Отговори
# 420
  • Мнения: 488
Stelxen  Hug мерси за кафенцето!   bouquet
magi_sveta, аз мисля, че не е много бавно, нормално е за 2 седмици, особено ако имаш малко килограми да смъкваш...  А и най-мажното е, че е надолу! bouquet
Днес похапвам здраво, май се задава МЦ...добре че ми е въглехидратен ден и може нещо сладко! Joy
На всички много хубава вечер!  Hug

# 421
  • Мнения: 484
Stelxen,благодаря за кафенцето!! Hug

Аз сега си правя вечерята-един постен шоколадов сладкиш.
На обяд беше пицата,без мляко и яйца в тестото,и без сирене,кашщкавал......само със зеленчуци.Досега не бях яла пица без кашкавал отгоре,но пък много ми хареса. Grinning
аз се претеглих преди малко и съм на същите 56.500 кг.,но се чуствам по-лека,въпреки свалените 500 гр само.
После ще ходя да си купя плодове.
Чао и приятен следобяд!!! Hug  bouquet

# 422
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
irinka28, заинтригува ме със сладкиша. Я като имаш време напиши рецептата, моля те.   bouquet

# 423
  • Мнения: 484
Stelxen,ето го ТУК.Сега го извадих от фурната,много е  пърхав и мек.Е,няма да го изям целия де  Wink
А,забравих-аз сложих половината от посочената захар.

Сега отивам да играя пред блока и да сваля някой грам  Wink

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 17:59 от irinka28

# 424
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте фиданки Hug
Вече съм тук.Днес съм на любимия ми белтъчен ден.На обяд хапнах пилешко бутче с млечна салата,а за вечеря ще са пържоли. Heart Eyes
След вчерашния плодов ден нямам никакъв минус,дори кантара показа плюс 1кг. Shocked
Но не се отчайвам,тъй като още чакам МЦ и корема ми се е подул.
Утре съм на бобови и направо незнам какво ще ям. newsm78
На всички лека вечер. Hug

# 425
  • Мнения: 102
Добър вечер и от мен. Завърнах се от сбора, вчерашния ден го омазах тотално, по добре да не казвам кви ги върших на софрата защото няма да съм за пример, но от днес подкарах плодовете и малко ядки. Утре колежка има рожден ден, но мисля геройски да устоя на изкушенията, стискайте ми палци.
Drunvi знаеш ли и аз съм забелязала, че след въглехидратен ден имам минус, а след белтъчен и бобов плюсче.
Ani това периода преди МЦ е ужасен и аз тогава се чувствам много подута и ми е едно скършено, без настроение. Дано скоро да ти мине този период.
Stelxen мила как е с новата дрешка, ей Drunvi честита ти нова дрешка и на теб.
Дес къде си бе душа, какво ново около теб.
Утре ден за белтъци, а в главата ми се върти страхотния кекс на мама. Embarassed
Ох утре пак на училище  Sad
Лека вечер сега от мен, до утре.
Много  Hug на всички.

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 20:11 от elinor80

# 426
  • Мнения: 19
Здравейте момичета! Тия дни нямах минутка свободна и не можах да вляза, а вие сте писали, писали Wink. На свалилите ЧЕСТИТО  Hug, а на другите многооооооо минусчета. Аз мога да се похваля, че най накрая кантарът и при мен мръдна и вече съм 61кг. Днес ми беше 21- ви ден и до тук съм вече - 5кг. Изключително съм щастлива. Лека вечер от мен.

# 427
  • Мнения: 488
Добро утро на всички!  Hug
ето кафенце за събуждане

Drunvi знаеш ли и аз съм забелязала, че след въглехидратен ден имам минус, а след белтъчен и бобов плюсче.
Elinor  Hug минусът от вчера сутринта до тази сутрин е 1000 гр! Колкото и да е невероятно - пак се повтари! И имам чувството, че дори повече отслабвам във въглехидратния, отколкото в плодовия... Преди няколко дни си мислех, че е случайно, че след половин кутия бисквити имах такъв минус. Вчер си казах, абе... яде ми се, карай... и изядох цяла кутия бисквити! И пак! И май ми идва... просто нямам обяснение.  newsm78 Така че си мръднах лентичката, вярно, че само с 300 грама, но реално толкова ми е разликата /след протеиновия и бобовия/.
zchi     bouquet  браво за минуса! Много се радвам!  Hug
anita29 Hug това е от МЦ. Любимо нещо в бобовите ми е ориз и използвам, че се прави за 15 мин /от тези в пликчетата/ - нищо не му слагам , само малко чили + салата и е готова вечерята ми   chef
irinka28 Hug страхотно изглеждат тези сладкиши, трябва да ги разгледам по-подробно   bouquet
Stelxen  Hug как е положението?
Момичета, днешният ден ще ми е труден. И заради плодовете, и защото усещам, че нещо не съм на 100 процента. От вчера вечерта някакви капки пия, набухах се с аспирин и парацетамол... дано се размине...
Пожелавам на всички да е леко, успешно и минусово! И деня , и цялата седмица!   bouquet  Hug

# 428
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,фиданки  bouquet
Drunvala мерси за кафенцето. HugИ браво за минуса.
zchi браво и на теб.До водния ден може и -6кг да ги направиш,което е нормално. Peace
elinor80 лека работа и дано устоиш на изкушенията. Hug
irinka28 кекса изглежда супер.Ама като имам само микровълнова,нищо не мога да си направя.  Sad
Stelxen как си мила?Виждам те. Hug

Днес ми е бобов ден.Реших да е ориз с нещо. newsm78Ще ходим да пазарим и ще си взема зеленчуци.

На всички много минуси,лека работна седмица и много Hug Hug Hug

# 429
  • Мнения: 188
Добро утро и от мен!
Аз съм за тояга и  то здрава...
Двата дни на гости си беше тъпчене със възможно най-нережимни неща, и ми се отрази със сигурност /дънките ме стягат сутринта/, но съм и пред МЦ което ме успокоява донякъде...
Сутринта хапнах две ябълки, и си мисля днес да карам на кисело млеко, утре на пловоде а в сряда -пълнолуние и воден ден за мен да ако мога да изкарам на течности...После да си продължа режима както трябва
Така оплаках се, сега трябва да поработя

Хубав слънчев ден на всички 

# 430
  • Мнения: 484
Drunvala, Hug за кафето.Честити ти минуси,това е страхотно!!!!!Пожелавам ти бързо да се оправиш и да не се разболяваш!!!  chef
Сладкиша наистина беше много вкусен,ако искате ще пусна снимка.
И аз нес съм на пладове,за закуска изядох една круша.Бях си приготвила две,но нещо не ми харесаха на вкус и изядох само една,изпих си и чая за отслабване и сега съм на кафе.

Сега ви пожелавал лек,приятен е и многооооо минусов ден!!!     bouquet Hug Hug


# 431
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте и от мен. На всички  Hug Hug Hug
anita29, благодаря добре съм.   love001 Днес и аз съм на плодове. Като гледам голяма дружинка сме за плодовия ден.  newsm10 Тази сутрин се удържах и не се претеглих. Утре дано да имам минусче след плодовия ден.  Praynig
irinka28, аз с удоволствие ще видя снимките на сладкиша. На следващия въглехидратен ще си направя същия сладкиш, че много ми харесва на вид.  smile3508
elinor80 къде си? Успех с хапването днеска.  smile3525
Drunvala, и на мен са ми трудни плодовите дни. Днес съм си обещала да не ям ядки, но смятам за вечеря да си купя 3 банана, че по-лесно издържам така.
Лек и успешен ден, момичета!  newsm51

# 432
  • Мнения: 484
Момичета,заповядайте:

нещо ми изчезна снимката,затова пускам линк
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=218279&pid=8294192
шоколада е само за снимка...изядоха го децата  Embarassed

anita,сетих се за един сладкиш в микровълновата,но аз не съм го правила.Ако искаш го виж ТУК

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 20:21 от irinka28

# 433
  • Мнения: 19
Добро утро момичета  smile3525 Днес кантарът ме зарадва с още половин кг на долу.  newsm20  пред диетката. Това е най страхотната диета която някога съм правила.

Друнвала мерси за кафето и   bouquet за минусчето. Все така на долу да върви стрелката на кантара.

Анита с теб вървим заедно. И аз днес съм на бобови, ама ще ям картофена салата.

Лека и минусова седмица на всички

# 434
  • Мнения: 57
здравейте, момичета! аз ви шпионирах от около седмица-две и дойде време да ви се похваля- вече направих един "оборот" от диетата  Wink. след първите 4 дни съм вече с 1 кг по-лекичка, йей!!  Laughing Laughing
не исках да пиша по-рано, защото съм от тези, които все се канят да почнат диета, а накрая здраво си похапват, но сега вече няма накъде. целта ми е да си направя един хубав подарък за коледа.
днес ми е протеинов ден и вече съм си направила салатата за обяд. сега само чакам да стане 12, за да я нападам.

Общи условия

Активация на акаунт