СНБМ - инициативи - 24 част

  • 14 424
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 181
Момичета, обадиха ми се от БНР, програма „Христо Ботев”.
Искат да правят предаване в сряда между 9 и 10ч по демографските въпроси, ще включат и човек от МТСП по телефона да коментира мерките в тази насока.

Има ли някоя от вас, която може да иде, сградата се намира на бул.”Драган Цанков”.
Моля ви ако някой може да иде да ми звънне

# 61
  • София
  • Мнения: 2 708
И аз съм за петиция, писмото не съм го чела, ще се опитам да го погледна тези дни.

Хриси, за радиото не мога  Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз съм за петиция, писмото не съм го чела, ще се опитам да го погледна тези дни.
Хриси, за радиото не мога  Embarassed

нямам против петиция и аз, за другото копирам куки Peace

# 63
  • Мнения: 4 970
Момичета, обади ми се мацката от Бондюел.Няма много време.Трябва да помислим за тема в бъдещия им подфорум- нба тема Здравеословно хранене.Ние избираме какъв вид да бъде и за каква възр. група да се отнася.Имаме пълна свобода.Изискването е да не е суха Crazy, и да предполага дискусии.Очаквам предложения от ваша страна.После ще пиша какво аз иимам предвид Wink
Също така трябв да помислим кой би могъл да участ Stop в предавания по същата тема.Става дума за предаванията на Ути Бъчваров.Знам че медийните изяви не са най-силната ни свтрана, но  тази по-свободна форма се надявам да предразпожи някои от вас и да преглътнат притесненията Wink Мисля че не трябва да пропускаме тази възможност , защото е добра основа за бъдеща съвместна работа!
Вие сте Hug
( за тези, които са припуснали инфото,имаме мейл в пощата  с подоробности:peace:)
МОмичета, цитирам се, защото никой нищо не каза по въпроса Rolling Eyes Уж в началото бяхме въодушевени от идеята за съвместни проекти..... Rolling Eyes
Моля ви, помислите и дайте някакви идея, защото не мога да взимам самосиндикални решения по такива въпроси Peace Другата седмица ще имаме среща  и ако няма какво да предложим, по-добре да не се срещаме въобще и да се откажем... Confused

# 64
  • Мнения: 5 401
Ани, кога точно ви е срещата?

Текстът за Петицията тогава ще опитам да направя до края на деня, но ще ви помоля да го качите в www.bgpetition.com, за да не губим още 4 дни докато ме няма.  Praynig Вижте линка в подписа ми..

# 65
  • Мнения: 4 970
Ани, кога точно ви е срещата?
Разбрахме се да се чуем в понеделник.НЕ сме фиксирали ден и час, но ми се ще през почивните дни да помислим по въпросите все пак......

МОмичета , имам и една хубава и важна новина Grinning С мен се свърза една мама- наш член, която  по-рано ви писах че  е супер подходяща , за да се заеме със сайта ни.Та- тя откликна и каза ДА Hug
по-късно ще се включа с повече инфо, че сега  си тръгвам вече. Ще пиша от къщи като се прибера Peace

# 66
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Без да ми се ще да влизам в излишна полемика и с уговорката, че изпратеното от Изи на пощата ми е много симпатично имам следния въпрос: Защо за МВ се прави отделно свидетелство?  newsm78 Те на практика са поели част от средствата, т.е. дарили ни са ги...

Тони, не е отделно свидетелство за МВ.
Те НЕ са дарили парични средства или движими вещи /подаръци/ въпреки че и подаръци имаше от МВ, за децата участвали на сцената
Наличният договор беше по наше настояване и с лично мое Абсолютно неразбиране за причината - питах и тук във форума и лично многократно. МВ не са поели част от средствата. Дарили са арт.

# 67
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Момичета, обадиха ми се от БНР, програма „Христо Ботев”.
Искат да правят предаване в сряда между 9 и 10ч по демографските въпроси, ще включат и човек от МТСП по телефона да коментира мерките в тази насока.

Има ли някоя от вас, която може да иде, сградата се намира на бул.”Драган Цанков”.
Моля ви ако някой може да иде да ми звънне


По демографските ? е добре да участват майки от СНБМ, к са родили и отглеждат повече от едно дете т.е. формАта, касаещ СНБМ - 2



# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Масларова в Шоуто на Слави

Това беше наистина ДОООста повече от Комикс!

# 69
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Момичета, обади ми се мацката от Бондюел.Няма много време.Трябва да помислим за тема в бъдещия им подфорум- нба тема Здравеословно хранене.Ние избираме какъв вид да бъде и за каква възр. група да се отнася.Имаме пълна свобода.Изискването е да не е суха Crazy, и да предполага дискусии.Очаквам предложения от ваша страна.После ще пиша какво аз иимам предвид Wink
Също така трябв да помислим кой би могъл да участ Stop в предавания по същата тема.Става дума за предаванията на Ути Бъчваров.Знам че медийните изяви не са най-силната ни свтрана, но  тази по-свободна форма се надявам да предразпожи някои от вас и да преглътнат притесненията Wink Мисля че не трябва да пропускаме тази възможност , защото е добра основа за бъдеща съвместна работа!
Вие сте Hug
( за тези, които са припуснали инфото,имаме мейл в пощата  с подоробности:peace:)
МОмичета, цитирам се, защото никой нищо не каза по въпроса Rolling Eyes Уж в началото бяхме въодушевени от идеята за съвместни проекти..... Rolling Eyes
Моля ви, помислите и дайте някакви идея, защото не мога да взимам самосиндикални решения по такива въпроси Peace Другата седмица ще имаме среща  и ако няма какво да предложим, по-добре да не се срещаме въобще и да се откажем... Confused

Жалко е, че никоЯ от нас не отговаря.
Пак лична позиция омръзна ми
Продуктите на "Бондюел" съдържат Много "консерванти".
Ути - познаваме се отдавна, не е проблем да готвя там, на запис. Какво от тези ми усилия ще допринесе за СНБМ?

# 70
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 501
Момичета, получих покана за кръгла маса по проблемите на децата и отговорното родителство, под патронажа на президента. Организира се от ИСС. Предполагам са я пратили на мен, т.к. щяхме да участваме аз и Таня в тази кръгла маса, която после отиде в Русе. Таня, ти получила ли си?
Кръглата маса е във вторник от 10 до 13. Ще имам възможност да отида. Темата е формулирана, така че мисля, че няма нужда от конкретна позиция, нито се очаква конкретно изказване от нас. Ще трупаме контакти и информация. Ако някой все пак мисли, че трябва да изказваме нещо по конкретно кажете.   За съжаление нямам скенер, за да сканирам поканата, но и в нея не пише нищо повече от това което писах вече. 
 
 

# 71
  • Мнения: 4 970
Какво от тези ми усилия ще допринесе за СНБМ?
  прочети  инфото. в пощата .Не ми се обяснява..........

# 72
  • София
  • Мнения: 6 260
Момичета, не искам да ви плаша, но имаме проблеми със сайта - вижте какво пише, като се отвори: This domain name expired on 2008-09-19, т. е. от вчера нямаме сайт, защото не сме си платили.  Sad Това означава, че и заявления няма да получаваме, защото те минават през официалната ни поща преди да се пренасочат в абв-то.

# 73
  • Мнения: 4 970
това е меко казано неприятно.. Rolling EyesСнощи последно влизах в сайта.Сега си погледнах хисторито при контактите с влади, защото ис спомням 4е ми беше казала нещо по въпроса.Та, цитирам :"между другото домейна трябва да се подновява скоро.Аз съм казала да го подновят...."
Търся Влади на скайп, но не отговаря...

# 74
  • Мнения: 2 388
Ако някой знае къде и колко трябва да се плати аз мога да наредя плащането още във вторник. Само, че ни трябва и ф-ра предварително...

Общи условия

Активация на акаунт