Знаете ли кого/какво видях 7?

  • 92 029
  • 945
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 871
Христо Сираков и Зарето днес в Боровец на лифта. Зара, с новата си уста, изглеждаше като дете със силно възпалена трета сливица Mr. Green
Пак там, но не в компанията на горните, беше и Стефан Софиянски с най-малката си дъщеря.

# 916
  • Мнения: 2 237
Вчера в Студентски град видях Веселин Маринов. Слезе от голям джип и влезе, може би в блока си (незнам къде живее всъщност).
hahahaha...добре ще е , ако не живее там  , а е бил при гадже и  в някоя жълтурка го пишат.

Тц, не е бил при гадже, там си живее човека./или поне там има апартамент/ Точно до нашия блок.Съвсем наскоро разбрах че ни е комшия.

# 917
  • Мнения: 14
Преди няколко дни водещите на предаването "Градски момичета" -едната Силвия от ББ 2 ,на другата не и знам името.Няма други такива лигли просто! Sick
......и Калина вероятно.
Същата PeaceГовореха си на "цуци,муци "и разни производни на това обръщение ,та не успях да и разбера името

# 918
  • Мнения: 3 576
Христо Сираков и Зарето днес в Боровец на лифта.

Аз пък там видях Жоро стриптизьора, който спечели Сървайвър.
Бордист е.

# 919
  • Мнения: 871
И Зара е бордистка, а Сираков е класик Wink

# 920
  • София
  • Мнения: 4 803
Галя от "Сатен" на едно кръстовище Peace

# 921
  • Мнения: 2 407
Бакалова в Саут Парк с някакъв господин-млад.

# 922
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Луканов, нотариуската , Иво и всички от Сделка или не  Wink

# 923
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марта Вачкова. В популярен зимен курорт.

# 924
  • Мнения: 3 268
Марта Вачкова. В популярен зимен курорт.
Ще падна ако я видя на ски.еЙ АМА КАК НЕ Я ДОЛЮБВАМ ТАЗИ ЖЕНА!нА ЛИЦЕТО Й ПИШЕ,ЧЕ Е АДСКИ ЛОША.Извинете ме за шрифта.

# 925
  • Мнения: 1 095
Марта Вачкова. В популярен зимен курорт.
Ще падна ако я видя на ски.еЙ АМА КАК НЕ Я ДОЛЮБВАМ ТАЗИ ЖЕНА!нА ЛИЦЕТО Й ПИШЕ,ЧЕ Е АДСКИ ЛОША.Извинете ме за шрифта.

Това мнение,ако е основано на лично познансто, тогава може и да е вярно. За мен обаче визията и е на добросърдечен човек  Peace

# 926
  • Мнения: 3 268
Не я познавам лично,но винаги съм я усещала като страшна лицемерка.Наскоро в едно предаване нейни колеги журналисти споменаха как след предаването си ,тя одумвала и злословела срещу гостите си.Казала нещо от сорта"Ох,добре че свърши,че едвам я понасях вече тая"-по адрес на своята гостенка.А иначе се прави на много любезна...Баща й беше велик актьор,тя е едно нищо...

# 927
  • Мнения: 31
Не я познавам лично,но винаги съм я усещала като страшна лицемерка.Наскоро в едно предаване нейни колеги журналисти споменаха как след предаването си ,тя одумвала и злословела срещу гостите си.Казала нещо от сорта"Ох,добре че свърши,че едвам я понасях вече тая"-по адрес на своята гостенка.А иначе се прави на много любезна...Баща й беше велик актьор,тя е едно нищо...
Аз не съм съгласна, че Мартина Вачкова е едно нищо. Може да не е толкова обичана като баща си, но никъде не е казано че трябва и да бъде, просто тя си има своята слава, до някаква степен е популярна и харесвана. Според мен е доста естествена, поне от това което съм гледала на екрана, нямам честта да я познавам лично, но от тв екрана ми изглежда непринудена, лично мнение.

# 928
  • Мнения: 3 268
Не е естествена,лицемерна е.Но всъщност какво значение има?Аз си имам мое мнение,ти твое.Точно пък за тая джофра ли да спорим? Peace

# 929
  • Мнения: 31
Не е естествена,лицемерна е.Но всъщност какво значение има?Аз си имам мое мнение,ти твое.Точно пък за тая джофра ли да спорим? Peace
Аз не искам да стигаме до спор, няма смисъл, както самата ти каза всяка си има собствено мнение, аз просто изказах своето, така както направи и ти. Нищо лично.  Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт