Кюретаж и забременяване след това

  • 68 306
  • 798
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 407
на мен ми казаха цитонамазка и пълна кръвна картина като изследвания + преглед на видеозон мисля че е достатъчно Simple Smile
На мен също ми видя раничка но каза че нямало сега да я лекуваме,а след като родя догодина ,пак щяла да се появи,затова! дали е правилното решение Вие как мислите  newsm78

Не знам дали е правилното решение, но и аз реших да направя така - след раждането ми да третираме раничката, която имам. Просто не ми се чакат още 3 месеца. Дано не съжалявам за това. При кой лекар ходиш във Варна?
dqvol1, аз си правих цитонамазка, микробиология и кръвна картина.

# 751
  • Мнения: 237
при док.Папазова в курортна в чайка
за раничката са необходими три месеца ли или е нещо друго?
кръвната картина е за да се види пак дали има възпаление,следят РУЕ,левкоцити и т.н.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 407
Колкото до раничката, доколкото разбрах трябва да се изчакат 2 или 3 месеца, след това се прави цитонамазка и ако резултатите от нея са добри, тогава може да се започнат опити за бебе.

# 753
  • Мнения: 802
Не знам дали е правилно, но така ще ми е по-спокойно, даже вече ми е супер.
На мен ми я мазаха с лекарство от края на януари, до миналата събота.Като има дни в които не съм ходила, и доктора ми каза, че след мазането е нужно да мине цикъла и може да се работи за бебе.Всеки сам си решава, кога и дали да я лекува, но като цяло са си доста опасни тези ранички.За появяването им след раждане, да, възможно е, на майка ми пък е изчезнала след раждането.

# 754
  • Варна
  • Мнения: 407
Да и аз съм чувала че при някои жени раничките изчезват след раждането. Силно се надявам и при мен да стане така  Grinning

# 755
  • Мнения: 28
благодаря ви момичета

# 756
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Мен след аборта ме пратиха на пълна кръвна картина и ме гледаха само на видеозон.
Цитонамазка не са ми правили,не знам обаче защо,
а доколкото разбирам от вас е трябвало.

# 757
  • Мнения: 28
различни лекари а на мен моя само цитномазка от вас разбирам за палната кръвна картина

# 758
  • Мнения: 802
Момичета, чухме се с док., и каза, че микробиологията е чиста newsm44
Дано да е така де, оф аз съм станала много странна, все не вярвам, а човека каза, "всичко е наред, чиста е".Може би от този месец започваме бебе-правенето, стига да преодолея страха си.Но като се замисля, дори и да не сане или пак да ми се случи лошото, никога няма да се откажа от мечтата си, да дам живот, да бъда майка.Ще преследвам и вярвам в мечтата си-Бебе.
А вие как сте? Hug

# 759
  • Мнения: 237
Baby Love®   бравоооооо,така се радвам че са Ти наред изследванията,имате ли зелена светлина сега?

...и както казва моят съпруг - Когато едно нещо го искаш много,то се случва Wink, така че ще стане рано или късно EFP

 А аз имам леки болки от възпалението в дясно,но мисля че е рано още да отшуми,надявам се да е по скоро де,и си чакам цитото ама чак на 17-ти ще взема резултата.Това е от мен за сега.
хубав уикенд момичета

# 760
# 761
  • Мнения: 802
kika_vn  Hug имаме зелена светлина, има и страх, има и радост, абе всичко на куп.Имам около 10 дни да реша, дали да почваме сега или другия месец.Макар, че мина време от кюретажа (23.12.08), има в мен един лек страх, леко притеснение...сега съм в 4-ти поред цикъл след аборта, всичко ми е наред, и време мина, ама пусти притеснения.Бях много смела, но като наближава ОВУ-то и се свивам, като мишка.Момичета имам нужда от една голяма форумска прегръдка hug

# 762
  • Мнения: 2 617
Baby Love  Hug Hug Hug
Дръж се, мила, и право напред! Толкова пъти си ни давала кураж тук, имаш го в излишък и за себе си!
Успех и скоро да се похвалиш!  Heart Eyes

# 763
  • Мнения: 283
baby love  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug давай момиче,ще видиш че този път ще успееш

# 764
  • Мнения: 802
Момичета Hug Hug Hug дано да успея, дано всички да успеем.Дано скоро щастието, ни навести PraynigБлагодаря ви, че ви има Hug

Общи условия

Активация на акаунт