Резултат от БХС-1:69

  • 2 897
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 131
Дано резултатите са добри.  Praynig

Аз съм сигурна,че ще са добри.Чакаме с нетърпение,но мисля,че резултатите ще са готови след месец,а след 5 дни.

# 31
  • Мнения: 60
Много ви благодаря!!!

# 32
  • Мнения: 805
Снаха ми имаше резултат 1:16. Защото беше на 40 г. След амниоцентезата и казаха че ще има абсолютно здраво момче!!!! Не се страхувай. При всички жени над 35 г показва така. При мен от това което се вижда на ехографа риска е 1:5000, а според възраста ми(27) - 1: 700 !?!
Всичко е нормално не се притеснявай!!!!

# 33
  • Мнения: 9 973
честита щерка Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 7 035
Стискам палци да ни се похвалиш, че всичко е наред след като излязат резултатите. Честито момиченце  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 191
Стискам палци всичко да е ок! И веднага да ни пишеш Hug!

# 36
  • Мнения: 822
БХС не поставя диагноза.Моят резултат  също не беше добьр,но не направих амниоцинтеза-има си риск.Направиха ми ранна фетална морфология на 4D и казаха , че не виждат нищо притеснително.Гинеколожката ми обясни ,че резултатите от БХС ги обработва компютьр.Към тях също се прибавяло възрастта,минали бременности,аборти и т.н.И много често при жени над 30 години резултатите са лоши ,но бебчетата здрави.Има случаи с резултат 1:20 и да роди нормално бебче и при 1:500 детето да е с Даун,например,не дай си боже.Всичко е божа работа.Не се притеснявай!Успех  и
леко раждане.

# 37
  • Мнения: 60
Днес вече да се похваля-резултата ми закъсня 2 дни,но всичко е наред и ще си имам здраво момиченце,за което съм много щастлива.
Наистина най-тежкото е чакането на резултатите,особенно последните 2дни.Сега вече остава другото чакане,остават още 4 месеца-а аз вече нямам търпение!!!

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Нелис, това е страхотна новина. Много се радвам за теб. Видя ли, всичко ще е наред. Сега си отдъхни  и си карай една спокойна бременност.

# 39
  • София
  • Мнения: 191
Браво, много се радвам за теб Hug!

# 40
  • Мнения: 774
nelis, добре  дошла в момичешкия отбор! Много се радвам за теб! Оттук нататък ти желая само хубави моменти и лека бременност! Hug

Общи условия

Активация на акаунт