Отговори
# 240
VIKI, chestit rojden den/ 16oktomvri /.Tvoite priateli Nikol i Veselin ti pojelavat mnogo zdrave i shtastie i mama Geri i tati Rumen da te slushat mnogo,a sashto i ti tiah Grinning newsm10 smile3525 newsm59  party023 Tada  bigdance2

# 241
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАТИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВЧО, ВИКИ И СИЛВИЯ!  bouquet
Да сте много здравички и усмихнати слънчица на мама и тате!


Аз ще копирам и сега предложението за срещичка, че да не пропусне някой...

Среща, женска октомврийска с ракийка и салатка... а за кака ви Гея биричка...
22 или 23 октомври от 19:00 часа в традиционната пицария Класик зад ЦУМ!!!


1. първа писта... кака ви Дрина

Аз нямам претенции за деня. Нека го обсъдим тези дни и ще го уточним.
Предлагам да се организираме голяма банда в чест на Верчето, че като роди, кой знае кога ще я видим. И да знаете... който не се разпише в списъка до края на седмицата, ще бъде издирен по телефона.

Хайде не се стеснявайте... записвайте се!

# 242
  • Мнения: 212
Здравейте!
Позагубих се малко, но имам сериозно оправдание. Всички вкъщи ни тръшна гадния дрислив вирус. Ама ужас ви казвам... Невена я закарахме рпи свекърва ми, че цяла седмица бед ДГ - не можем да си го позволим.  Confused И тъкво викам - поне на нас ни се размина - е не. От два дни само се вардим пред тоалетната, ако някой застане отвън и къса билетчета - състояние ще направи. Laughing Аз гарнирах и с два дни повръщане... Sick Абе гадна работа ви казвам... Не го пожелавам и на враговете си...
До събота обаче трябва да се оправим, че сме запланували една екскурзийка до Съевата дупка, че ми е под носа (до Гложене), пък никога не съм ходила... срам направо. Та така. Компанията е организирана, трябва само да накупим мръвките и бирата  Flutter
Сега да кажа за срещата.
Аз на 23.10 съм втора смяна, така че ако е тогава - няма да мога да дойда. За 22.10 също не обещавам, защото не знам дали Илия ще се навие да гледа малката три поредни вечери. Но го имам впредвид и ще направя всимко възможно да дойда  Hug, ако е в сряда.

И не на последно място - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВЧО, ВИКИ, НАТИ И СИЛВИЯ!
Да са ви живи и здрави дечицата, мили майчета, да са лъчезарни и винаги, когато ги погледнете сърцата ви да преливат от любов и гордост!

Това е за сега, новият работен ден започна  и върви с пълна пара, затова - до скоро!


# 243
  • Мнения: 439
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАТИ,ЛЮБОМИР,СВЕТОСЛАВ,ВИКТОР И СИЛВИЯ!


да растат здрави,винаги усмихнати и с много късмет!
много целувки за чаровната Нати и весел празник от нас! Two Hearts Two Hearts
Искам със закъснение да честитя РД на Сами и да пожелая на Волтажчето да й се сбъдне най-съкровената мечта fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
много ми се иска и аз да се запиша за срещата,ама...

пожелавам здраве и усмихнат ден на всички!
Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАТAЛИ,ЛЮБОМИР,СВЕТОСЛАВ,ВИКТОР И СИЛВИЯ!
МНОГО ЩАСТЛИВИ ДНИ И ВЕСЕЛИ ИГРИ,МАЛКИ СЛАДУРКОВЦИ!!!!!

ВОЛТАЖЧЕ, ЧЕСТИТО НА ПАТЕРИЧКА РД НА САМИ!!!!МНОГО ДА ТЕ РАДВА И СКОРО ДА Е БАТКО  Hug Hug

# 245
  • Мнения: 38
Благодаря Ви момичета за хубавите пожелания. Дългоочаквания ден най- после настъпи, нали зора бил до 3 години, та сега чакам от утре вече да ми е по- лесно Laughing Рожденника го изпратихме сутринта с тортата в градината, ама пак с рев де  Cry Казва, че имал"честит рожден ден"  Simple Smile Довечера имаме малко празненство, а в неделя с баби и дядовци  ooooh! После ще пускам снимки.
Честит рожден ден и на Нати, Любчо, Виктор и Силвия- да растат здрави, засмени и послушни!
Гледах и снимките на всички дечица- толкова са хубави, усмихати и порастнали! Само да са ни живички и здравички!
Хубав ден на всички  Hug

# 246
  • Мнения: 439
Хей момичета,вижте на какво попаднах съвсем случайно и веднага реших да го споделя с вас:

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1645&sid=e24701cd29 … c2bcce6f484313386

отивам да чета още
Grinning

# 247
  • Мнения: 1 187
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на НАТИ, ВИКИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВ И СИЛВИЯ
Растете здрави дечица хубави и дано късмета да е винаги с вас.

# 248
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на НАТИ, ВИКИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВ И СИЛВИЯ! Да са живи и здрави, умни и щастливи.
Аз съм вече дипломинара по специална педагогика, записах Логопедия, ставам пак студентка.

Среща, женска октомврийска с ракийка и салатка... а за кака ви Гея биричка...
22 или 23 октомври от 19:00 часа в традиционната пицария Класик зад ЦУМ!!!

1. първа писта... кака ви Дрина
2. Таня
/ и за мен няма значение кога ще е, само понеделник не мога/

# 249
  • Мнения: 2 433
Честит рожден ден  на НАТИ, ВИКИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВКО И СИЛВИЯ!
Честит рожден ден на патерица на Сами -   bouquet Много весело и безгрижно детство ви желая деца!
На мамите -айде де - събирайнте се да гледаме снимки и ние по периферията Mr. Green

# 250
  • Мнения: 5 297
Честит Рожден Ден на НАТИ, ВИКИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВЧИК И СИЛВИЯ! Бъдете весели и щастливи!



Танче, честито дипломирането и успех в новото учене! Браво от мен   bouquet!

# 251
  • Мнения: 378
Честитo и от нас на НАТИ, ВИКИ, ЛЮБЧО, СВЕТОСЛАВ И СИЛВИЯ. Да са много здрави , много румени и много усмихнати дечица Simple Smile

За среща гореща - за съм, засега предпочитам да е на 22.10.

Среща, женска октомврийска с ракийка и салатка... а за кака ви Гея биричка...
22 или 23 октомври от 19:00 часа в традиционната пицария Класик зад ЦУМ!!!

1. първа писта... кака ви Дрина
2. Таня / и за мен няма значение кога ще е, само понеделник не мога/
3. Зорка


Танче честито и на теб - успех и в новото начинание Simple Smile

айде целувки от нас

П.С Дринка - чакам включванеееее:-)

# 252
  • Мнения: 1 209
ЧЕСТИТО на днешните ни рожденници, бъдете усмихнати и щастрливи   bouquet , а на мамите пожелавам много послушни дечица...  Crazy


Среща, женска октомврийска с ракийка и салатка... а за кака ви Гея биричка...
22 или 23 октомври от 19:00 часа в традиционната пицария Класик зад ЦУМ!!!

1. първа писта... кака ви Дрина
2. Таня
3. Зорка
4. Верич


За мен също датата няма значение, да фиксираме направо 22-ри и това е!

# 253
  • Мнения: 1 930
Честит рожден ден на Ема, Димана и Калоян!


Моля, да ме извините, че пропуснах да честитя рожденните дни на любимите октомврийски хлапета.

Честит празник на Нати, на Любчо, Светослав, Силвия и на Самуил!

Пожелавам им всичкото здраве и щастие!

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 09:06 от Гея

# 254
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
  bouquetЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛОЯН, ЕМА И ДИМАНА!  bouquet
Много, много да сте здравички и слънчеви дечица!


А за срещата... направих я за 22-ри.

Среща, женска октомврийска с ракийка и салатка... а за кака ви Гея биричка...
22 октомври (сряда) от 19:00 часа в традиционната пицария Класик зад ЦУМ!!!


1. първа писта... кака ви Дрина
2. Таня
3. Зорка
4. Верич


Гея, альоооо за теб специално биричка съм поръчала, пък ти не си се записала. Айде де!

Аз ще звънна на Грейпфрутчето, Мандаринката, Ира, Ло и още който се сетя, че иска да дойде пък не чете редовно тук. И вие ако се сетите за някой звънете. Нека да се съберем повечко.

Mirinda малеее... аз тези вируси най ги мразя. Много се изтощаваш, не можеш да ядеш... гадна работа.

megan@ гледам не си се записала за срещата... да се поправиш немедленно!

много ми се иска и аз да се запиша за срещата,ама...

еееех и на мен ми се иска ама...

Дългоочаквания ден най- после настъпи, нали зора бил до 3 години, та сега чакам от утре вече да ми е по- лесно Laughing

ооо и аз го чакам с нетърпение. Ама се съмнявам, че ще ни стане по лекинко...

Хей момичета,вижте на какво попаднах съвсем случайно и веднага реших да го споделя с вас:

http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=1645&sid=e24701cd29 … c2bcce6f484313386

отивам да чета още
Grinning

и аз се зачетох, ама нямах много време снощи и стигнах до трета страница. Ама ще продължа да чопля и ще се консултирам с нашата хомеопатка.

Танчето, честита ти диплома... я вземи направи една детска градина и ще ти изтърсим всичкото октомврийчета накуп да ги гледаш... ама не знам дали ще си останеш "Спокойна"... май ще трябва да си смениш ника..  Joy

Зори, ей сега ти звъня...

Общи условия

Активация на акаунт