контракции продължаващи вече 14 часа

  • 1 324
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
Моите, като ме вкараха в родилна зала бяха на 5мин., но самото раждане нещо не беше както бях чувала.Имах контракции през 15, 20,18мин.Не бяха на равни интервали.

# 16
  • Мнения: 1 103
Звънни на доктора  Peace Лесно и безпроблемно раждане  Hug
Аиде успех  пожелавам ти здраво и хубаво бебче   ylinfant

# 17
  • Мнения: 57
Аз като раждах първия път (миналата коледа) контракциите ми започнаха 3 дни преди да родя  #Crazy.
Денем болките бяха точно на 10 минути, но не много силни, даже от време на време затихваха за час-два. Нощем се засилваха и зачестяваха и аха да тръгна към болницата - пак затихваха  Crazy.
На втората вечер отидох до родилния да ме прегледат, но още на вратата ме върнаха с думите "Я, как си се засмяла, няма да раждаш скоро. Прибирай се и чакай болките да станат непоносими - тогава ела." Прибрах се и това чудо продължи още един ден и 1 нощ. Бях вече доста изтощена, чудех се до кога ще продължи това и дали накрая ще имам сили за съществената част.
На четвъртата нощ най-сетне започна вече по-сериозно да боли. Събрах чантите и в родилното. Отново им се сторих "прекалено засмяна като за родилка", но този път акушерката се нави да ме прегледа и каза "Аха! Ми че ти съвсем скоро ще родиш". Дадоха ми ускоряващото хапче, и след 6 часа родих.
Така че напълно разбирам какво й е в момента на sherihizada.
Успех и бъди спокойна - края му се вижда   newsm10

# 18
  • Мнения: 4 784
Още съм в къщи, но поне реших да се обадя на д-ра. След малко ще отида да ме прегледа...стискайте палци  Heart Eyes
Добре си направила! Стискам палци всичко да мине добре!

# 19
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Първата ми контракция я усетих към 4.30 сутринта в събота Mr. Green. Вечерта в 12 постъпих в болница, а родих в 11.55 на обяд в неделя и то 2 часа след система окситоцин. Леко раждане и да се похвалиш, с пухкаво бебече

Общи условия

Активация на акаунт