Дюкан ще покаже и на вас как се изхвърля над 4 тона мас - 123 тема

  • 35 763
  • 957
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 454
Fluer, а мерките ти как са...видимо нямаш ли промяна

# 91
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Juanita_17, това 17 да не е възрастта ти?

Ако е така - май не е добре да си на Дюкан!

Вещи -

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 14:26 от Tatitt

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Татит с предимство е обслужена заради Подмаз  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Другите ще почакате 5 минути  Mr. Green Joy

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 14:16 от ЗлаВещица

# 93
  • Мнения: 35
Dixie, easy_24, и всички останали от новичките.

Режимът наистина действа - и за повечко и за по-малко килца за сваляне. Трябва само воля и да се придържаме към разрешеното. newsm10
Аз за Дюкан знам от майка ми, която първо го беше изпробвала върху себе си и баща ми. А баща ми от как го помня 15-16 години (втори баща ми е), винаги си е бил доста закрагленичък, а сега е като фиданка. Майка ми сега казва, че манекен си има за мъж  smile3534

Таке че, всички ще успеем да се справим с килцата, само вяра и воля да имаме.

Целувки и усмивки и големи минуси.

# 94
  • Мнения: 34
Аз да излюбопитствам Embarassed и да питам - каква е тази табличка. На няколко пъти прочетох да говорите за нея, но така и не успях да я открия 

Последна редакция: пн, 08 сеп 2008, 14:46 от пижолина

# 95
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте,

явно нещо  съм неориентирана.....................къде се намира тази табличка с 4-те тона мас?

# 96
  • Мнения: 279
Момичета и тунинг, моля ви дайте по едно рамо, че нещо започвам да се пропуквам Cry. Няма да се откажа ама имам нужда от малко прилив на енергия baby_neutral. Нещата при мен са се закучили

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 14 094
Мога ли да помоля Зла Вещица да включи и мен в табличката Simple Smile

Започнала съм режима на 18.08.2008
Старт 106 кила ooooh!
В момента 96
Цел 75 Mr. Green(ако уститскам и до 70)ама много далечна ми се види тая цел,но подлежи на промени Mr. Green

Може би преди това трябваше да погледнеш в таблицата.

# 98
  • Мнения: 663
Здравейте момичета ...влизам на бързичко да се похваля ...че у нас вече ме отрязаха ...казаха че им било омръзнало всеки да ахка колко съм била отслабнала ...и те вече ми отказват домашните "аплауси" ....
вчера за наврях в гардеробите ...правих пълна ревизия понеже трябва ада освободя място за новата ми "гимназистка" ( нали племенницата ми идва от 15.09 да учи в София и ще живее у нас) ....та подбрах панталони и блузи наред .... ДВА ЧУВАЛА ИЗХВЪРЛИХ ....но най се накефих ...в един момент ми изпадна от някъде една блуза която бях си купувала на сестра ми за сватбата ( преди 15години) .... а аз тогава за тази сватба бях пазила диета та бях заслабнала и бях "гадже та дрънка "..... от тогава повече никога повече не успях да облека тази блуза понеже е вталена .....ама си я запазих от сантиментални подбуди защото много ми хареса модела ...запазих я с ясното съзнание че никога повече няма да я облека ( аз тогава бях около 69-70кг) ...вчера като изпадана тази блуза от един рафт ...погледнах я жално и тъкмо да я прибера и мъжа ми с насмешка ми подхвърли ...ще те призная за отслабнала ако се вреш в тази блуза ........................... иииииииииииииииииииииииииииии какво се оказа не само се наврях ами и не мязах на хамбургски салам в нея ...направо ми стой ИДЕАЛНО .......... сама не можах да повярвам ....
тази нощ не съм лягала .... зарових се в счетоводстовто че отдаван не го бях правила и е голям батак ....но въпреки че цяла нощ от нерви тъпках кисело мляко и какволи не още ...даже към 3-4 часа нападнах едно пуешко филе и му видях сметката ...та тази сутрин не очаквах кантара да е благосклонен ....но каво беше очудването ми когато показа 74кг .... познайте колко пъти му се качих  Laughing Laughing

# 99
  • Мнения: 34
Момичета и тунинг, моля ви дайте по едно рамо, че нещо започвам да се пропуквам Cry. Няма да се откажа ама имам нужда от малко прилив на енергия baby_neutral. Нещата при мен са се закучили


Ей, чшшшшшш - 34 кила за няма и половин година е страхотен резултат, та не знам за какво закучване говориш  Wink Поне според мен е нормално на моменти да има застой - все пак организмът си иска своето и тъпо и упорито се бори да си запази "пропорциите", та недей оклюмва.
С тези резултати за това време за мен си героиня   bouquet

# 100
  • Мнения: 3 202
Е! Цоци! Ще изкривиш задницата на леката кола  Laughing.

# 101
  • София
  • Мнения: 98
ЦОЦИ - Браво!!!!!

Адски готино е да успееш да се навреш в дрешка, която си отписала.

И аз установих, че преоткривам разни парцалки, с които съм се простила мнооооого отдавна.

# 102
  • Мнения: 1 454
Момичета и тунинг, моля ви дайте по едно рамо, че нещо започвам да се пропуквам Cry. Няма да се откажа ама имам нужда от малко прилив на енергия baby_neutral. Нещата при мен са се закучили


Ей, чшшшшшш - 34 кила за няма и половин година е страхотен резултат, та не знам за какво закучване говориш  Wink Поне според мен е нормално на моменти да има застой - все пак организмът си иска своето и тъпо и упорито се бори да си запази "пропорциите", та недей оклюмва.
С тези резултати за това време за мен си героиня   bouquet

WOW, 34 килограма за половин година...не съм мислела , че въобще е възможно. Невероятна си...аз вчера почнах да дюканствам и въобще не съм на 'ти' с нещата, но...
Браво, Танче...наистина нямаш право да се отказваш заради моментно настроение и защото ти е станало криво...предполагам , че изглеждаш страхотно...а можеш и повече...
Продължавай напред Simple Smile

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Ударила съм го на дюканско похапване и пиене на вода,не съм си взела мерките в началото,та на дрехите ще вярвам.
Заредила съм се с рецепти,коя от коя по-вкусни и най-вече с търпение.Както писах,килограмите ми за сваляне са 5,според калкулатора оптимално тегло-57,смятам да се боря до 55.Имам време,всичко е пред мен.Днес ми е третия ден на ПЗ,ще направя цикъл от 5 дни,после 3 протеини и 7 ПЗ.

# 104
  • Мнения: 7 474

Момичета и тунинг, моля ви дайте по едно рамо, че нещо започвам да се пропуквам Cry. Няма да се откажа ама имам нужда от малко прилив на енергия baby_neutral. Нещата при мен са се закучили

 ooooh! Аз за половин година свалих 14  ooooh!
Значи трябва да си направя харакири  Joy
Нормално е да се забави свалянето в един момент,
търпение само малко. Аз с последните 3 кила се боря от месец  ooooh!
Обаче от размер 52, сега си купувам 46, като го докарам до 44 спирам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт