Резултат от БХС-1:69

  • 2 898
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Благодаря на всички за куража,ще пиша следващата седмица как се е развило всичко и след това за резултата.
Силно се надявам да съобщиш добри новини Praynig

# 16
  • Мнения: 1 674
Стискам палци и дано се похвалиш с добри вести

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Стискам палци новините да са добри.БХС-то не е точно изследване така че не бързай да се тревожиш

# 18
  • Мнения: 66
Резултатът ми от БХС беше 1:20 на 38 год. Направих си амниоцентеза при д-р Марков в МД София. Всичко беше наред и вече си имам момченце. Успех и на теб!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 508
Пожелавам ти много търпение и спокойствие, докато чакаш резултатите. Hug

# 20
  • Мнения: 774
Аз правих амниоцентеза преди около 4 седмици. Най-голямата болка е чакането на резултата и страхът. Самата процедура е  много бърза и въобще не е болезнена. Имах си предчувствие, че ще се наложи – аз съм на 34 г.. Не бях казала на никой от роднините за бременността. В деня, когато получих окончателния резултат казах на абсолютно всички и сега съм много по- спокойна. Резултатът ми беше 1:201.

Решението трябва да е изцяло твое. Желая ти кураж!  bouquet Hug



# 21
  • Мнения: 4 017
Моля се за теб и бебето Praynig

Моя приятелка с подобен резултат от БХС, вече си има момченце на 9 месеца. Амниото беше ОК

# 22
  • Мнения: 60
Добро утро на всички,които бяха съпричастни.Вчера направих амниоцинтизата в МД-варна,при д-р Б.Яков.Мина добре,полежах1-2 часа в болницата и се прибрах.Имах леки контракции на няколко пъти през деня.Днес се чувствам добре и сега остава най-тежкото-очакването на резултатите.Те ще са готови след 5 работни дни.Вярвам че ще бъдат добри.И най важното засега се очертава още една госпожица на хоризонта,за което съм много щастлива.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 508
Страхотно! stork-girl pacifier
Много се радвам, че приемаш нещата толкова положително. Това е най-важното. Всички тук стискаме палци! Hug

# 24
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честита госпожичка и вярвам, че всичко ще бъде наред!  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Честити да са  розовите гащи  Mr. Green stork-girl Не се притеснявай за резултата. Всичко ще  бъде наред  Hug

# 26
  • Мнения: 774
nelis, стискам палци всичко да е наред! Сега е важното да се пазиш няколко дни да не вдигаш тежко и въобще да не се натоварваш. Чакам с нетърпеие да споделиш окончателния резултат! Прегръдки от мен! Hug  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Да ти е жива и здрава принцеската   bouquet!Всичко с резултатите ще бъде наред  Praynig!Сподели ги с нас като излезнат, дотогава стискам палци и се  Praynig

# 28
  • Варна
  • Мнения: 78
nelis , радвам се че процедурата е минала без проблеми  Hug!
Всички ти стискаме палци и вярваме че резултатите на малката принцеса ще са добри  fingerscrossed  Praynig  Hug!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 235
Дано резултатите са добри.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт