща обратно изтритите артикули.

А на вас колко често ви се случва да ви иска да си въвеждате потребителя и паролата? На мен доста често, да кажем веднъж на 2-3 пъти, когато се опитам да вкарам нещо в кошницата или в "Предпочитани". С Мозила съм, ако това има значение.

Виж сега..
Като се логнеш в акаунта има определено време (не съм засичала, но около 15 мин. може би), пред което можеш да си чпвъркаш вътре.. После ти изтича сесията и иска потвърждаване на акаунта, за да продължиш - същото е като в мейла.. Просто от съображения за сигурност..
Затова така Simple Smile

А по принцип сайта че се бъгва чат пат - бъгва се.. Но не толкова често, колкото го изкарвате  Crazy
Причината обикновено се крие в задлавиатурното устройство   typeuu  Mr. Green

# 892
  • Мнения: 639
е4о рано ти е още да има ефект - при нас със Sun нещата се пооправиха към 14-15-тия ден  Laughing
Не зная дали е бъг в системата им ,но определено ако се стигне до там нещата отнемат доста време.На Бу кошницата й създаваше проблеми още повече време  Peace

Синя Морска при мен това пък ми се случва ако съм направила поръчка и горе-долу в следващите няколко часа не ми позволява да си пълня кошницата  Rolling Eyes
И да ти кажа,че доста хора сме в меко казано недобри отношения с мацката от аватара ти  Mr. Green  Joy



# 893
  • Мнения: 305
Здравейте,искам да попитам,кой от двата чифта ботушки е по-хубав според вас и имат ли някаква подплата?
http://www.laredoute.fr/vente-bottines-femme-on-n-est-pas-des-an … 6&prodcolor=2
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9232451& … ue&ksource=-1
 
И също доволни ли сте и отговарят ли си тези:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5466237& … ue&ksource=-1
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6475264& … ue&ksource=-1

И получил ли е някой тази рокличка,страхотна е..
http://www.laredoute.fr/vente-robe-tunique-onpa-boule.aspx?produ … 6&prodcolor=1

# 894
  • Мнения: 1 672
Какви са тези данни на деца и рождени дати?  newsm78 Аз да не падам от Марс? Никога не съм забелязвала такова нещо, но поръчките ми са ОК.
има място за попълване за данни за децата.То не е кой знае какво де да напишеш момче или момиче и на колко години е ,но не е задължително

# 895
  • Мнения: 5 539

И да ти кажа,че доста хора сме в меко казано недобри отношения с мацката от аватара ти  Mr. Green  Joy




Знам, нарочно съм я сложила, за да не се отпускате много Mr. Green Пък и за да не им липсва ЛаРедута на хората, докато ходят по другите теми.

# 896
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733

И да ти кажа,че доста хора сме в меко казано недобри отношения с мацката от аватара ти  Mr. Green  Joy




Знам, нарочно съм я сложила, за да не се отпускате много Mr. Green Пък и за да не им липсва ЛаРедута на хората, докато ходят по другите теми.

Аз се надявам да й хареса тук и да не бърза да се връща в сайта. Grinning

# 897
  • София
  • Мнения: 660
Някой успя ли да поръча като подарък trench? Изпратили са ми код в пощата, но когато напиша кода, ми казва, че не е предназначен за износ.

# 898
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Някой успя ли да поръча като подарък trench? Изпратили са ми код в пощата, но когато напиша кода, ми казва, че не е предназначен за износ.

Тренчът ще е наличен след 3 седмици, но след изтичането на валидността на кода.  ooooh!

# 899
  • Мнения: 8 242
Някой успя ли да поръча като подарък trench? Изпратили са ми код в пощата, но когато напиша кода, ми казва, че не е предназначен за износ.
В темата за кодовете има доста изписано за този тренч.. Виж там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт