Въпрос към майките родили секцио?

  • 2 106
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 764
Аз имам чувството, че белегът няма да ми изчезне. Изминаха почти две години и все така си розовее, но понеже е много ниско долу, не се притеснявам особено.

# 31
  • Мнения: 656
Белега от първото секцио избледня някъде след третата година и почти не се виждаше.От второто секцио почти две години минаха и си е все така тъмно розов и доста груб.

# 32
  • Мнения: 207
Моето секцио е от преди 24 дни, ама белега ми никога на е бил розов или червен  newsm78 Просто много ниско долу се вижда една чертичка като конец тънка.  Шита съм, защото ми махнаха конците, но никъде не се виждат шевове или каквото и да било друго.

# 33
  • София
  • Мнения: 10 343
Моят е много тънък, като дебел конец е. На места е почти незабележим, на места кафевее. Не напипвам вече нищо твърдо. Шита съм, с един конец.

# 34
  • Мнения: 1 477
Родих преди година и 5м.Белега не е избледнял ни най-малко.Стои си същия  Rolling Eyes

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Стана с цвета на кожата малко след годинката, трудно се забелязва и е много ниско долу, не ме притеснява. Иначе и аз съм лепена, не шита.
и при мен така, на море ходихме и бях с плитък бански, но белега не се виждаше

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И моя е розов, но бял ......  newsm78 незнам кога ще стане, той така или иначе не се вижда, и не ме питеснява особено  Whistling

# 37
  • Мнения: 152
Моят е на 3 години и вече не се забелязва. Направиха ми естетичен шев и сигурно това обяснява нещата.

# 38
  • Мнения: 384
Моят белег се откроява още, но го мажа усилено с "Контрактубекс" и рано или късно ще избледнее. Близо до секциото имам друг белег - отвориха ме за операция на херния, която се установи, че не е трябвало да ми правят, но това е друга тема. Като са ме зашивали там са повдигнали малко кожата и това си личи с напипване, иначе белегът от шитото е избледнял напълно.

# 39
  • Мнения: 1 919
10месеца след секциото още не е избледнял моя...дори си седи релефен на места

# 40
  • Мнения: 2 111
Моят е бял и почти не се забелязва.

# 41
  • Мнения: 81
Вече е съвсем избледнял и е станал още по-тънък, наистина много зависи кой и как го е правил.

Общи условия

Активация на акаунт