Кюретаж и забременяване след това

  • 68 370
  • 798
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 704
nuclerababy, ...... стискам палци......... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Praynig
и аз на теб Heart Eyes скоро ще се разбере Praynig

Пожелавам и на двете ни този месец  preggo preggo  и после : newsm30 !!!!!!!!!!!!!!!
хихихи и после заедно по градинките 1stroller..ако не този то другия месец #Milti

# 736
  • Мнения: 237
хайде донесете хубави новинки стискам палци и на двете Ви
Момичета мойте кръвни изследвания са супер,но ми изписват Азакс да пия другия път като имам цикъл и сега  чакам резултат от цитонамазката.

# 737
  • София
  • Мнения: 10 704
хайде донесете хубави новинки стискам палци и на двете Ви
Момичета мойте кръвни изследвания са супер,но ми изписват Азакс да пия другия път като имам цикъл и сега  чакам резултат от цитонамазката.
дано да имаш + новини от цитона-та, в което съм сигурна!

# 738
  • Мнения: 802
marinakapina, като пожелаваш давай наред Naughty
nuclearbaby, ако сте работили за бебе този месец, може капката кръв да е от имплантирането, а също може ако имаш късна ОВУ., и от нея да е. Praynig
kika_vn, честито за кръвните Hug и стискам палци за цитонамазката.

# 739
  • София
  • Мнения: 10 704
Мацки,както бях писала тук, на 7.4 бях на преглед, видя се нещо като фоликул,но едва 15мм, аз се бях притеснила да не е киста, та вчера го проконтролирахме и според доктора аз го питах да не е киста,той каза че не е, нито е задържан фоликул а е спукан фоликул който доста добре изглеждал newsm78 а и лигавицата ми била мноооооого дебела...питах и за капката кръв-да ме разгледа добре да няма нещо притеснително, той даже поиска да я види,прегледа ме и каза че няма нищо притеснително,но не ми каза от какво може да е. Така,на пръв поглед нещата изглеждат добре, обаче...БТ ми падна малко днес и ме разочарова, май нищо не е станло и ще си ми дойде, въпреки че нямам никакви индикации в яйчниците за идване newsm78...а само нянките вече доста ме болят а кръста направо..... Sad

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 10:01 от nuclearbaby

# 740
  • Мнения: 2 617
nuclearbaby , отпусни си душата бе, човек! Или е станало, или не е. Направили сте всичко възможно, лекарят ти казва, че има спукан фоликул и дебела лигавица, БТ си ти е съвсем добре, значи освен да чакаш, нищо друго не можеш да сториш. Ако приемем, че овулацията ти е била на 2 април или там някъде, има още една седмица да се мяташ в тревоги. Опитай се някак да си спестиш част от тях, ако е възможно.
Желая ти успех!  Peace Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 10 704
nuclearbaby , отпусни си душата бе, човек! Или е станало, или не е. Направили сте всичко възможно, лекарят ти казва, че има спукан фоликул и дебела лигавица, БТ си ти е съвсем добре, значи освен да чакаш, нищо друго не можеш да сториш. Ако приемем, че овулацията ти е била на 2 април или там някъде, има още една седмица да се мяташ в тревоги. Опитай се някак да си спестиш част от тях, ако е възможно.
Желая ти успех!  Peace Hug
споко съм бре,даже днес съм на бира след работа Embarassed а и да,така е...аз в понеделник не чакам та ще видим Thinking

# 742
  • София
  • Мнения: 1 824
споко съм бре,даже днес съм на бира след работа Embarassed а и да,така е...аз в понеделник не чакам та ще видим Thinking
Значи до понеделник да стискаме палци Wink

# 743
  • София
  • Мнения: 10 704
споко съм бре,даже днес съм на бира след работа Embarassed а и да,така е...аз в понеделник не чакам та ще видим Thinking
Значи до понеделник да стискаме палци Wink
най-добре до сряда,за по-сигурно Wink

# 744
  • Мнения: 98
Давам наред - на всички този месец -  EFP две чертички!!! Peace Hug

# 745
  • Мнения: 802
marinakapina, а така Hug и аз да пожелая този месец две, чертички за сбъдване на нашите мечтички Praynig
Аз утре ще ходя да си взема изследванията, и силно се надявам всичко да е ок.

# 746
  • Мнения: 28
момичета какви изследвания си правихте след кюртжа на мен гинеколога ми каза само за  Цитонамазка

# 747
  • Мнения: 802
dqvol1, аз си правих цитонамазка, оказа се, че имам раничка, до скоро я лекувхаме.Миналата седмица си пуснах микробиология, а тези дни ще си пусна за токсоплазмоза, и някой други кръвни.

# 748
  • Мнения: 237
на мен ми казаха цитонамазка и пълна кръвна картина като изследвания + преглед на видеозон мисля че е достатъчно Simple Smile
На мен също ми видя раничка но каза че нямало сега да я лекуваме,а след като родя догодина ,пак щяла да се появи,затова! дали е правилното решение Вие как мислите  newsm78

# 749
  • Мнения: 28
лекар за пълна кръвна картина не ми е казал а тя за какво се прави

Общи условия

Активация на акаунт