Любовницата и съпругата

  • 40 355
  • 177
  •   1
Отговори
# 120
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И онзи момент, в който мъжа иска да  докаже и на себе си, че все още може, че все още е мъжкар.

Това е присъщо на комплексарите. Истинския мъж няма потребност да се доказва и перчи.

# 121
  • Мнения: 13 512
Неможе ли жената да е и съпруга и любовница на един и същи мъж?

Тук се крие и отговора - Ако успее жената да е и съпруга и любовница на един и същ мъж, той няма нужда от друга и тя нужда от друг. Въпрос е на разбиране, как трябва да изглежда съпругата и как любовницата.
това след 10 години брак как се получава? newsm78
Тя жената направо като брат му става на мъжа, ти за любовница ми говориш

# 122
  • Мнения: 2 448
това след 10 години брак как се получава? newsm78
Тя жената направо като брат му става на мъжа, ти за любовница ми говориш

По лошия вариант да му стане като майка.  Joy

# 123
  • Мнения: 1 425
Един мъж ако наистина иска да е с една жена нищо няма да го спре - нито съпруга, нито деца, нито приятели, нито работа, нито разстояние.
Ако седи при жена си - любовницата е само за допълнителен безплатен/евтин секс и разноообразие.

# 124
  • Мнения: 2 448
Един мъж ако наистина иска да е с една жена нищо няма да го спре - нито съпруга, нито деца, нито приятели, нито работа, нито разстояние.
Ако седи при жена си - любовницата е само за допълнителен безплатен/евтин секс и разноообразие.

Ти ще изкараш, че всеки мъж не се интересува от нищо освен от собственото си желание. Ако съдиш само по себе си, недей , защото и мъжете са различни.

Да не говорим, че понякога любовницата излиза на мъжа по скъпо и от съпругата.

# 125
  • Мнения: 1 425
...Да не говорим, че понякога любовницата излиза на мъжа по скъпо и от съпругата.
Всякакви случки има "понякога". Има дори и мъже които ги издържат любовниците им. Всеки луд с номера си.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 18:59 от Panther

# 126
  • Мнения: 13 512
Да не говорим, че понякога любовницата излиза на мъжа по скъпо и от съпругата.
ne poнякога, а винаги!

# 127
  • Мнения: 139
Няма по-хубаво нещо за 1 жена от това да е "любима(та) жена".
Дали ще е съпруга, или любовница е просто въпрос на "точното време, точното място, точния човек" и оттам колелото на съдбата/късмета, а понягога и на индивидуалността на жената.
Съпруга=любовница - при средната класа май е мисия невъзможна (няма да обяснявам, мисля всекиму е ясно), или-или.
Лично за себе си се надявам да не се тривиализирам и профанизирам до "съпруга", но бидейки в постоянна връзка, май не съм стигнала по-далече от това.

# 128
  • Мнения: 483
Почакай да започнеш работа, да родиш деца, да поживеете заедно не 5, а поне 15 години... Нещата много се променят.

Променят се, спор няма, но защо всички трябва да се слагат под общ знаменател. Аз пък не мисля, че след 10 г. е задължително всяка съпруга да се занемари. Много зависи от начина на живот, от самия характер на жената. Това не е конкретно към РЕНИ, а към всички , които пишат тук. Защо винаги съпругата трябва да е скучна,мърмореща и т.н. Този стереотип се среща във абсолютно всеки пост.
Не знам, може би съм друг тип човек и затова не мога да възприема темата по вашия начин.

P.S. Една жена колкото и да е поддържана, забавна и прекрасна, мъжът пак може да си хване любовница, за разнообразие. Wink (съответно и съпругата може да направи същото)
Не се опитвам да убеждавам, че за 15 г. мъжът няма да си хване любовница.  Rolling Eyes Просто ми писна да чета все едно и също - колко отблъскваща става съпругата с течение на годините.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 00:57 от natashaa

# 129
  • Мнения: 13 512
Почакай да започнеш работа, да родиш деца, да поживеете заедно не 5, а поне 15 години... Нещата много се променят.

Променят се, спор няма, но защо всички трябва да се слагат под общ знаменател. Аз пък не мисля, че след 10 г. е задължително всяка съпруга да се занемари. Много зависи от начина на живот, от самия характер на жената. Това не е конкретно към РЕНИ, а към всички , които пишат тук. Защо винаги съпругата трябва да е скучна,мърмореща и т.н. Този стереотип се среща във абсолютно всеки пост.
не е задължително да е занемарена- тя просто омръзва, това е! В много случаи любовницата не е нито по-млада, нито по-хубава от съпругата., Но тя просто е нещо ново , забранено и оттам- крайно интересно.

# 130
  • Мнения: 483
не е задължително да е занемарена- тя просто омръзва, това е! В много случаи любовницата не е нито по-млада, нито по-хубава от съпругата., Но тя просто е нещо ново , забранено и оттам- крайно интересно.
Точно това имах предвид и аз  Peace

# 131
  • Мнения: 274
Един мъж ако наистина иска да е с една жена нищо няма да го спре - нито съпруга, нито деца, нито приятели, нито работа, нито разстояние.
Ако седи при жена си - любовницата е само за допълнителен безплатен/евтин секс и разноообразие.

Баце, къде са тези евтини любовници? Аз все попадам на адски меркантилни кучки. Скъсват ми задника....

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Любовницата е странна птица. В повечето случай бива сменяна - разнообразие. Но докато е такава, тя се смята за значима, по - добра от съпругата и други глупости. Защо няма нито един любовник на омъжена жена, който си мери пишката със съпруга? Защото жените сме....такива.

# 133
  • Мнения: 274
Любовницата е странна птица. В повечето случай бива сменяна - разнообразие. Но докато е такава, тя се смята за значима, по - добра от съпругата и други глупости. Защо няма нито един любовник на омъжена жена, който си мери пишката със съпруга? Защото жените сме....такива.

Да бе да, няма ама друг път. Има разбира се. И с мен са се опитвали да се мерят, но веднага им става ясно, че срещу мен да тичат, не могат да ме стигнат. Щото аз съм си терикат от малък.

# 134
  • Мнения: 2 448
Любовницата е странна птица. В повечето случай бива сменяна - разнообразие. Но докато е такава, тя се смята за значима, по - добра от съпругата и други глупости. Защо няма нито един любовник на омъжена жена, който си мери пишката със съпруга? Защото жените сме....такива.

Да бе да, няма ама друг път. Има разбира се.

Хубаво, че го каза ти, да не го казвам аз.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт