Кореместа тема - 4част - друго си е да имаш шкембе

  • 18 398
  • 391
  •   1
Отговори
# 360
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Жабче , по телефона ще стане много дълго и няма да мога да и обясня точно за какво става дума.Много малки но според мен значителни подробности има които са "на хартия" и ще ми е сложно да и ги обясня.
Лейди, прощавай, но това когжа да спреш фраксипарина надали зависи от нещо...питай по телефона - жената е страшно мила и любезна имала съм контакти и бързо влиза и по тел в подробностите...повярвай няма да си първата нито последната с консултация по телефона...
разбирам страховете ти, само се успокой! вече си в края и вярвам всичко ще е наред! горе главата избута геройски остана още мъъничко...и ще глдаме бебшокоснимки

# 361
  • Мнения: 515
 HugЗдравейте милички Heart Eyes

Да се отчета след прегледа ,гледаха ме на 4D и всичко с мен и беба е наред, растем и си отговаряме на седмиците.Седалищно сме ,но според лекарката има много време да се върти на където си иска Laughing Кръвните изследвания са ми много добри ,даже и хемоглобина съм вдигнала на 127 което е супер ,но урината нещо не ми е съвсем наред и явно ще повторя изследването.
Това е от мен Hug

# 362
  • Мнения: 510
Хеленка все така да сте с бебка Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 827
helenapeeva , браво за добрите резултати.
Аз да ви кажа, че в понеделник влизам в болница за да съм под наблюдение и живот и здраве около 4-7 ноември ще вадим бебка.Моля ви стиснете здраво палци и се помолете за нас Praynig Не остана много и се усещам че почвам да се размечтавам а това на моменти ме плаши, защото винаги изниква въпроса "Ами АКО...".
При първа възможност и новини ще ви уведомя или аз или сестра ми Шехерезина.Така че ще бъдете уведомени веднага.Ама понеже и сестра ми я чакаме точно около 5 ноември да роди не се знае дали ще може тя да ви уведоми Laughing
Целувки на всички и ако измисля нещо (мобилен интернет) ще пиша пак. Hug

# 364
  • Мнения: 510
всичко ще бъде наред,сигурна съм
стискам ти палци от сега

# 365
  • Мнения: 3 016
ladybebi,желая и на теб и на сестра ти успех! Вярвам, че всичко ще е наред .С нетърпение очаквам най-сетне на бял свят  да дойде твоето дългоочаквано съкровище. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 366
  • Мнения: 825
Лейди, имаш едни стиснати палци и от мен. И всичко ще бъде наред, ще видиш  Praynig

# 367
  • на дъното
  • Мнения: 1 551
helenapeeva Радвам се за хубавите резултати от прегледа  fingerscrossed дано всичко е наред с повторните изследвания

ladybebi Това "Ами АКО..." го забрави всичко ще е наред желая ти го от сърце.Имате стиснати   fingerscrossedFlowers Four Leaf Cloverкакто за теб така и за сестра ти. Успех  Hug

# 368
  • Мнения: 3 621
Лейди ще видиш че всичко ще бъде наред  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 369
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лейди ще видиш че всичко ще бъде наред  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
и от мен
не искам да съм нахална но ако желаеш - ще ти пусна мобилен да драснеш един смс когато мине всичко да се почерпим по повода тук - за теб и бебко...
успех, ще бъде повече то добре
забравих да ти кажа, за сърцето - ти преди упойка ще ти се направи и кардиограма - за да се види всичок наред ли е...така че споко - ще видиш че последните ти физически притеснения са то стреса и бремеността

# 370
  • Мнения: 827
Благодаря ви момичета и силно се надявам следващото ми влизане тук да бъде за да се похваля. Hug Praynig
Не се притеснявайте ще намеря начин да ви уведомя веднага щом има с какво да се похваля.   bouquet

# 371
  • Мнения: 7 122
Лейди, всичко ще бъде наред.  Praynig Praynig Praynig
Ще чакаме включване с подробности за прекрасната госпожица, която ще изпълни живота ти със слънце и топлина.   bouquet

# 372
  • Мнения: 226
Лейди, Hug мила,
това " Ами Ако ....-всичко бъде на ред - мислила ли си го? - мисли над това ,остави другите неща друг да ги мисли, остана още мъничко !
Чакам с нетърпение новини 

# 373
  • Мнения: 611
Лейди , с теб съм мислено да знаеш Hug Hug Hug Hug
Ще чакам хубавите новини , ти го заслужаваш Heart Eyes

# 374
  • Варна
  • Мнения: 1 003
ladybebi пожелавам ти безкрайно много късмет и ще стискам всички възможни палци най-после щастливо да гушнеш бебка!

Общи условия

Активация на акаунт