отчитане на тест за бременност

  • 54 811
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 95
-silvana-  Praynig  дано всичко да е наред, ще чакам да пишеш как е минало Simple Smile И благодаря!


maymunski  всички сме нетърпеливи, когато става въпрос за бебе Simple Smile Успокой се и пиши по - късно Simple Smile Стискам палци

 Hug

# 151
  • Мнения: 430
Здравейте,не знам дали тук е мястото ,но искам да попитам колко време след  EFP трябва да ида за потвърждение при гинеколог?
И също така искам да попитам дали трябва да съм с направление,защото ако на първа косултация ме гледа само на ехограф,който не се поема от ЗК не виждам смисъл да вися 3 часа пред кабинета на личната си лекарка за направление! newsm78

# 152
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Maimunski, пиши след това.
Аз съм като теб  Grinning

# 153
  • Мнения: 3 695
Здравейте,не знам дали тук е мястото ,но искам да попитам колко време след  EFP трябва да ида за потвърждение при гинеколог?
И също така искам да попитам дали трябва да съм с направление,защото ако на първа косултация ме гледа само на ехограф,който не се поема от ЗК не виждам смисъл да вися 3 часа пред кабинета на личната си лекарка за направление! newsm78
иди след 10 дни и по добре си вземи направление за гинеколог от личния лекар  Peace

# 154
  • Мнения: 179
Здравейте и от мен,

ето малко за тестовете споменати по - горе Clear Blue само трябва да си селектнете езика http://www.clearblue.info/
Те не са нови, има ги от едно известно време, не зная, дали ги има в БГ. Има различни видове от тях, включително и тези, които изписват в коя седмица сте, но има и такива, които изписват само да или не  Flutter

Steletu, по - супер от това няма   261uu
maymunski, супер и честито!   bouquet

Много бързате, момичета. Изчакайте да минат поне 2 седмици след закъсняването и идете на лекар - на вагинален УЗ. Първо ще се види точицата, после ще тръпнете да видите сърдечната дейност ... хубави вълнения ... Аз ви стискам палци!!!  newsm10

Поздрави,

# 155
  • Мнения: 57
та така, вчера ми направиха кръвният тест за бета HCG и резултата беше 436, като ми каза Grinning
всички ви искам да прегърна Hug
утре отивам на гинеколог и дано се види нещо.
вече съм в още по-голяма паника-та аз незнам нищо, ама съвсем нищичко за бебетата:)
трябва да си купя книги и да изчета целият форум, ужасссссссс Simple Smile
дори незнам какво мога да ям и какво не, голяма съм шматка
благодаря ви за загрижеността Grinning
-Май- надявам се че и при теб всичко е ок

# 156
  • Мнения: 95
maymunski бравоо!!!! Едно хубаво честито от мен. Тичай при мами за ноември... или октомври Simple Smile Браво Браво  Hug

# 157
  • София
  • Мнения: 38
maymunski бравоо!!!! Едно хубаво честито от мен. Тичай при мами за ноември... или октомври Simple Smile Браво Браво  Hug



maymunski, честито, след вси4ките ти притеснения-успех!!!!послушай, Steletu-отивай при мамите в октомври и ноември, като гледам там вече е и Май. Май, успех и на теб отново. Дано и аз се присъедниня към вас!

Общи условия

Активация на акаунт