Дрехи за кърмачки - къде?

  • 8 390
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сестра ми си купи от блузките на Мелания и също е много доволна.
Понеже вече се написа името й така или иначе - само този път, сериозно - пуснете линка, ще приема, че не е реклама.
(По принцип е реклама  и не е допустимо, но по една случайност знам, че предстои качването на дрехите в ДаНет, откъдет може да се пуска линк - по-късно ще сменим линкът и вече няма да има проблем с рекламата Simple Smile )

# 31
  • Мнения: 1 153
За магазинчето в Младост 1: то се намира в приземния етаж на блока точно до кооперативния пазар на Младост 1 (в посока Дървеница) - нов блок е, голям, разположен по продължение на улицата, не от към улицата, а на гърба, там има магазини на 2 нива, това е магазин XXXL и за бременни. Сутиените са марка Chez Elle, изцяло памучни и са ми мноого удобни, цена около 30 лв. Ако не се ориентираш, питай, ще се опитам да обясня по-ясно:)
За тениските - и аз съм доволна, препоръчвам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 394
Ами аз ще пусна линка само, за да се види какво представлява отварянето за кърмене, понеже тениските почти се изчерпаха. Бяха малко бройки защото започнах на един гол ентусиазъм. А в данет ще изпратя от блузките с дълъг ръкав, които сега ще мога да ушия благодарение на вашите поръчки. Мисля, че ще се съгласят да качат тях вместо тениските. Ето и снимките: http://picasaweb.google.bg/melaniyae/Teniski#

# 33
  • София
  • Мнения: 570
За магазинчето в Младост 1: то се намира в приземния етаж на блока точно до кооперативния пазар на Младост 1 (в посока Дървеница) - нов блок е, голям, разположен по продължение на улицата, не от към улицата, а на гърба, там има магазини на 2 нива, това е магазин XXXL и за бременни. Сутиените са марка Chez Elle, изцяло памучни и са ми мноого удобни, цена около 30 лв. Ако не се ориентираш, питай, ще се опитам да обясня по-ясно:)
За тениските - и аз съм доволна, препоръчвам Simple Smile
Благодаря ти!  Hug Сетих се  къде е този магазин.

# 34
  • София, Смолян
  • Мнения: 106
Oo, супер, ще чакам и аз блузките в данет Sunglasses

# 35
  • Мнения: 256
И аз си мислех за такива дрешки, за сега кърмя с боди отдолу и блузка отгоре, не ми е студено Simple Smile.  Дърпаш едното надолу, другото нагоре и си готова. Аз също загръщам детето с пелената, така, че и двамата сме екипирани добре. И аз чакам Данета!  Wink

# 36
  • Мнения: 1 404
И аз си получих тениските-страхотни са,чакам с нетърпение сезонните дрехи в Данет Simple SmileИ сега не ми е зле де-с тениска и отгоре с жилетка идеално се получава.Инак имам блузи с големи деколтета,рокли,които лесно откриват гърдата,суетшърти с цип отпред....като цяло съм много по-подготвена от първия път Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 818
И аз зимата карам с боди, което смъквам и блуза, която вдигам, но бих се обзавела с такава дрешка Simple Smile (вместо запис)

# 38
  • Мнения: 4 371
Имаше такива пижами в Ларедут, аз си взех една, но не бях бременна още - на Cocoon е. Вече ги няма, това беше миналото лято май. Сега си чакам от Melaniya Simple Smile
Много е удобно, защото нощем не ти измръзва кръста Peace

# 39
  • Мнения: 731
Има ли вече от блузките с дълъг ръкав в ДаНет-а, че аз нищо не открих  newsm78
За момента съм си решила проблема с 2 блузки като тази, а кърменето става по този начин. Открих ги в магазин за дрехи втора употреба и ги взех за по 0,80 лв. едната  Mr. Green За съжаление не можах да намеря повече, а не ми се дават $96 за нова, въпреки че са много удобни  Peace

# 40
  • sofia
  • Мнения: 786
За вкъщи ползвам едни пижамки и нощници за бременни и кърмачки на Венета Сикрет, много са удобни. Горнището е с басти под които има отвори за кърмене. Пижамките приличат на анцуг  и са подходящи за вкъщи, цената също е приемлива - под 30лв. (не помня точно). Памучни са. Купувам си ги от базара в НДК - Пасажа, мисля че магазина е номер 15.

# 41
  • Мнения: 3 869
Радост, благодаря за тази информация!  bouquet Много е ценна!

# 42
  • Мнения: 1 219
Пищи тема във форума "На пазар".Там може да ти отговорят повече майки.

# 43
  • Мнения: 295
Ами аз ще пусна линка само, за да се види какво представлява отварянето за кърмене, понеже тениските почти се изчерпаха. Бяха малко бройки защото започнах на един гол ентусиазъм. А в данет ще изпратя от блузките с дълъг ръкав, които сега ще мога да ушия благодарение на вашите поръчки. Мисля, че ще се съгласят да качат тях вместо тениските. Ето и снимките: http://picasaweb.google.bg/melaniyae/Teniski#

Мелания, тениските са супер! Искам и аз! Но кутията ти за лични е пълна... Как да си поръчам?

ПП А ето и моето предложение за дрехи за кърмене с подръчни средства - взимате тениска с къс или дълъг ръкав и отрязвате долната част така, че да ви стига до под бюста. След това отгоре се облича летен потник. Така, когато трябва да се кърми се вдига блузата и леко се дърпа надолу деколтето на потника. Подава се само нужната цица Simple Smile Ето линк къ … ие...

А днес по-рано бях приятно изненадана в универсалния магазин тук, в Стара Загора. Намерих пижама, специално за кърмачки. Има две дупчици за циците в горната част. На мен лично нощното кърмене ми е най-трудно, защото все заспивам с гол кръст или гърди и се разболявам. Пижамата струва само 25 лева и е с дълъг ръкав, 100% памук. Ето снимка. (преди малко, пак със закъснение, разбрах, че Радост вече е писала за тези пижами малко по-горе Simple Smile )

Последна редакция: сб, 03 яну 2009, 21:41 от ani2

Общи условия

Активация на акаунт