отчитане на тест за бременност

  • 55 042
  • 157
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 143
Момичета,на мен още не ми е дошло,но съм 95% сигурна че няма бременност.Странното,е че ако преди тестовете бяха противоречиви,то вече са бсолютно отрицателни и дори след час не се появява втора черта.Притеснявам се да не би да имам извънматочна бременност и хормона да се е отделял до едно време и вече да спада.Ще поизчакам още малко да ми дойде преди да отида на лекар.

# 136
  • Мнения: 179
Cecile,
благодаря за пожеланията! На теб ти желая един хубав и успешен ден! Да пишеш утре как си и изчакай до 26ти с теста.

nalika,
това е притеснително. Защо си сигурна, че няма бременност?
Трябва да отидеш на лекар и да споделиш подозренията си. Ако е извънматочна - колкото по - бързо бъде открита, толкова по - добре. Възможно е в началото да не се вижда нищо и тогава може да се наложи честичко да ходиш на лекар да те преглеждат.
Днес е почти сряда - не го отлагай много, според мен за петък си вземи час. А ако те заболи нещо - хуквай веднага!
Другото, което може да е, просто тестовете да не ти хващат нивата на хормона все още, но не мога да си обясня как тогава преди няколко дена си имала положителен тест. Дали си се тествала с еднакви марки тестове и по кое време на деня ... Дано ти няма нищо или ако ти има нещо, то да е здрава бременност.

Успех и поздрави,

# 137
  • Мнения: 143
Какво да ти кажа,до сега не съм имала категоричено положтелен тест.14 дни след положитлен тест за ову ,тестът за бременност беше отрицателен.Сле д ва дни се появяваха две чертички но след определеното време и аз реших,че след няколко дни ще се появат на време,но вместо това вече не се появяват никога.Имам усещането че ще ми дойде.Нямам основателни съмнения за извънматочна,просто в нета четох,че при такава има повишаване на чхг и след това спад и реших че би могло да има някаква такава вероятност,но нищо не ме боли.Ще почакам още няколко дни и ако не дойде ще ходя на лекар.Ако обаче теста за ову е бил вере,а миналия месец беше,би трябало 14 дни след него или да съм бременна или да ми дойде,а вече минаха 22 дни от него и нито едното нито другото.
Благодаря  ти за съпричастността.

# 138
  • София
  • Мнения: 38
Здрасти, Май!Честито, ти си бременна!Желаех ти го от сърце!Успех


Здравейте и от мен.
Следя ви. Сега да споделя и аз: днес неиздържах и си направих тест - Sure check. Има втора черта, но много бледа.
Мезнисът трябва да ми дойде 25-26.
Малко съм обнадеждена, но пък иначе ме присвива корема като пред мензис и това много ме притеснява.

Ама, здраве да е, каквото ми е писано.
[/quote]

# 139
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Благодаря много на всички.
Стискам палци за всички  Grinning

# 140
  • Мнения: 560
Малко спам.  Blush
Какъв е този електронен тест за бременност?

# 141
  • Мнения: 95
Здравейте на всички! Мойте поздравления за всички, видяли двете чертички.
nalika, мила, не чакай и отивай на лекар. Каквото и да е , по - добре е да си те прегледат  и да си спокойна!
Аз да ви кажа, днес си направих последния тест преди прегледа в събота и имам вече наситени 2 бр линийки #Crazy
  bouquet за всички и мноооого стиснати палци!

# 142
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
TV, казва се дигитален. Най- новите тестове Clear Blue, не съм сигурна че ги има в БГ. Ти от къде изкопа тази снимка ?  Laughing По принцип показват на екрана  и в коя седмица си (1-2 г.с, или 2-3 г.с, или 3-4 г.с....), при бременност.

Steletu , честито   bouquet. Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче на финала.

nalika ,  Praynig Praynig Praynig Ще се моля да е бебче  fingerscrossed

# 143
  • Мнения: 95
milly76 много ти благодаря!
Аз за тези тестове не съм чувала честно казано
nalika,  Praynig да е едно мъничко сладичко бебче, което да се появи след 9 м.

# 144
  • Мнения: 143
За съжаление не вярвам да е бебе.След 15 дневно закъснение и отрицателен тест едва ли.

# 145
  • Мнения: 57
Здравейте на всички, аз отскоро съм в този форум Simple Smile
закъснявами 3 дни, направих 4-5 теста за бременност на surechek  и presto на вси4ките имаше втора чертичка, но доста по-бледа от контролната. отидох на доктор, но все още било рано и нищо не се видя на ехографа и ултразвука, а аз нямам търпение Simple Smile просто искам да знам 100% че съм бременна, нищо повече Grinning
днес мисля да отида на кръвен тест в токуда, той нали ще ми покаже 100%
моляви кажете ми защото вече ще се побъркам, искам го това бебче Simple Smile
а иначе ме боли корема ниско долу от 5-6 дни и имам температура около 37,2 поне снощи и тази сутрин.
ПОМОЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ

# 146
  • Мнения: 95
maymunski, аз не съм си правила кръвен тест, но според мен си бременна на 100%. Чувала съм че кръвните дават 100% резултат, тъй че Действай! Simple Smile  Hug

# 147
  • Мнения: 203
Steletu-аз утре съм на доктор!На тебе успех  и само хубави новини в събота Hug

# 148
  • Мнения: 57
леле дано да си права  Grinning
ще умра от напрежение Simple Smile
аз след 1-2 часа отивам за кръвният тест ама дори незнам какво да му гледам

# 149
  • Мнения: 57
ама каква съм паника, просто съм ужасно нетърпелива, искам ей така- щрак и готово

Общи условия

Активация на акаунт