Колко струва една баня

  • 44 393
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 620
Свърши тя тази  с пестенето  на пари
закупила съм почти  всичко и то  ми излезе доста  солено заради борбата със  всеки сантиметър душ кабина  не става ,но и да ставаше  не ни харесва да има така сме решили  с мъжката  част благодаря за идеите xenia   bouquet

# 76
  • Мнения: 3 016
5 000 лв преди 3 години .Мислех ,че ще ми излезе  наполовина ,обаче има толкова непредвидени неща. Ние слагахме душ кабина мивката е стъклена. Тогава струваше 500 лв сега виждам че цените им са паднали страшно много . Зависи какви плочки ще слагаш .Ние купихме италиански с  два фриза плюс пура .Окачен таван слагахме заради тръбите на съседите над нас  и така .

# 77
  • Мнения: 4 380
Свърши тя тази  с пестенето  на пари
закупила съм почти  всичко и то  ми излезе доста  солено заради борбата със  всеки сантиметър душ кабина  не става ,но и да ставаше  не ни харесва да има така сме решили  с мъжката  част благодаря за идеите xenia   bouquet

Твоята работа малко като "евтина на брашното, скъпа на триците". Какво значи "не става душ-кабина? Как така не става? Тези неща трябва да се обмислят предварително. Не само пари и труд ще спестиш, но най-вече ще спестиш факта да имаш нефункционално и некрасиво помещение.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 620
Бъди сигурна че  не съм от тези за брашното  и триците за  който говориш въпроса е такъв ,че това е малката ни баня  която ще бъде използвана  доста по малко от тази към спалнята в която  също сме преценили ,че няма да има душ кабина ,но тук въобще не става дума за пестене на пари просто така сме решили по принцип най-важно е на нас да ни харесва  Peace

# 79
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен.
От целия апартамент банята ни излезе ЗЛАТНА  ooooh!
Фаянс,плочки,батерии,гърнета,аксесоари,шкафчета огледала и др. дребушлъци -3000лв.
Преди това разбивахме че сменяхме тръбите-500лв.
И "майстор" фаянсаджия 1500 (само дето ме беше прехвалена работата аз хич не съм доволна  #2gunfire #2gunfire)
И душ кабината която ни е правена от алуминева дограма  защото на мястото не пасна нито една готова душ кабина -400лв.
И те така ..........вярно е че колкото си си приготвил по две и ще те оправят

# 80
  • София
  • Мнения: 2 908
Здравейте!
Одавна не е писано в темата но за да не пускам нова ще пиша тук.
Започнахме ремонт на баня и тоалетна стандартни размери са помещенията-стара панелка е,всичко е много зле и доста работа ще има докато се стигне до поставяне на новите плочки и след тях обзавеждането ,дори стената между двете помещения ще се изгради на ново със итонг.Говорихме с майстора ориентировъчно за труд колко ще излезе и той каза ами към 1800-2000 лв.като зависи от много работи  с оглед плачевното положение.Според вас тази сума много ли е или е нормална в нашия случай?

# 81
  • Мнения: 1 853
За подмяна на тръбите в банята и слагане на нов сифон ми поискаха около 300 лв , тоест работа+материали.
Срок около 2 дена.
Интересува ме какви окачени тавани ползвате за баня тъи като чувам различни мнения?

# 82
  • Мнения: 1 175
В моето жилище банята е най-скъпата стая...

Общи условия

Активация на акаунт