LaRedoute.fr - 79 - Всичко за поръчката!

  • 46 297
  • 944
  •   1
Отговори
# 870
след като потвардиш порачката излизат датите на децата и твойта рожденна дата винаги ми го е искало и после ми показва фактурата или там каквото е 4е са обработели пора4ката

# 871
  • Пловдив
  • Мнения: 4 736
Paiement par carte refusé, veuillez contacter une hôtesse
ПРИ 4 стъпка ми изписва това, това ваобще проблем ли е?
а истинския проблем е че неми дава данните на децата да папалня

Отказано е плащането. Това означава надписа.
 

# 872
ооооо, този надпис е голям проблем! едва ли ще успееш да поръчаш скоро!
защо какво точно казва

# 873
  • Мнения: 5 790
Nina Raicheva, вече ти отговорих в другата тема - виж и там.
Надписът означава, че отхвърля плащането с картата и ти казва да се свържеш с банката.
Но след като си стигнала до децата, това означава вероятно, че имаш направена поръчка. Провери в Suivi de commande дали имаш направена поръчка и колко пъти.
Освен това, горещо те съветвам да прочетеш Сайтът на Финти и Новият сайт за пазаруване. Линкове има в 1-вия пост на темата.

# 874
винаги съм плащала с vica а сега е  euro line затова или нямам достатачно пари можеби в картата

# 875
aleks 1 благодаря ти ще проверя и прочета  Rolling Eyes

# 876
  • Мнения: 5 790
С една карта можеш да плащаш от два акаунта. Можеш да нямаш достатъчно пари в картата, не съм сигурна дали сайтът приема плащане с Евролайн...  newsm78

# 877
  • Мнения: 2 697
Мисля, че с Euroline не може - доколкото знам картите не са международни. Или поне така си спомням от коментарите в предишни теми.

# 878
не нямам нищо в suive de comande стои си последната порачка ще внеса пари и после ще я пусна пак само да не си изпусна кода дано да нее късно заради кода

# 879
  • Мнения: 5 790
не нямам нищо в suive de comande стои си последната порачка ще внеса пари и после ще я пусна пак само да не си изпусна кода дано да нее късно заради кода


Ще си вземеш друг от темата за кодовете.  Wink
Хайде, лека нощ на всички! Героите са уморени! Hug

# 880
  • Мнения: 5 539
Странни работи стават в тоя Редут! Shocked
За втори път днес забелязвам как нещо ми изпразва кошницата! Аз я пълня, то я изпразва, аз пак пълня, то пак я изпразва #Crazy Мистерии...

# 881
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Някой взимал ли е това яке?


Интересува ме дали става за зима.Доколкото разбирам от описанието е подплатено на тялото и качулката,а на ръкавите-не.Дали ще топли тогава в студа?  newsm78 Моля ако някой го има да ми пише,а ако може и реални снимки ще е чудесно. Flutter

# 882
  • София
  • Мнения: 4 029
Мисля, че с Euroline не може - доколкото знам картите не са международни. Или поне така си спомням от коментарите в предишни теми.

Новите Euroline са вече АМЕКС и с тях може ....

# 883
  • София
  • Мнения: 4 578
Странни работи стават в тоя Редут! Shocked
За втори път днес забелязвам как нещо ми изпразва кошницата! Аз я пълня, то я изпразва, аз пак пълня, то пак я изпразва #Crazy Мистерии...

Да не пробваш код и да натискаш ентер?
Някой взимал ли е това яке?

Миналата година много момичета го взеха. Спомням си, че казаха че е твърдо, много. Не знам дали е за зима.

# 884
  • Мнения: 5 607
Някой взимал ли е това яке?


Интересува ме дали става за зима.Доколкото разбирам от описанието е подплатено на тялото и качулката,а на ръкавите-не.Дали ще топли тогава в студа?  newsm78 Моля ако някой го има да ми пише,а ако може и реални снимки ще е чудесно. Flutter
за топленето ще топли,ама много кораво.аз го взех за 3 Е за татко,не знам дали ще го носи Sad

Общи условия

Активация на акаунт