не мога повече да се боря

  • 8 143
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 223
Здавей, Тъжна, разбирам те, аз живея същия живот!
 Hug Hug Hug Hug
ВИНАГИ СЪМ САМА! И при изпълнение на сем. задължения и през свободното време.

# 76
  • Мнения: 156
И аз мисля, че за съжаление любовта вече се е изпарила. Ако го имаше уважението, това нямаше много да си личи. Но щом и то го няма, това вече не е брак. Даже и да направиш опити да контактуваш повече със свекървата, не знам дали си струва. Но ти го знаеш вече, щом казваш: не мога повече да се боря. Дано да намериш изход и да живееш спокойно!  bouquet  love001 wavey

# 77
поговорете, обърни си повече внимание на себе си и вземи решението , което ти диктува сърцето.  Peace ако тук борбата е безмислена, значи няма нищо за губене, ако има смисъл бори се и започнете живота отново. успех

# 78
  • Vienna
  • Мнения: 519
и а3 сьм то4но така като теб.... с ра3ликата, 4е той си е пове4е вкьщи, а а3 работя ок. 3 пьти пове4е.3а да се оправи нещо вкьщи трябва да вдигна грандио3ен скандал. и пак ми се ка3ва, като не ти харесва, оправи си го сама... имам дежурства в работата (понякога доста тежки) които траят по 30 4аса - той ведньж не намери време да ми 3вьнне да пита как сьм, като се вьрна вкьщи сьщото- няма как беШе, няма нищо. а а3 храня семейството, но все едно 4е ме няма... никакьв респект.
по4ти ве4е 3аря3ах домакинството. и си тьрся отдуШник и3вьн семейството...

# 79
  • Мнения: 156
Ей, жени, трябва да сме хитри!  Хората са казали: с памук душа се вади.  Не със скандали. Flutter

# 80
Опитах днес да говоря отнова за проблемите и ще напиша дословно какъв беше диалогът. Иска ми се дословно за да може да прецените и моите дум, защото пак аз съм крива била ми голяма устата.
аз  - Не може така да се продължава трябва да поговорим
той - не ми се говори
аз как така не ти се говори?
той - не искам
аз обаче си приказвам по въпроса, че не може така да не ме уважава, да не зачита труда ми и прочие
той- дразниш ме не искам да те слушам млъкни
- Аз - няма да млъкна,защото проблемите са за решаване не за премълчаване
Аз питам директно - ти все още обичаш ли ме изобщо
отговорът - няма да ти кажа аз - защо ?  той - не искам
-Аз - като спрях да домакинствам от инат проблемът ти беше точно това, сега като всичко е ок какъв е?
той - дразниш ме бе с голямата си уста
аз - кажи с кое точно
той - ми примерно вчера като взе нови чаршафи и ти казах,че ще искам да ги изпереш с белина щом ще спа в тях ти каза,че няма щото са цветни.Ми щом искам ще ги переш.
Аз - добре де това са дребни неща не са повод за неуважение, всичко друго е свършено какво искаш изгладен,изпран, сготвено.
той- а тая никаква манджааааа.....
Аз - ми щом е никаква защо ти не домакинстваш малко всеки ден след работа да те видя
той - ее голямото домакинстване кво толко
аз - ами като е нищо защо не пробваме да те видя аз след работа ще сядам и ще чакам всичко
той - ами не искам да домакинствам и точка. Сега съм в силен стрес в работата и не можеш да исаш по-добро отношение от мен
аз - не можеш да си пренесеш работата в къщи тук трябва да се държиш добре с нас

Има още ама много дълго снава. Накрая виждайки,че все мен изкарва виновна,че го дразня не му се говори за такива глупости го зарязах,като му заявих,че или ще живеем като съквартиранти заради малкия или ще се разделим ми каза , че съквартирант ще си намерел да се разделяме. Аз му викам,че точно такъв дето му е родил дете няма да намери. Той пак контрира - откъде знаеш може пък и да ми роди.

Кажете ми сега, кое в разговорът ми е достойно за квалификацията "голяма уста"  А каза,че не съм се била допитвала за нищо с него. Вчера купих нов сервиз не съм му се обадила да го попитам може ли? Питах е и сутиен като си купувам ли да питам? ( чиниите ги смятам за нещо  съвсем нормалвно за кухнята за да питам по -скоро съвсем женско в изборът, та за това направих сравнение със сутиен) и той каза ми да ти мене зачиташ ли ме?  Много едълго,но почвам да се съмнявам дали пък наистина нямам вина и принос и ми трябва обективно мнение  Embarassed

# 81
  • Мнения: 46 572
... .Ми щом искам ще ги переш ...

Брей newsm78 ми ако ти искаш да изтърка новата кола с телена четка, ще я мине ли Crazy
Защо трябва да се съсипва нещо от инат? Sick

тъжната, за мен грешно поставяш въпроса. Просто казваш, ние сме двама в този дом, задълженията ни са равни, слагаш списък на масата и да сиизбере половината, ако не си избере, ти му ги определеяш (и уведомяваш!), след което спираш да се грижиш за тях.

Това е в случай, че наистина само домакинстовото ви е проблема, но четейки думите му Sick

... му заявих,че или ще живеем като съквартиранти заради малкия или ще се разделим ми каза , че съквартирант ще си намерел да се разделяме. Аз му викам,че точно такъв дето му е родил дете няма да намери. Той пак контрира - откъде знаеш може пък и да ми роди ...

# 82
  • Мнения: 4 528
Според мен този мъж просто си проси да бъде изгонен. Може би иска да се махне, но е такъв наглец, че даже и това не може да направи сам. Ти си преценяваш как да тече животът ти (ако е живот да живееш в постоянно унижение), но аз не бих виждала за себе си бъдеще с такъв мъж. Махай се, докато не те е съсипал напълно!  Peace  Hug

# 83
  • Мнения: 2 099
Едно ще ти кажа.Ти си безкрайно кротък и търпелив човек.Промени се вече,време ти е!

Мога да ти предам как ще продължи при мене разговора след репликата за манджата:
Ми като не е манджа не я яж бе,ай ще ти се невиди.Прибирам му чинията или хвърлям манджата като оставям само малко за детето-та.Готованин нагъл с готованина!Не ме интересува колко стрес имаш в работата,аз също не съм на почивка и искам вкъщи да се държиш добре с мене,като с твой партньор,не като с помощен персонал!

Моя мъж също на моменти нещо включва и изключва.Помага вкъщи да,но понякога нещо му става.Тогава включвам аз.На мене също не ми е никак лесно.С 2 деца сама по цял ден,едното с проблеми,другото с алергия и по цял ден или дебна едното да не се нарани нещо,или хвърча с парцала да чистя.Бебето киха и се дави ако има и малко прах!
Допълнително всеки божи ден се готви ,каката пък прави обриви от консервант в готова храна,даже незнам кой точно консервант.Не купувам нищо полуготово,нито кремчета или кисели млекца.Меню от основно ядене и десерт всеки ден.И за капак да ми се върне от работа и да се кютне на компа,или да спомене че е разхвърляно и взривявам!И така.Опитваме с компромиси иначе нестава!

Късмет,дано се разберете!

# 84
  • Мнения: 156
Ти определено го дразниш и той е прав, че колкото повече говориш, толкова повече му лазиш по нервите. Попитай го какви са му проблемите в работата. Може да се е скарал с колегите или с шефовете и да е пред уволнение. Пожарът вече е избухнал и уважението и любовта се изпаряват. Внимавай!  Нещо му липсва, а ти казваш, че е наред.  По- скоро му идва в повече.


 smile3515 smile3516 smile3511 smile3513

# 85
  • Linz
  • Мнения: 11 619
тъжната, ти мислиш ли, че той още те обича?

# 86
глупости.престани да се самообвиняваш.тежко му било,дран дран..просто е изстинал кам теб и каквото и да правиш,ще го дразниш.мислия,4е си има друга....за да не му пука от нищо и за нишо е така.

# 87
  • Мнения: 1 554
странна птица е мъжа ти,но и аз мисля ,4е някоя пикла му е размътила главата Rolling Eyes

прочетох темата на един дъх Crazy

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ти вина нямаш, от ясно по- ясно е. Дразниш го, но проблема не идва от теб. Неговото отношение към теб е променено- дали жена, дали работата, дали друго... Нещо уважение не виждам, другото са дреболии и битовизми. Мен това повече ме притеснява. С разговори, обаче едва ли ще промениш много. Трудно ще ти е да се издигнеш отново в очите му, понякога си е мисия невъзможна. Дано при теб да има успех.

Последна редакция: нд, 14 сеп 2008, 20:38 от Северина

# 89
по добре ужасен край, отколкото ужас без край! Naughty
изнеси си, почни наново, ако те обича ще дотърчи бързо, ако не поне ще си наясно за в бъдеще. това е мое мнение все пак, но не виждам смсъл иначе. успех

Общи условия

Активация на акаунт