Знаете ли кого/какво видях 7?

  • 92 028
  • 945
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 752
Вчера в Студентски град видях Веселин Маринов. Слезе от голям джип и влезе, може би в блока си (незнам къде живее всъщност).

# 901
  • Мнения: 1 813
Зейнеб е от Бургас и ние тук си я знаем. Аз също понякога не си спомням за някои "личности" от сезоните на ББ.  Simple Smile

# 902
аз  видях дачко  от аламинут на плиска  Joy

# 903
  • Мнения: 3 268
Вчера в Била видях единмой стаар приятел и известен спортен телевизионен водещ с жена си и двете си дечица.Запозна ме с жена си.Мнооого сладка мадама.Радвам се занего,изглеждаше щастлив.
Снощи в ресторант МОТТО на ул.Аксаков на съседна маса седяха Иван Ласкин и Алекс Сърчаджиева с компания.Алекс е много красива.А на масата,точно срещу мен седеше един актьор от народниятеатър-млад и готин с красива брюнетка.Ей сега ще видя как се казваше.Видях как се казва-Деян Донков
Ето го http://www.temanews.com/index.php?p=ema&iid=181&aid=4671

# 904
  • София
  • Мнения: 577
Снощи в Ликьор Вальо-топлото, изглеждаше като някой дърт клошар.

# 905
  • Мнения: 101
Адреналинката Яна в Южния с двете си кучета - мопс и английски булдог. Готина и естествена, добре изглеждаше.

# 906
  • София
  • Мнения: 426
Видях в мола Марти и Иванина от Биг Брадър,Устата в аутлет центъра в Младост и адреналинката Яна в Пигис хаус

# 907
  • Мнения: 738
Днес Иван от "Сблъсък" и Тони Димитрова. На улицата, по отделно.

# 908
  • Мнения: 1 174
 Пламен Ставрев в "Европа". Често го засичам, явно сме съседи Thinking.

# 909
  • София
  • Мнения: 2 079
Днес, в Банско, Аксиния. Хубавичка е в действителност. newsm03

# 910
  • Мнения: 14
Преди няколко дни водещите на предаването "Градски момичета" -едната Силвия от ББ 2 ,на другата не и знам името.Няма други такива лигли просто! Sick

# 911
  • Мнения: 73
Преди няколко дни Влади Карамазов - перфектен е..

# 912
  • София
  • Мнения: 5 289
Преди няколко дни водещите на предаването "Градски момичета" -едната Силвия от ББ 2 ,на другата не и знам името.Няма други такива лигли просто! Sick
......и Калина вероятно.

# 913
  • Мнения: 13 512
Вчера в Студентски град видях Веселин Маринов. Слезе от голям джип и влезе, може би в блока си (незнам къде живее всъщност).
hahahaha...добре ще е , ако не живее там  , а е бил при гадже и  в някоя жълтурка го пишат.

# 914
  • Мнения: 4 586
Стига бе, Мондо.
Остава от тук да правим семейни скандали.

Общи условия

Активация на акаунт