Конвертиране на документ от Word 2007 в Word 2003?

  • 7 602
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
Да, стана, има доста опции за съхраняване в други формати. Пснала съм ти един ексел и един уорд на скайпа Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 013
Пъзел, ти да не си поредното превъплъщение на Жозефина?

# 17
  • Мнения: 3 405
Самата тя Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 423
Сега ако някой ми каже как да сготвя мусака...
Проблемът е, че тук водата е доста варовита.

# 19
  • Мнения: 2 013
Звънни ми, ще ти кажа.

Да използвам компютърната тема и да попитам.
Снощи свалих антивирусна програма, откри един троянски кон, изтрих файла... Оставих компютъра включен, ползвах го сутринта, после го изключих и... при включване зарежда всичко и замръзва. И така поне 10 пъти. Не мога да направя нищо с него. Чудя се над 3 възможни причини

1. Изтрила съм важен системен файл и се налага преинсталация
2. Има несъвместимост между новата антивирусна програма и старата, която само ме сигранилиза, че компютърът ми потенциално е в риск - не съм я обновявала...
3. Нещо генерално се е прецакало

Приемам идеи

# 20
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
ООооооо, йееееееееееееееее, успяяяяяяяяяяяяяяххххххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!САМА!!!! Party Party
Неслучайно съм си избрала тази професия!!!!
Призив - хораааа, моля ви, пращайте си докИментите в .док и хикс ел ес разширения. Не всички сме почитатели на Виста и Офис 2007!!!!!!! Mr. Green

За Офиса разбрах, но каква е вината на  Вистата в случая  Thinking

# 21
  • Мнения: 5 370
Дивана, повече от 2 антивируса на едно място-тц. Обикновено , преди да инсталираш нов антивирус, трябва да премахнеш тотално първия. И то не само от контрол панела, ми и от Апликейшън Дейтата, папките трябва да се махнат. Понякога даже може да се наложи да човъркаш по регистрите.....но е НЕпрепоръчително, ако нямаш опит с тях. Точно защото можеш да затриеш някой важен ключ.

# 22
  • Мнения: 2 013
Дивана, повече от 2 антивируса на едно място-тц. Обикновено , преди да инсталираш нов антивирус, трябва да премахнеш тотално първия. И то не само от контрол панела, ми и от Апликейшън Дейтата, папките трябва да се махнат. Понякога даже може да се наложи да човъркаш по регистрите.....но е НЕпрепоръчително, ако нямаш опит с тях. Точно защото можеш да затриеш някой важен ключ.

И аз тъй си знаех, ама защо не го направих...
Сега как да изтрия стария антивирус, като компютърът блокира newsm78
То вече е ясно, че ще го нося на компютърния гений в офиса, но вече ме е срам от него....

# 23
  • Мнения: 5 370
Предлагам да си преглътнеш срама и наистина да го занесеш на АйТи-то ви. И дано нямаш поражения. Peace Peace

# 24
  • Мнения: 40
До колкото зная се използва Office Compatibility Pack, за да може Офис пакет 2003 да отваря файлове от новата версия. Не съм го тествала лично, защото краткия период, в който ползвах Офис 2007 си знаех за тази уловка и още при съхраняването внимавах.

Ето линк към статия, която описва подобен проблем - http://www.pcworld.bg/?call=USE~home;&page=paper&n=3217.

А това трябва да е линк към въпросния Office Compatibility Pack - http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=941B347 … mp;displaylang=en
Дано ти свърши работа Simple Smile
МЕРСИ МНОГО  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт