ДЕКЕМВРИ ще бъде незабравим, нов живот ний ще дарим!

  • 20 354
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 152
Steil разчисти си ЛС.  Simple Smile


yoyoana как ме разсмя!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



 newsm76alessia много здраве и дълги години семейно щастие, любов и разбирателство! newsm76

# 286
  • Мнения: 107
Харем,честита годишнина!Да сте живи и здрави!
За хрема най често си пправя инхалации с лайка ,сода и мед.Мн. добре действа.Кажете как се справяте с кисилините,направо не издържам.Пия Талцид, но можело по 1 на ден, на него бързо му минава действието.

# 287
  • Мнения: 65

Поли,какво стана мила,защо няма да повториш?

Всичко беше много хубаво първо ходихме на механа ,и после на диско но   там беше голяма пушилка имного задушно. Моята беба като се разигра на силната музика не спря почти цялата вечер Laughing .После пък ме заболя и гърба ,и така ми се полягваше.Немога изобщо да стоя права или седнала дълго време.Иначе малко си поиграх  Grinning dance Хубаво беше но и изморително .

Йоанка
разсмя ме с този  виц  Laughing Joy
Кати добре дошла    bouquet
alessia Честита годишнина много любов и здраво бебче декември
Лека вечер!

# 288
  • Мнения: 2
Харемче, мила, щастлива годишнина!  Hug Още 111 да празнувате, да се обичате и да се радвате на здрави и хубави деца, които пък да ви зарадват със здрави внуци, а внуците - с правнуци!  Heart Eyes  bouquet

alessia, честита годишнина и на теб!  Hug Бъди много обичана, щастлива и горда мама през декември!   bouquet

Кати, добре дошла!   bouquet

Йоанче, трябва ни спешно нова темичка, не се и съмнявам, че си в пълна бойна готовност Simple Smile

# 289
  • Мнения: 20
Много Ви благодаря мили мами !!!
Чак сега се добрах до компютъра  Simple Smile  Сестра ми се прибра от Лондон да ме изненада  Simple Smile
Много ви Благодаря!!!! 

Харемче , честита годишнина мила !!!
Алесия и на теб честито !!!

# 290
  • Добрич
  • Мнения: 8
Благодаря ви за топлото посрещане HugЗапочнах  да съжалявам че съм пропуснала толкова време докато се престраша да пиша  dohСпециални благодарности на yoyoanka  за добавянето ми към списъка
момичета незнам как сте вие със съня но аз съм много зле.Станала съм като таласъм.По цяла нощ ходя от стая в стая и се чудя какво да правя.....А и това постоянно ходене до wc-то ме довършва.През деня ми е сънливо но вечер не мога да дремна.
Знам 4е вси4ко това си заслужава затова спирам да се оплаквам, а и малко остава до декември
Лека ве4ер на вси4ки..тая ве4ер се надявам 4е и аз ще спа

# 291
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте момичета!
За съжаление, поради липса на време и други занимания не съм се включвала отдавна (сигурно около 3 месеца) и съм изпуснала доста от темите и новините. От време на време ви четях, но вие пишете толкова, че не мога да ви насмогна!

За протокола: нашето бебче ще е момиче (виждам, че горе-долу бройката е равна), в момента съм в 27 ГС, качила съм 6-7 кг., за мерките не знам...

Предварително се извинявам ако не повтарям  вече коментирани неща, но времето си мина неусетно, а аз все още не съм избрала къде и при кого да раждам! Обръщам се конкретно към мамите от София с термин в последните дни на декември, около празниците по Коледа и нова година - избрали ли сте вече болница и лекар? Аз се бях ориентирала към Майчин дом, д-р Дяволов, но тази седмица ходих при него да се запознаем и той не се ангажира дали ще работи или не... Сега размишлявам около варианта Токуда. Не знам за вас, но аз започвам сериозно да се  притеснявам ще има ли поне 1 свестен лекар, който да работи по празниците. Моля да споделите впечатление или ако вече сте писали по въпроса, да ме насочите къде да чета!
Благодаря предварително!

Лека и спокойна нощ на всички!

# 292
  • Мнения: 2 592
Добро утро мамчета, честити празник на всички  bg

Да се включа и аз, че в петък тръгнахме да попътуваме малко (за последно преди големия ден).
Та сега съм в Бургас и мама прави страхотна закуска. Еееех, друго си е мама да те поглези Simple Smile
За съжаление утре и в четвъртък ще пропусна лекциите на сп. 9 месеца (не ми е толкова за лекциите, защото нещо темите не ми сесториха кой знае колко интересни), по-скоро ми е за срещичката след това  Laughing
Но на 30.09. за темата за кърменето мисля да се присъединя и да заформим после дежурното кафенце
Мами, утре приятно изкарване след отворените врати на Токуда, виждам че abel вече ви е препоръчала кафенцето на последния етаж на Токуда, хубаво е (като за кафе в болница).
Благодаря на всички за отговорите за левкоцитите, сега като се замисля, не казаха, че стойностите са застрашително високи, а че са се увеличили в сравнение с предния път. Ще видим на следващите изследвания

Толкова от мен, закуската е готова отивам да похапна. Желая ви слънчев и усмихнат ден  Hug

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добро утро от мен.
Честит празник! bg

Честито и на всички празнуващи вчера , макар и със закъснение  smile3525 smile3525

Желая ви усмихнат ден!

# 294
  • Мнения: 342
Добро утро, кукли Simple Smile
Някой има ли готова тема?

# 295
  • Мнения: 265
Добро утро,честит празник  bg
Йоанка,с удоволствие бих направила нова тема ,но не знам как newsm78
Аз май се разболявам Confused,защото ми е постоянно студено,което е нетипично за бременното ми състояние,а и хремата се влошава Thinking
Пазете се,мами!
Приятен и усмихнат ден Heart Eyes

# 296
  • Мнения: 342
Правя набързо темичка.
След 10 мин е готова.

НОВА ТЕМИЧКА

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 11:06 от yoyoana

Общи условия

Активация на акаунт