очната линия

  • 16 047
  • 134
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 418
    Винаги си я слагам.Обаче,не очна линия,а молив,който изглежда ,като очна линия.
    За да не се размазва слагам молив,отгоре тънък слой пудра и пак молив.На този трик ме научи една съфорумка TheNMaster.Действа безотказно! Peace

# 61
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А когато слагате и сенки, освен очната линия, каква е последователността - първо очната линия, или първо сенките? Аз по принцип използвам сенки и молив, но ме зарибихте да пробвам и с очна линия Blush. Особено ми харесва първата снимка със златните сенки Peace.

# 62
  • Мнения: 231
Първо сенки, после очна линия - аз поне така правя Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз само така се гримирам-имам черна и кафява,в зависимиост от случая и смея да трърдя,че съм много добра в нанасянето!Според мен очната линия е много по-ефектна от молив или сенки,подчертава отлично окото и е доста по-трайна! Peace

# 64
  • Мнения: 1 258
Аз вчера се гримирах с очна линия.Смея да твърдя че след 50-тия опит се получи добре.Естесвено има какво да се желае още Blush.Относно сенките-слагам черен молив и тогава сенки.

# 65
  • Мнения: 308
   Опитвала съм се да си слагам очна линия, но не се получава. След като прочетох темата ми се прииска пак да купя и да опитам.

# 66
  • Мнения: 146
 [/quote] Майка ми скоро говрехме ми каза,че едно време ползвала някаква като линия после се сваляла мн интересно с издърпване,хващаш я в края и дърпаш като найлонче интересно нали  Simple Smile .... [/quote]

Хахахаха спомени... и аз някога съм ползвала такава, мисля че беше румънска  Embarassed
Сега слагам доста по-рядко и ползвам на Манхатън с твърда четчица.
  bouquet

# 67
  • София
  • Мнения: 565
Очната линия е доста ефектна, но е малко претенциозна- за нея са задължителни перфектно оформени вежди и мигли. Само обърнете внимание колко се "подчертават" например израстнали косъмчета на веждите или слепнали мигли.

# 68
Аз ползвам вече 10 години очна линия и така съм свикнала вече, че не мога да се приема без нея. Ползвам обикновено черна или сива. Някой може ли да ми каже виждал ли е някъде и други цветове - синя, зелена?

# 69
  • Мнения: 1 258
Жужка, аз съм засичала и синя и зелена и оранжева.Има ги в козметичните магазини Peace

# 70
  • Мнения: X
Ихаа, интересно ми е как ли ще стои оранжева очна линия на цвета на очите ми  Flutter

# 71
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Интересно ми беше да прочета написаното до тук.
Аз съм фен на очната линия от преди около 18 години. Още в гимназията почнах да се цапам ежедневно. Само дето дължината на линията се промени драстично: когато бях млада, се мацах по цялата дължина на клепача, а сега слагам само лекичко отстрани (това денем). Вечерният грим и тогава, и сега включва очна линия (по цялата дължина) и червило.
Ето как изглеждат очите ми в момента, очната линия съм сложила сутринта преди работа и не е мръднала. На Avon e, ама не ми е любима. Не е достатъчно, как да се изразя..., черна. Малко сивее.


Снимката ми е леко мъглява, но мисля става ясно къде има и къде няма очна линия.

Редактирам, слагам същата снимка, но по-малка.

# 72
  • Мнения: X
Почти не се забелязва, ама аз днес не съм много добре с очите.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Почти не се забелязва,
PeaceИменно. Мъничко е - и само дава ефекта на издължаване на окото встрани.

# 74
  • Мнения: 1 258
До сега не съм се престрашавала да си сложа различна очна линия от черна.
Ихаа, интересно ми е как ли ще стои оранжева очна линия на цвета на очите ми  Flutter



Стана ми интересно точно какъв цвят са ти очичките? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт