Идва ли краят на света?

  • 8 252
  • 198
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 770

  По-точно нова хиперкосмическа трансмагистрала...  Mr. Green

 П.П. Yeah, The guide rulzzz!

# 181
  • София
  • Мнения: 38 577
Ако тия дни се напия и сутринта видя жълт багер, грабвам детето под мишница и стопирам един космически кораб, че иначе става лошо.

Ако не ни заключат, пак добре.

По темата - тате каза /а той е физик и е правил ескперименти на подобна машина/, че няма страшно.

# 182
  • Мнения: 3 423
Май късно се включвам в темата.
Наминавам да питам, кво става,
иде ли краят? И ако не, защо?

# 183
  • Мнения: 4 770
Ако тия дни се напия и сутринта видя жълт багер, грабвам детето под мишница и стопирам един космически кораб, че иначе става лошо.

Ако не ни заключат, пак добре.

По темата - тате каза /а той е физик и е правил ескперименти на подобна машина/, че няма страшно.
  Внимавай само някой риж пришълец от източния спирален край на галактиката да не го стопира вместо теб!  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 3 675
Може ли кажете, какви са тези вогони?? Thinking Shocked

# 185
  • София
  • Мнения: 38 577
Може ли кажете, какви са тези вогони?? Thinking Shocked

„Пътностроителна флотилия на вогоните. В случай че желаете някой вогон да ви вземе на стоп, нашият съвет е — забравете го. Те са една от най-неприятните раси в Галактиката — не толкова зли, колкото проклети, дребнави, досадни и коравосърдечни.

# 186
  • Мнения: 3 405
Гадове, не ги е срам, да си прокарат път без дори да питат земляните.

# 187
  • Мнения: 483
Интересен експеримент, може да даде отговори на много въпроси. Доколкото знам, последно е решено експеримента да се проведе в края на тази година.
А има ли някой физик тук да обясни каква точно е вероятността да се образува черна дупка,която да погълне Земята   Mr. Green
Ох, само как звучи  newsm43

# 188
  • Мнения: 4 770
Гадове, не ги е срам, да си прокарат път без дори да питат земляните.
  Ама, моля те, проектодокументацията е била изложена през последните 50г. в най-близкия офис на галактическата адмимистрация само на 4св.г.  Mr. Green

# 189
  • Мнения: 604
Ами може и да идва краят·
Със сигурност ние сами ще го предизвикаме·

# 190
  • Мнения: 2 761
4удя се от къде е този сибирски студ по германско,пък той не ми бил сибирски,най-ми бил 6вейцарски.Само да не ми разправят после,4е глобалните промени във времето се дължали на парниковия ефект.Какво казва съпругата на физика по въпроса,или пък самия той ако 4ете темата?

Ина4е резултатите от експеримента със сигурност няма да достигнат до простосмъртните.

# 191
  • Мнения: 483
Самите резултати ще станат известни след поне 2 години на проучвания и изследвания. Интересно пък кои са "простосмъртните"  newsm78 и защо нямало да стигнат до тях? Много ясно, че няма на всеки да му връчат папки с материали по случая, но не виждам причина да се крие нещо значимо?
Ето например квантовата теория е доста екзотична, но разпространена, даже филми правиха за нея.

# 192
  • Мнения: 1 533
Интересен експеримент, може да даде отговори на много въпроси.

Аз така и не разбрах на какви точно въпроси ще даде отговори този експеримент.

# 193
  • Мнения: 483

Аз така и не разбрах на какви точно въпроси ще даде отговори този експеримент.
За Големия взрив, за т.нар. частица Бог, т.е. тази , която дава масата на всички останали частици във Вселената, това дали съществуват повече от 4 измерения...

# 194
  • Мнения: 2 761
Самите резултати ще станат известни след поне 2 години на проучвания и изследвания. Интересно пък кои са "простосмъртните"  newsm78 и защо нямало да стигнат до тях? Много ясно, че няма на всеки да му връчат папки с материали по случая, но не виждам причина да се крие нещо значимо?
Ето например квантовата теория е доста екзотична, но разпространена, даже филми правиха за нея.


Много ясно за6то,6тото тези не6та ги поръ4ват военните и всяко зна4имо откритие се засекретява.Ина4е  привидно се прави в името на науката и се спонсорира от данакоплатците естествено.A тези,които работят по проекта са длъжни да пазят тайна."Простосмъртните" сме аз и ти примерно..
Сигурна ли си,4е във филмите показват вси4ко?


Аз така и не разбрах на какви точно въпроси ще даде отговори този експеримент.
За Големия взрив, за т.нар. частица Бог, т.е. тази , която дава масата на всички останали частици във Вселената, това дали съществуват повече от 4 измерения...

Не знаех,4е Господ се криел в подземните лаборатории.Мястото му е във фантазиите на хората.Измеренята са пове4е от 4 и са го разбрали отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт