Отговори
# 255
  • Мнения: 167
Здравейте, момичета!
Нямаше ме цяла вечност  Embarassed


Честит рожден ден на днешните рожденици - Нати, Силвия, Любчо, Светослав и Виктор!!!

Честито и на всички вече пораснали дечица!

Нека да растат здрави, весели, палави и щастливи!

А вас - мили майчета - нека децата носят много радост и щастие!




Много целувки и приказно изкарване на детските партита!

# 256
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
tbekiarova и ти да се запишеш за срещата!
Ще ви гоня до последно да знаете!
 

# 257
  • Мнения: 167
Дринка, много се радвам, че продължавате да организирате срещи и се виждате, но с голямо съжаление съобщавам, че ще трябва да пропусна и тази среща  Cry - много ангажименти са ме налегнали - нямам свободна вечер - едно непрекъснато препускане из София.

Пожелавам ви да си изкарате много хубаво и да се наприказвате на воля, както и да се отчетете подобаващо след това - снимки и други подробности.

Ще се опитам да съм по-редовна  Laughing

Много целувки, прегръдки и приятен ден!
 Hug Hug Hug

# 258
  • Мнения: 1 930
Ади....видях, че си се погрижила за моето добро настроение, обаче не смея да се записвам, щото незнам дали ще успея - на 20 започвам нова работа, и представа си нямам дали ще съм на линия.
А за д-р Михайлов, ние сме му пациенти..бая време пихме клеева тинктура, сребърна вода и чай N 4, и чай N 27, файда може би има..ама не съм много на ти с неговата практика.Незнам, 1 година се консултирам с него.....още нямам коментар.

След малко ша ви пусна снимки от партито на Нати:))

# 259
  • Мнения: 1 187
С много настроени и игри да е пълен денят ви
Коко, Ема и Димана
Пожелавам ви здраве, щастливо детство изпълнено с усмивки, веселби и приятели добри.
А днес да има много подаръци и весел купон..


Белла мерси за линка.  Hug
Mirinda оздравяхте ли вече? Дано и да си изкарате много хубаво на пикника който сте запланували. Ще чакам снимки.  Grinning
_Svetli как изкарахте тържеството, предполагам е било весело.
megan@ как сте вие? Вики сигурно е станал голям мъж и вече си играе с каките . А сладкишката Йони какво прави?
Геа весели колеги и приятни мигове в "училище" отново Grinning И като Спокойна само шестици да има Wink Hug И ЧЕСТИТО НОВА РАБОТА. Да си я работиш с удоволствие. Чакам снимките...  Mr. Green
Дринка бързо да се оправя племенницата ти, че като разказваш как е подпухнала и направо настръхвам. Бррр... Не съм очаквала че аналгина може да е чак такъв силен алерген.  ooooh!

СЛЪНЧЕВ ДЕН на всички ви пожелавам.   Nature Sun With Face


# 260
  • Мнения: 1 930
Ето снимки от снощното парти на Наталинка!

http://pressian.multiply.com/photos/album/34/34

# 261
  • Мнения: 2 282
Честито и от мен на Ема, Димана и Коко, и техните семейства! Здраве, прекрасно настроение и любов ви желая!

Като гледам снимките, прекрасни празници сте организирали за децата си. Браво! А колко са пораснали... нямам думи! Мъчно ми е, че пропуснах рождения ден на Криси... между другото, Кламерче, явно си с нов телефон, а аз се скъсах да ти пращам смс-и. Добре, че най-сетне звъннах, та разбрах, че не стигат Simple Smile

Отдавна не съм влизала тук... При нас нещата са добре. Ели ходи на градина, Катето е в ново училище (помните ли колко пъти съм се оплаквала от старото?) и се приспособява добре. Първата и оценка е 6, и не по какво да е, а по немски  Grinning Хиля се, щото децата са учили цяла година немски и тази им е втората, а на нея и беше втория час. Казаха, че бързо наваксва, затова пък по английски ги води с цяла година Simple Smile

Мислим да си продаваме апартамента и да строим къща. И тъй като заради децата трябва да е в границите на града (все пак всеки ден ще ходят на училище) и градския транспорт, местата са малко и адски скъпи... все още не сме се отказали, ама се чудя има ли смисъл 30 години после да изплащам.... та мъжа ми ще е на 70, и още ще плащаме.... ако разчитаме на пенсия не знам как ще стане, ако сме живи изобщо де...

Друго - като чета как ви боледуват децата, направо ме заболява сърцето... И щото рядко влизам, всеки път си викам - тия хора не са ли чували за алтернативно лечение? Извинявайте, ако съм груба, но след една зима на антибиотици е крайно време да се пренасочи човек, и да спре да трови безполезно детето си. Виждам вече светлина в тунела де Simple Smile Браво на престрашилите се да опитат нещо различно от ваксини и антибиотици! За ваксините - вредата от тях е доказана, за разлика от ползата, та и моя съвет е - не затормозявайте децата си с вкасини, пропуснете поне незадължителните! Достатъчно е да напишете в гугъл "вреда ваксина/и", за да се замислите. Знаете, че не съм от крайните хора, но колкото повече хора срещаш, толкова повече научаваш... Децата ми са ваксинирани, но допълнителни смятам да не слагам изобщо! Бабини лекове, хомеопатия, сребърна вода, йонизатор в спалнята, ето това са неща, които всеки може да направи. Това ми хрумна на момента, щото не помня откога не се е случвало да се боледува у нас... А, да - основното - промяна в храненето, в посока по-чисто хранене. Намаляване/изключване на червените меса, некомбиниране на месни с млечни продукти, месни с тетсени в едно хранене, зеленчуци на всяко ядене, плодове на гладно. Така се прочиства организма и образува много по-малко слуз - същата тая, дето излиза на сополи и дето задръства дробовете...

И още един наистина добър съвет - появи ли се хрема, разкарайте млечните продукти от менюто на детето, или поне млякото. Млечните предизвикват силно ослузяване (това и сами може да го разберетеи усетите), и е много по-трудно да се оправи човек, а без тях става бързо и лесно.

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 10:40 от Сребърен облак

# 262
  • Мнения: 38
Честит рожден ден на днешните рожденници Калоян, Ема и Димана- да са много здрави, послушни и игриви дечица.
Кламерче- ами мина малкото празненство- в детската стая все едно, че тайфуна беше минал, нищо че бяха само две деца  #Crazy Бяхме само с кръстниците- с тяхната госпожица на 5 годинки, а малкото което е на 1г.и10мес.беше болно и не го взеха. Децата се наиграха, надивяха, набягаха и навикаха  Simple Smile Светославко получи много подаръци, половината от които вече са счупени, но няма значение. Яд ме е само, че в градината нали оставихме фотоапарата да правят снимки, и вярно направили са около 20- тина снимки, ама само 2-3 са на фокус  Sad
Бела и аз благодаря за линка, зачетох се ама не успях всичко да прочета, днес ще продължа!
Гея, каква е новата работа, а какво стана със старата, нали ти харесваше? Успех на новата, готини колеги и хубава заплата ти пожелавам!   Hug
Дринка, хайде стягай мацките по- сериозно за по- голяма среща, че иначе няма да стане. Хубаво е да има някой деен организатор като теб   bouquet
Танче, честито дипломирането и успех в новото учене!
Валерия, много малко пишеш бе, мъчно ми е за вас, пиши повечко  Hug
Хубав ден на всички  Hug

# 263
  • Мнения: 1 046
Здравейте мили момичета, Благодаря безкрайно много, че сте се сетили и за нас  bouquet

На всички дечица, които пропуснах пожелавам единствено и само здраве и много усмивки, а на семействата им много топлота и търпение.  bouquet

Облаче, за къщата разсъжденията са ти повече от правилни, в момента докато сме в очакване на тока, си живеем при мама и тати на Траката и пътя е 10 минути с кола в най-лошия случай, което е добрата страна, щото ги няма всички тези светофари и задръствания докато отидем да оставим Коко на градина. Но с колата е така, все още сме с една и ми е доста трудно, Драго като духне на работа и да остави детето и аз оставайки там почвам да се чудя по някое време как да сляза, с автобус е много дълъг периода на придвижване, таксито е в най-добрия случай 5 лева, което за инцидентно слизане не е лошо, но пък всекидневно идва малко нагорно. Да не говорим разхода за колата как се вдигна. След това винаги прибирайки се в "планината"(както ние си му казваме) почва едно лудо звънене по телефоните, какво трябва да се купи за да не се забрави нещо, че там магазин няма. Почнах да се презапасявам и с лекарства, щото незнам кога по кое време какво ще се случи, а най-близката 24-ова аптека ни е доста далеч. Погледнато като цяло това са бели кахъри, все пак до преди 2-3 седмици съм живяла изцяло в градски регион и сега определено ми е трудно да се пренастроя. Кефа е голям, спор няма Коко винаги е навън в двора стига да е хубаво времето. Пиеш си кафето на слънчице и си гледаш зелената тревичка.

Сега е добре децата са малки и така или иначе си ги водим по градини и училища, ами после като станат 5-6 клас и да почнат сами да се прибират зимата, вярно транспорта е уреден, но всяка вечер ти или таткото трябва да ходи да пресреща все по някое. Като гледам моя тийнейджър събота и  неделя се прибира все към 8-8,30, но когато си там някъде можеш ли да си го позволиш или пък да я лишиш от компания на дружки, щото видиш ли не живеете хич в града. Ох извинявай, но аз лично съм против тези места за живеене, особено когато хлапетата са в училищна възраст, страшно ангажиращо е за родителите си мисля, че е, но пък не може да лишаваш децата от средата им и пак ангажимента с посрещането е твой. За мен такива места, са за възраст както са нашите родители, отгледали деца, занимават се с внуци от време на време, дет се вика са си надвили на масрафа и имат възможности да си позволят лукса да живеят в къща. Казвам лукс, щото не е евтина поддръжката, а и колкото хората, толкова и коли си трябват.

А иначе проверете в района на Осеново и Кичево имало по-нормални цени на къща с дворно място около 600кв. м. близо 15 хил.евро, инфото не е проверено, обаче, позната, която търси ми сподели паралела на цените между Боровец и Осеново.

За Коко малко да споделя, освен че е болен тази седмица, май няма какво, три седмици се мъчи с някаква задна хрема( да кажа, че не е любител на млякото под каквато и да е форма), след дълго и упорито тъпкане с цитросепт витамин Ц, едни правени капки и есберитокс и т.н. накрая премина в ужасно дразнеща кашлица и аз притеснената майка си го държа в къщи да не зарази някое хлапе. Днес по повод случката отиваме в градината носим торта и съм с уговорката, че понеже по време на сън доста кашля, ще си го взема на обяд и о, "ужас" ами те всички кашлят, мойто хлапе е направо цвете, на фона на своите другарчета от групата. Вече се убедих, че воденето на здраво или болно дете в градината при останалите още 28-30 хлапета е изцяло до личната съвест на родителите и да правя(както в началото) забележки, полза няма никаква. Ще си го стимулирам мойто непрекъснато и те така. По повода благодаря за линка с клеевата тинктура, само това не съм пробвала и това ще направим.

Иначе Кокото си е голям певец, непркъснато си пее, все нещо, ама да не си помислете, че нещо музикален го раздава, просто си му е кеф, всякакви детски песнички по всяко време, на всяко място, във всякакво състояние.

Занесох фотоапрат в градината, надявам се да имам качествен материал и да ви го покажа, че от има няма една година не съм показвала негови снимки.

Ами момичете, освен, че се наприказвах (и се надявам Облачка да не ми се сърди за отрицателните разсъждения) и ви надух главите  друго май няма.

Специални морски целувки на всички големи дечица. Най-вероятно за следващите рожденичета няма да мога да съм на линия, затова в аванс всичко хубаво и много здрави и щастливи да са.  bouquet

# 264
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТО НА КАЛОЯН, ЕМА И ДИМАНА, КАКТО И НА ВСИЧКИ, КОИТО НЕ УСПЯХ ДА ПОЗДРАВЯ ПРЕЗ ИЗМИНАЛИТЕ ДНИ!

Нати е голяма сладурана, много хубави снимки и каква торта само...

Наде, недей така, точно се навих за къща и ти ще ме разубедиш  Wink. И мен най-вече транспорта ме притеснява, сега съм почти в центъра и на всякъде мога да си отида пеша, с колата съм за 10 минути до работа, градината ми е от едната страна на блока, училището - от другата, парка ми е близо, ноо от друга страна къщата си е къща. Вече имаме доста познати, които си построиха къщи, с хубави дворчета. Като отидем на гости, седим вън на барбекюто до късно, а не да се заврем вътре, децата търчат на двора, абе кеф си е. Уж има разни маршрутки, за децата като пораснат се надявам на тях, въпреки че сега братовчедка ми е точно в тийн възрастта и да не мислиш, че не ходи всяка вечер да я прибира от някъде. Но ще видим, засега не ни е 100% сигурно дали ще строим къщата, или ще взимаме апартамент, въпреки че извадихме скица, в понеделник и визата ще е готова, така че трябва да решаваме скоро какво правим.

Ние днес бяхме на консултация и да ни преслушат отново. В понеделник живот и здраве сме на градина, дано се задържим здрави повече време Praynig
След дългия ни престой в Смолян и на село имаме доста проблеми с лиготиятаи изобщо със стария ни начин на живот, всичките навици и режима, който си бяхме изградили са тотално променени, направо съм изпаднала в ужас как ще се оправим. Най-големия проблем ни е, че е отвикнала да спи сама в стаята, да не говорим, че са заспивали доста късно и то двете заедно. Изпитва някакъв ужасяващ страх, ставам по 10 пъти през нощта, отделно се е научила да спи на запалена лампа Shocked Верно, има и положителни неща-като например махането на нощния памперс, което за мен е много добре, храни се сама, понаучила се е ида се облича почти сама.

Ами това е, поолях се малко с писанията. Весел ден на всички!

# 265
  • Мнения: 1 046
Хехехе, недейте така, транспорта между София и Варна не може да бъде сравняван, по никакъв начин. Столичния транспорт е с пъти по удобен и по-лесен и по-редовен от варненския.

А за къщата недейте да гледате само барбекютата през летните и пролетните месеци, все пак те са само 4-5, ами зимата....? Абе стана ясно, че не ми се нрави идеята, ама щом сте си решили деразйте, ще идваме и ние на вкусна скара и бира при вас и на големите и зелени поляни.  Hug

# 266
  • Мнения: 1 440
Здравейте,момичета!
Много ви благодаря за хубавите пожелания!Обичам ви!
Малко със закъснение,но моля приемете нашата почерпка!

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ ОТ ВЧЕРА СВЕТОСЛАВЧО,ВИКИ,ЛЮБЧО И СИЛВИЯ!
ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ ПОРАСНАЛИ ДЕЧИЦА КАЛОЯН,ЕМА И ДИМАНА!

ДА СА ЗДРАВИ,МНОГО ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ!


Гея,колко си бърза със снимките!Тенкю,мила! Hug
Аз ще ги кача друг път,че сега от купони нямам време,довечера идва баща ми,после брат ми и фемили и се заформя голямо гости с много хапване и  пийване! Grinning
Хайде весел ден и много слънчево настроение!

# 267
  • Мнения: 378
Честито на КАЛОЯН,ЕМА И ДИМАНА! Да са много здрави, много усмихнати и щастливи дечица:-)

Аз да издам веднаг а- кака ви Дринка дойде да ме види - то беше дъра бъра, чак по едно време не можехме да се изчакаме да говорим Simple Smile
пак ще чакам да дойдеш - и забравих да те питам доста работи - ама следващият път Simple Smile

и всеки който иска да дойде на кафенце или гости - да заповяда Simple Smile винаги добре дошли Simple Smile

айде целувки от нас

# 268
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз да издам веднаг а- кака ви Дринка дойде да ме види - то беше дъра бъра, чак по едно време не можехме да се изчакаме да говорим Simple Smile
пак ще чакам да дойдеш - и забравих да те питам доста работи - ама следващият път Simple Smile

еййй беее няма скрито покрито. Аз пък да изклюкам... Зори бая се е вталила и много се е разхубавила. А Ивето има страхотни очи. Направо си я цаня за снаха.
А като ме каниш... да знаеш че пак ще дойда!

# 269
  • Мнения: 5 297
Честит Рожден Ден на КАЛОЯН,ЕМА И ДИМАНА! Бъдете щастливи и здрави!



Отивам да ви чета, момичета  Simple Smile. До такава степен да съм разконцентрирана не ми се е случвало  Blush.

Общи условия

Активация на акаунт