Бащата има предпочитания към пола на бебето

  • 4 937
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 574
Много е тажно и много обидно,аз бях в същото положение,но след 2 момичета от парвата,и аз роих момиче!Сега тати боготвори Симонче и се шегува със себе си като казва:Един калъп едни деца прави,ако беше момче нямаше да е мое!Много зависи какав е като човек–Помисли дали изобщо заслужа,да му родиш дете.Каквото и да решиш ти желая успех и щтастие  bouquet

Последна редакция: ср, 17 сеп 2008, 21:57 от karmen66

# 76
  • Мнения: 5 710
Авторката, бързо махай бебето, прави промивки и започваите от начало за момче .....

 tooth  Не са ли измислили хапчета за промяна на pH - то не е голяма философия, изключено е да няма в аптечната мрежа. Ние искаме да подкисляваме средата, за момиче дръзваме.

# 77
  • Мнения: 474
Аре стига де! Т'ва ако не е пързалка, не знам кое може да е! Не мога да си представя,че наистина има такива хора(изключвам Хенри осми).
Aaaaaa ima ima takiva hora /izvinqvajte za latinicata kirilizatora nesto mi go nqma..../ az daje bqh svidetel kak edin basta ne iskashe da pogledne tretata si dysterichka i karashe jena si da q ostavqt v dom majka i dete.... bqh na smqna v rodilnoto i ne mojeh da povqrva.....tupanari wsqkakkkkvi....

Общи условия

Активация на акаунт