Много положителни емоции през новата 04.07 - 10.07

  • 1 564
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 526
   Момичета и аз съм много щастлива днес Grinning
   Миналият месец имах доста къс - 27 дневен ановулаторен цикъл с максимална температура 36.6 градуса. До вчера картинката на моята графика беше същата 36.5 - 36.6 и съвсем се бях отчаяла, че и този месец ще се получи същото Sad Обаче тази сутрин милият термометър ми показа 36.9! То не е 100 %-ова гаранция за овулация де, ама аз така се зарадвах - цял ден се усмихвах на всички на работа Laughing Освен това последните 2 дни усърдно работихме по въпроса за бебче  luvbed
   Сега съм приготвила една вкусна вечеря на моя любим и само го чакам да се появи на вратата и да му се хвърля на врата!
   Моля ви да насочите малко от своята положителна енергия към нас и дано този месец бебчо да се настани Praynig
   Гери, честито за предстоящата сватба! Hug Продължавай да ни пишеш за всичко, което ти се случва.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 272
Мимето, насочвам огромно количество положителна енергия към теб Hug Тия дни съм непрекъснато усмихната, щастлива, грееща, сияеща! Мъжът ми цяла седмица е вкъщи, сами сме като младоженци, защото сина ми е при майка ми и се чувствам като волна птичка Grinning
Усмихвайте се много момичета и се радвайте на лятото, въпреки че е хладничко! Непрекъснато си измисляйте поводи за усмивки! Целувам ви всички Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 507
Мимето,
Дано бебчето да е станало. И с моята температура се беше случило нещо подобно посления месец и виж, че стана. Ще стане и при теб.  Praynig  Heart Eyes
Аз също съм много радостна и доволна вчера си поръчах сватбената рокля, воала и торбичката.  Ще ходия на първа проба чак средата на август. Леле дано да не стане, малко слонче до тогава  Laughing
Хайде приятен ден на всички  Heart Eyes   bouquet   Hug

# 18
  • Мнения: 533
ГериД, радваме се на хубавите емоции около теб, пиши ни Sunglasses

Мимето, имам те предвид с палците Grinning

# 19
  • Мнения: 1 419
ГериД, Само положителни емоции да имаш оттук нататък.
И на Мимето пожелавам скоро 1+1 чертички Wink

Аз нямям шансове тоя месец - температурата ми много игра, появиха се доста кисти и сега яйчниците ме боляяяят  ooooh! - понякога получавам ча присвивания и в корема  Tired
Но съм решила другия месец да ги свършвам тия мъки и бебето да става  Crossing Arms
Еееех, де да ставаше така по поръчка

Слънчев ден   bouquet

# 20
  • Мнения: 507
Аya,
Не се очайвай гледах ти графиката и мойта беше такава посления месец ето изпращам ти я да я видиш. Не, че много разберам ама я виж. http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php
На мен Лали ми каза,че ако сме правили нещо на 18.06 и 19.06 е било много добре и да ти кажа то точно тогава е станало.
Стискам палци да имаш хубавка новина. Много ще се радвам  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 419
Благодаря ти за подкрепата, Гери   bouquet
А графиката не мога да я видя - изпратила си ми линк до лог-ин страницата   newsm78 - трябва на края да има едни знаци (букви и цифри) сепцифични за твоята графика

# 22
  • Мнения: 507
Доста съм смотана в това отношение.  Embarassed Сега ще прочета, как ми бяха казали момичетата да го изпратя и ще се пробвам.   Embarassed

# 23
  • Мнения: 507
Ей, така май трябва да се вижда http://www2.fertilityfriend.com/home/a43b0. Пробвай пак, ако не стане ще си сложа още една лентичка.  Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 419
Благодаря ти - този път стана Wink
Ма тя първата ти фаза верно такава луда като мойта  ooooh!
Ама втората си я бива Flutter - надявам се да ме сполети твойта 'беля'  Whistling
  bouquet

# 25
  • Мнения: 507
Пожелавам ти го от все сърце,  Heart Eyes да те сполети с гръм и трясък същото.
И не само теб, а и всички момичета които искат точно това.
Прегращам те силно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт