Заздравител за нокти

  • 12 247
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу, този зеления на O.P.I  ли е заздравителя, който трябва да се слага 7 дни поред?


Мда, той е. Аз даже да си призная не бях много редовна в мазането и пак имаше ефект. Сега го ползвам и като топ лак. Ето го как изглежда:

# 31
  • Мнения: 5 647
Дано поне с него успея да "пусна" маникюр. От гела не съм особено възхитена, първо, защото на всеки 2 седмици трябва да се прави поддръжка и второ, въпреки него ноктите отново ми се чупеха.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз съм доволна от заздравителите на Перфект, но виждам, че не това е целта на темата. Ползвала съм маслото на Икаров и бях много доволна. Друг продукт, който действа много, много добре на ноктите ми, когато почнат да се цепят, е балсамчето на Биотрейд. Въпреки съмненията от моя страна, свързаи с наличието на формалдехид във формулата му  Confused почна ли да го мажа, след две седмици няма помен от цепещи се нокти.

# 33
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Дано поне с него успея да "пусна" маникюр. От гела не съм особено възхитена, първо, защото на всеки 2 седмици трябва да се прави поддръжка и второ, въпреки него ноктите отново ми се чупеха.

Добре че сподели за гела, аз много пъти съм се чудела дали да си сложа, ама не ми звучи обнадеждаващо.  Thinking

Стискам палци да пуснеш маникюра, ОПИ са наистина добри  Peace

Общи условия

Активация на акаунт