ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 380
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 265
"Честит рожден ден на Анхелито!Много щастие и най големия подарък този декември-сладко бебче! newsm59
Харем,честита годишнина и още поне 100 такива годишнини да чествате! txtloves
Поли,какво стана мила,защо няма да повториш?
rrhh ,браво на вас,аз съм утре на ринга с чистенето,днес си подреждах гардероба ooooh!,голяма мъка беше!
Мамчета,да ви питам,проблем ли ще е за бебчо ,ако нося анцунг,на който долницата  леко ме стяга на корема,аз го смъквам възможно най ниско,но все пак стяга.Дали  няма нещо да навредя? ThinkingНе ми се купува и анцунг за 2 месеца Crossing Arms ама май ще се наложи.
Носа,хремата и кървенето от носа са и мой проблем,през нощта направо се побърквам,но и аз знам,че никакви капки не се препоръчват.Ще търпим.
Приятна вечер от мен Hug!

# 271
  • Мнения: 1 152
Steil аз си купих от тях - легло и скрин общо 335 лв. Работят с различни транспортни фирми по твой избор. Вчера сглобихме легълцето - голямо борба падна с това ПДЧ. Не съм очарована от качеството, но е стабилно и ми харесва като външен вид, форма и цветове. Има какво да се желае, но като за ПДЧ - толкова.  Grinning

zuerich имам същите проблеми с долнищата на анцузите, от къде да си взема само голямо долнище с висока талия и платка за тумбака? newsm78

# 272
  • Мнения: 15
Честит рожден ден на Анхелито!
Много здраве и късмет! С пожелание за най-красивото бебче на най-щастливата мама!
Честита годишнина, Харем!
Бъде все по-обичана и ценена от най-любимите си хора!  bigdance2  ura

# 273
  • Мнения: 22
Анхелито, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива и здрава, много щастлива и най-лекото раждане ти пожелавам!

Харемче,  честита годишнина! Много да се обичате и уважавате! Единадесет години са си постижение! smile3501 newsm10

# 274
  • Добрич
  • Мнения: 8
здравеите момичета.Чета ви от самото начало но чак сега се решавам да пиша.Бих искала да се присъединя към вашия отбор.Терминът ми е 20.12 и последния път ни зарадваха с  stork-girl
За въпроса с дрехите-и аз доста съм го закъсала и се чудя какво ще става до декември. newsm12.
 newsm59 на Анхелито
4естит празник и на Харем.
весело изкарване

# 275
  • Мнения: 23
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АНХЕЛИТО -много здраве и огромно щастие през декември
ХАРЕМ -честито и на теб,пожелавам ти още 100 пъти по 11 години поне семеен живот
За чистенето явно всички сме се заели здарво и аз днес това правих и утре продължавам ,ще трябва да правя малко реформи в моята спалня че да освободя място за малката госпожичка,но това чистене ми доставя удоволствие и това местене на мебели ,като знам за какво се отнася

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
zuerich-Ще изчистиш мила, нали всички сме с помощници в нас  Laughing.А за анцунга и аз си нося моя смъкнат под корема и той малко ме стяга.Още преди съм питала доки за по тесните ми дрехи и той каза, че ако мен не ме притеснява толкова като ме стяга , за бебето няма проблем.И на мен ми е дискомфортно и ще се оглеждам за нещо подходящо  Thinking

Сасано - Важното е , че легълцето е стабилничко  Peace!

kattii - Добре дошла и Честита принцеса   bouquet

# 277
  • Мнения: 342
Две бебета си говорят в корема на мама:
- Дали има живот след раждането?
- Не знам, никой не се е върнал да разкаже...
 Joy

Честит рожден ден, Анхелито!
Честита годишнина на Харем Стайл!
Кати, добре дошла при нас Simple Smile

# 278
  • Мнения: 773
Честит Рожден ден Анхелито, пожелвам ти много щастие и най прекрасното бебе през декември.
Харем, честита годишнина. Много любов още много пъти по 11.

Ние също имаме годишнина днес. Само, че годините са само 8.

За дрешките доста го бях закасала, но онзи ден си понабавих. купих си два панталона с ниска талия и три блузи по дългички. За блузите доста зор видях, но успях да си намеря. Трябваше да влезна в магазин за дрехи XXL.  Blush

За чистенето, явно всички ни е хванало вече прословутото гнездене. Joy

# 279
  • Мнения: 187
Анхелито,честит рожден ден-много здраве щастие и всичко най най
и най усмихнатото бебе smile3525
Харен,честита ви годишнина,пожелавам ти да си много щастлива и обичана и нека декември ви донесе много усмивки newsm51
Алесиа,честита годишнина и на вас-много любов и най-хубавото бебе през декември smile3525

# 280
  • Мнения: 187
Харем,извинявай сгрешила съм ти името...ама докато бързам да пиша... Embarassed Embarassed

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Две бебета си говорят в корема на мама:
- Дали има живот след раждането?
- Не знам, никой не се е върнал да разкаже...
 Joy


Joy hahaha Joy Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Laughing Laughing Laughing Laughing е не Йоанка  hahaha

# 282
  • Мнения: 781
Алеся, честита годишнина! Много любов, много късмет, послушни и здрави деца и.....една мома след момците  Laughing    bouquet

# 283
  • Мнения: 551
Привет отново  Hug
Кати добре дошла   bouquet
Честита годишнина на Алесия много любов и няколко бебчета   bouquet
Йоанка, супер е този виц, паднах от смях  Joy
Аз преди малко бях при моите племенници вече са почнали коликите и сега са страхотен дует, певци ще ги правим  hahaha

# 284
  • Мнения: 19
Присъединявам се към пожеланията за празнуващите. Вече е време за една наздравица. 1dating

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт