Отговори
# 435
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте отново,
вече хапнах ориз с царевица и грах.И за довечера имам.
Сега ще пусна по 1 следобедно кафенце

# 436
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичетааааа, кучето си дойде!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68
След 17 дни... Много съм щастлива!!!

# 437
  • Мнения: 488
Анита, браво за кафенцето!  Hug   bouquet
myran   bouquet добре дошла! И браво за първия оборот и за килцето! Ще видиш, че наистина подаръкът ще е страхотен! - за Коледата!  Sunglasses
zchi    bouquet честито намаление! И аз така си мисля - това е най-страхотната диета!  Grinning
irinka28 страхотно изглежда тортата....   bouquet
Stelxen, Елинор Hug  Hug как сте с плодовете? Аз карам на 3 банана за обяд, в момента пийвам кафенце, на път от работа ще хапна малко бадеми или кашу и като се прибера ще продължа с плодовете. Надявам се да не е тежко!
Emili* така е покрай сериозно хапване... за съжаление лесно се качват, трудно се свалят! Пожелавам ти бързо да компенсираш станалото!   bouquet
Много хубава вечер на всички!  Hug
Леле, Stelxen!!!!!!!!! Браво на животинката!!!! Предполагам колко си щастлива! И аз съм щастлива! Милото същество! Да го нагушкаш!

# 438
  • Мнения: 188
Здравейте пак Hug
Надявам се да мога да изкарам водния ден,който ми се пада в пълнолуние, това ще оправи нещата...
Жалко че не мога като Drunvala да шашна организма с малко ядене и да ми отчете минусче Rolling Eyes
Но пък не е нещо сериозно ,килограм най вероятно, а и винаги пред МЦ съм така, още повече че в момента и задържам течности./ просто ме е яд на мен самата /
Хайде приятна вечер на всички!

# 439
  • Мнения: 102
Срам ме е срам ме е, днес съм пълна излагация,  #2gunfire #2gunfire #2gunfire smile3511 Banghead fight fight fight ей това всичкото заслужавам. Иначе на рожденния ден имаше турска баклава, е как да и устоя така че днес го броя за белтъчно въглехидратен ден  Very Happy ако има такъв.
Спокойна съм че ще овладея положението, утре на по олекотен вариант на бобовите, а в сряда съм на лунната /пълнолуние е/ и ще го карам на течности. Та не ми се полага теглене на кантара до петък сутринта, или айде да кажем четвъртък след лунната ще докладвам резултата.

# 440
  • Мнения: 19
Днес и аз се поизложих.Днес съм на варива и вечерях пържени картофи  Embarassed. Ама много ми се доядоха...  Но като ви чета друго се замислям. И май не я правя много правилно диетата. Аз във въглехидратния ден ям само шоколади, вафли и всякакви сладки неща - кексове и т.н. В тях има и яйца и мляко... Но би трябвало щом може парче торта - а тя е с мляко и яйца - да може принципно. Аз съм пристрастена към сладкото и за това ми е трудно да пазя диети - мога нищо друго да не ям, но шоколад или нещо шоколадено трябва да ям. Та за това въглехидратния ден ми е запазен само за това. Вие как мислите, ама пък щом съм свалила до сега 5,5кг явно не е проблем.

# 441
  • Мнения: 19
Stelxen    bouquet много се радвам за кучето. Това е прекрасна новина!

# 442
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
zchi картофите също са към варивата.Не си се изложила.А във въглехидратния ден аз ям спагети или пица на обяд и сладолед за вечеря.До сега никога не съм яла шоколад,но утре ще хапна да видим дали ще се раздвижи метаболизма.И все пак не е хубаво само на сладко през целия ден. NaughtyА миналия въглехидратен ден си направих жито с бисквити,захар и канела. Heart Eyes
Лека вечер на всички. Hug

# 443
  • Мнения: 484
Момичета,здравейте  Hug Hug
Аз днес изкарах много добре плодовият ден-започнах с една круша,на обяд два банана, и на вечеря-два портокала.Като през деня съм пила две кафета и вода.Сега въобще не ми е гладно и се чуствам много добре,но реших да се претегля утре сутринта-нали казвате,че след плодовият ден се сваляло повече,та реших да си направя утре изненада  Joy Joy
zchi,аз точно заради яйцата и млякото търсих постни рецепти.И понеже полях сладкиша с млечен шоколад си спестих блокчето след вечеря.
Аз много съм се амбицирала да отслабна,но ми омръзна да гладувам,а варени яйца не искам и да поглеждам. Sick Затова този рижим много ми допада.  Hug  bouquet

Лека вечер и утре по-вталенииии!!! Hug

# 444
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

Как сте? Наспахте ли се?
Аз тази сутрин едвам отлепих...
irinka28   bouquet браво за волята! Даже можеше и още толкова плодове да хапнеш, нямаше да са много!Скачай на кантара  Grinning
anita29  Hug верно ли си пропускала шоколада?
zchi Hug не си се изложила... картофите - добре, но не трябва да са пържени. Но пък както ти казваш -- много са ти се прияли, така че изобщо не си се изложила!   bouquet
elinor80 Hug и аз съм спокойна, че ще овладееш положението! Брой го за раздвижваш метаболизма ден /каквито трябва да има от време на време/ или ден, който да ти напомни, че и ти си човек, а не само машина за отслабване, в каквато сме се превърнали...   bouquet
Emili*   bouquet организмът си е организъм... понякога е такова упорито говедо, че не можеш да го шашнеш. А понякога той ме шашка след кутия бисквити  Grinning
Ето, днес например... сутринта след плодовия ден... Нищо! 0 разлика! Навярно заради МЦ... ама пък аз си смъкнах предния ден каквото ми се полагаше, така че няма да се оплаквам. Искам да кажа, че нещата са непредвидими понякога, много индивидуални! Ама така е по-интересно!  Joy
Все пак се радвам , че мина плодовия ден. Аз и друг път съм го казвала - тежи ми целият ден да съм на плодове. И най- го чувствам вечерта, като седнем на масата всички и аз - с гроздето! Но пък ако го няма този ден - диетата не би била това, което е!
Абе, всичко е много добре, супер е!  Hug
stelxen, много се зарадвах вчера... и продължавам да се радвам! Как си? Как се чувстваш? Поляхте ли събитието?  Hug
Желая ви един чудесен ден, лек и успешен, да ви е ведро, усмихнато и спокойно!  Hug

# 445
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро, момичета!
Drunvala, още не зная на кой свят се намирам! 17 дни... представяш ли си... Бях изгубила надежда вече. Много съм щастлива! Всички у дома са щастливи! Полях събитието с чашка бяло винце, въпреки че ми беше плодов ден. Хапнах и малко ядки, снощи, но просто не можах да се удържа! Чувството е неописуемо. Сега като се събудих и започнах да се чудя, сънувала ли съм..., но слава богу, всичко е истина!!!
elinor80, anita29, irinka28, zchi, Emili* желая ви лек, усмихнат и слънчев ден!  Hug

# 446
  • Мнения: 188
Добро утро!
Drunvala чудесно кафенце
Stelxen  bouquetрадвам се за теб!
elinor80 не се ядосвай, всичко ще си дойде на мястото, и аз прегреших и то два дни поред...
И все пак момичетата тук казват , че почти всички са имали отклонения и въпреки това са свалили
zchi и аз съм си запазила въглехидратния само за сладки  Embarassed
Аз днес съм на плодове, сутринта хапнах една круша и после сигурно същото, а утре ми е воден и пълнолуние и ще се старая да съм на течности, ако не издържа ще хапна някой плод.

И така хубав ден на всички    

# 447
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро, Hug
Drunvala страхотно кафенце Peace Да, до сега не съм яла шоколада във въглехидратния ден.Но днес може да си взма нещо шоколадово Wink
Stelxen много се радвам за кученцето. HugЗнам какво ти е било,и аз имах куче,но..... Cry
elinor80 можеш да се справиш,знам го. HugИ аз съм с теб на лунуването.Пада ми се плодов ден.
irinka28 голяма воля имаш.Браво!  bouquet
Emili* дано издържиш водния ден.Аз вече няма да правя водни дни,а плодови,защото след водния ден по-трудно започва свалянето на кг. Peace
На всички много  Hug

Днес съм на въглехидрати.За обяд мисля една пица,а за вечеря нещо сладко,че сладоледа вече не върви.  chef
Лек и режимен ден на всички. Hug

# 448
  • Мнения: 484
Добро утро на всички!!! Hug

Drunvala,  bouquet
Stelxen,радвам се за теб!! Hug

Момичета,току-що се качих на кантара-точно 55 кг.Свалила съм 2 кг за 4 дни!!!! newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 .Много съм щастлива!!!!Благодаря и на вас,че ме стимулирате!!! Hug  bouquet.Най-хубавото е,че се чуствам много добре,даже въпреки плодовият ден тази сутрин не ми се ядеше нищо,но изядох един банан.

Исках да ви питам може ли сутрин на гладно да пия топла вода и малко мед,че пия чай за отслабване с разхлабващ ефект,но при мен нещо не действа.То май част от това,че не отслабвам лесно идва и от това,че нищо не ме роазхлабва.Дайте съвет  Embarassed  bouquet

Сега лек много свалящ килограми ден!!!! Hug Hug
аз още се чудя какво да обядвам  newsm78

# 449
  • Мнения: 57
здравейте и от мен!     bouquet
аз вчера си хапнах два пъти месце със салата и бях много стриктна, но все още се чудя на филиите хляб. и тях си ги хапнах де  Laughing, но цялата диета е на принципа на разделното хранене и малко не ми се връзват с протеиновия ден.
въпрос към отслабналите-  яли ли сте хляб през протеиновия ден и пречи ли това на свалянето на кг? сигурно без хляб става по-бързо, но пък ако и с хляб става, защо да се мъча повече от необходимото  Sunglasses.
мерси за кафето, аз си пийвам вече второто!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт