Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте и от мен!

Ники, в добри ръце са малките принцески и вярвам, че ще са добре и след няколко седмици ще си ги гушкате с тати в къщи! Всички сме с вас, а като чета и мамите в другите теми също! Кураж и бъди силна!

Йоанка, страхотно заглавие!  bouquet
Стейл, съжалявам! Успех й пожелавам на сестра ти!

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ей Гевито ние сме заедно.Нали ти си с последна м на 23.03 или се бъркам с някоя друга мама май за nenna.На какъв картон ти го пише това  newsm78?
Важното е че бебчетата са живи и здрави, а ще наддадат не се тревожете  Hug

# 62
  • Мнения: 15
Гевито и Диди*, и аз съм като вас под въпрос.Термина ми е на 31.12, но може и да е януарче. Регистрирах се и във форума на Януарките за всеки случай, но не мърдам от тук.При августките майки беше останала само една, която не беше родила и и беше тъжно че приятелките и вече не пишат...Тук ми е по-интересно и мамите са по-отзивчиви.Така съм свикнала с вас, че имам чувството че се познаваме от години...
Днес съм на ЖК и се моля за добри новини.

# 63
  • Мнения: 20
Здравейте мами ,
Йоанка страхотно заглавие .  bouquet
Ники стискам палци на малките принцеси  Praynig

rrhh , аз съм на 23.03 ПРМ Simple Smile с теб сме си заедно , та и бебките са ни моми Simple Smile

Гевито , скоро и другото бебче ще си го гушкате !

Аз вчера ходих при доки да види как е бебка . Каза , че всичко изглежда ок , на края на месеца ще пусне пак урина и при уролог ще ходя да видим да не стане някаква инфекция на бъбреците.
Дано всички и всичко да ни е наред и по Коледа да сме със здрави бебчета в къщи.

# 64
  • Мнения: 616
тази Джордан направо ме смая http://hk.youtube.com/watch?v=93CG0yPRezg как си размества корема все едно е торба с картофи  Shocked иначе поздравления за тялото  Peace

# 65
  • Мнения: 551
Аз съм с последна М 25.03 по изчисления е логично да съм на 01.01, но всички калкулатори ми смятат 30.12. А 01.01 пише на картона, който ми го води гинеколога на ЖК. Ако не съм родила до тогава, ще ме вкарат в болница, защото щяло да се води за вече преносване.

Днес след работа веднага ще бягам при бебчо, толкова е малък. Като си представя, че живот и здраве и нашите ще се появят толкова малки. Как ще ги пипнем незнам  newsm78 Joy

# 66
  • Мнения: 551
тази Джордан направо ме смая http://hk.youtube.com/watch?v=93CG0yPRezg как си размества корема все едно е торба с картофи  Shocked иначе поздравления за тялото  Peace
Малеееееееееееееййййййййй какво е това чудо  #Crazy #Crazy #Crazy Ужасна работа. Не мога да си представя аз да си мачкам така корема #Crazy

# 67
  • Мнения: 277
Момичета, вижте тази тема.
Дано и момиченцата на ники всичко се развие добре и след около 2 месеца да си ги гушкат с таткото в къщи Praynig

# 68
  • Мнения: 2
Привет момичета,

И аз да се разпиша след толкова време мълчание. Гледам толкова много неща се се случили в последните теми.

Каспър, ужасно съжалявам, мила. Нямам думи да изкажа всичко, само ти пожелавам да имаш достатъчно сили да изживееш мъката си, и след време да гушкаш мъниче. Praynig Praynig

Ники, стискам палци всичко да се нареди добре, всички сме с вас Hug Hug

Стейл, съжалявам за сестра ти. За съжаление знам как се чуства, но също знам, и че това се забравя след време, особено като види двете чертички отново след няколко месеца. Пожелавам й да е силна и да не се притеснява да опитва. Това, което се е случило е най-вероятно случайно и не се повтаря. Само й кажи да си направи всички необходими изследвания, за да е спокойна следващия път.

# 69
# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Гевито   сега разбрах!И аз се сещам често за това и винаги си задавам въпроси от сорта:Ще се справя ли?Ами как ще разбирам какво му е?Ами как ще го пипам ама се надявам , че ще свикнем бързо  Peace
Invisible   Rolling Eyes Shocked #Crazy
Sun. при толкова положителна енергия насочена към тях НЯМА НАЧИН ДА НЕ СЕ СПРАВЯТ  Praynig Praynig Praynig
anhelito - да заедно сме си и не само с ПМ и с моми , ами и в един и същи град  Joy Hug Joy  bouquet!Сега ако кажеш , че живееш в Кършиака и ще раждаш в Окръжна и  Laughing Heart Eyes.Аз си мисля да се видим скоро , да се организираме нещо а?Всичко ще е наред с всички бебчета и мами сигурна съм!
velizara_82 - тук има едно такова чувство неописуемо  Hug.Пожелавам най-добри новини  Hug

# 71
  • Мнения: 4 589
Привет мами и от мен.

Много ви се радвам за подкрепата и милите думи и куража.

Днес се обадих в болницата, няма промяна все още, нито към лошо, ноти към добро, положението е като вчера, но казаха, че все още е критично. Утре ще звъня пак. Дано бебките са борбени като мама и преминат критичния период.

Проблема при бебките, е не в килограмите, а в седмиците, защото ако бях родила в 27-28 щяха да са по-развити и да имат по-голям шанс. Но нека не губим вяра.

# 72
  • Мнения: 20
Ники , с теб сме и с малките бебки.  Hug
 
rrhh ,  ами не съм от Кършияка , от другата страна на реката съм Simple Smile Живея в центъра до хотел Севън хилс , ако се сещаш къде е , но пак съм близо до теб. А за Окръжна , хахахах да ти кажа на там съм се насочила!!! леле да вземем и в един ден да родим , ще е весело. Ти защо реши Окръжна и при кой Доки там ?
Анели ми беше писала да проверя във ВМИ . Нямало добри отзиви за Окръжна Sad , ама .... незнам още дее.

# 73
  • Мнения: 5
Ники, стискам палци всичко да се нареди добре fingerscrossed
newsm17 newsm17 newsm17

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Ники , с теб сме и с малките бебки.  Hug
 
rrhh ,  ами не съм от Кършияка , от другата страна на реката съм Simple Smile Живея в центъра до хотел Севън хилс , ако се сещаш къде е , но пак съм близо до теб. А за Окръжна , хахахах да ти кажа на там съм се насочила!!! леле да вземем и в един ден да родим , ще е весело. Ти защо реши Окръжна и при кой Доки там ?
Анели ми беше писала да проверя във ВМИ . Нямало добри отзиви за Окръжна Sad , ама .... незнам още дее.



Е как да не го знам хотелчето.Направо сме си близко  Joy Joy!Насочих се в окръжна заради добрите специалисти и добрите условия за бебета.Ехеееей не съм съгласна за недобрите отзиви.Аз същото съм чувала за ВМИ, но не го афиширам ,тъй като за всяка болница си има и добри и лоши отзиви.Моя приятелка изгуби бебче в 7 месец във ВМИ миналата година /тя беше в частна клиника, но там нямаха условия , дори и кувиози/.Преместиха бебчето във ВМИ и стана най-лошото.Страшно разочарована е .Но това е само нейно мнение и мнение на моите близки и приятелки.Не претендирам , за истинност и вярност. Сега се е насочила в окръжна , заради плеядата майки  и общи  наши приятелки родили там с добри отзиви.Аз съм при д-р Пелев и д-р Бачуров.Търсих си гинеколог , който да ме следи и е добър и най-вече задължително условие за мен беше да работи и изражда в окръжна.Наш роднина препоръчва близък наш специалист от ВМИ , но него ще използваме в краен случай и то ако е планирано секцио. Praynig се да е нормално раждане де...А това за раждането в един ден ще е .... Joy Joy Joy  Hug Hug Hug

Ники   - Няма как да не се справят.Всички толкова се молим за тях , а и много мами от различни теми във форума също.Ние не ги забравяме дори и за секунди.Те са борбени и силни като теб и няма да се предадат.Толкова много примери има за родени в тези седмици и преминали проблема.Ще го преминат малките принцеси ще видиш, как всичко ще остане в миналото и ще бъдат каките на декемврийските бебчета  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт