Знаете ли кого/какво видях 7?

  • 92 030
  • 945
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 1 174
Не е естествена,лицемерна е.Но всъщност какво значение има?Аз си имам мое мнение,ти твое.Точно пък за тая джофра ли да спорим? Peace

Споделям твоето мнение! Peace

# 931
  • Мнения: 1 224
Луканов, нотариуската , Иво и всички от Сделка или не  Wink
Пък аз те видях теб в Сделката  Mr. Green  Heart Eyes

# 932
  • Мнения: 2
Някой виждал ли е Анелия,много и се кефия,как е на живо  bouquet А  на Райна много ми харесва цвета на косата и ако някой я е виждал може ли да ми каже какъв точно кафяв цвят и е косата?!

# 933
  • Мнения: 6 417
Марта е една от малкото популярни личности, с която може да се говори нормално. Колкото до гостите й...понякога и на мен ми се е искало да шибна два шамара на някои от тях, може би и на нея също.  Rolling Eyes

# 934
  • София
  • Мнения: 1 348
Видях в събота Петя Стаевска(залятата с киселина)-за всичко,това,което е преживяла изглеждаше супер,беше с перука,но въпреки всичко с настроение,лъхаше стил от нея и пари,разбира се,но това не попречи да направи забележка на детето си за 2лв,и че трябва да уважава парите!

# 935
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Марта Вачкова. В популярен зимен курорт.
Ще падна ако я видя на ски.

не беше на ски. Само водеше 2-3 дечица, които бяха със ски. Мисля, че едното беше щерка й... На живо изглеждаше маааааалко по-добре отколкото на екран. Но я видях сравнително отдалеко.

# 936
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Марта Вачкова. В популярен зимен курорт.
Ще падна ако я видя на ски.

не беше на ски. Само водеше 2-3 дечица, които бяха със ски. Мисля, че едното беше щерка й... На живо изглеждаше маааааалко по-добре отколкото на екран. Но я видях сравнително отдалеко.

А другото трябва да е било детето на Гала, в "Градски легенди" тя каза , че децата им са в едно училище и са ги завели заедно на Банско да почиват  Peace

# 937
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
предполагам, да.
2-те щерки на известните майки са заедно още от ДГ. И са добри приятелки.

# 938
  • Мнения: 740
..... ако някой я е виждал може ли да ми каже какъв точно кафяв цвят и е косата?!

По RAL ли? Joy Joy Joy
Извинете ме, не се стърпях

# 939
  • Мнения: 421
..... ако някой я е виждал може ли да ми каже какъв точно кафяв цвят и е косата?!

По RAL ли? Joy Joy Joy
Извинете ме, не се стърпях


 и аз Joy Joy Joy ама си викам ,то на това какво да отговориш.просто нямам думи Shocked

# 940
  • Мнения: 413
тази тема не стана ли много дълга Thinking, айде някой да направи Знаете ли кого/какво видях 8  Wink

# 941
  • Хасково
  • Мнения: 224
В новия брой на Слава пак са си направили огромна статия от 3 страници от нашта тема. Писаното е от над 20 наши постинга. Казват, че информацията е от форум, но не казват от кой. Вече трябва да ни плащат хонорар за това!

# 942
  • Мнения: 101
И как се казва статията?

# 943
  • София
  • Мнения: 2 493
ами за целта може да сезирате Мамма и Татти или нещо такова...

# 944
  • Мнения: 556
Снощи в Ликьор Вальо-топлото, изглеждаше като някой дърт клошар.
Явно от Шоу са видяли това,пише го в днешния им брой Joy

Общи условия

Активация на акаунт