БЛАГОЕВГРАД

  • 25 039
  • 297
  •   1
Отговори
# 255
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ами трябва да си изкупиш вината, няма как. Joy
На кафето бяхме ние с Вики и Деси с Ана Мария. Времето беше мръчкаво, но пък топло, хубаво се наиграха децата. Радвам се че ги заведохме там, а не седнахме някъде на закрито. Деси прави снимки с новият фотоапарат, но кога и дали ще ги качи незнам. Laughing

# 256
  • Благоевград
  • Мнения: 142
jinjer_78 наиснина беше много приятно , въпреки че нямаше слънце.
А най-хубавото беше че бяхме само ние и нямаш на кого да пречим като
викаме по децата! Mr. Green
За снимките - нещо се опитвам да кача , ама ...кога ще стигна не се знае!
  bouquet

# 257
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Снимки от днес :
http://desirumenova.multiply.com/photos/album/4
  bouquet

# 258
  • Мнения: 286
Ей,Деска този фотоапарат ще е страшилище  Winkкакви готини снимки само photo smile3509ама и манекенките си ги бива де Peace,съжалявам че не дойдохме че и нас да ни има Tiredпреди малко гледах снимките с децата и Криси каза чи си спомня Анна-Мария а Аската не си я спомнял-той човека само кака Вики си спомня hahaha
Забравих да кажа че и снимките на Мама Цоцоланка ми харесаха  Hugабе то аз няма нужда да ходя където и да било вие като обикаляте и аз се наслаждавам после на вашите творения Mr. Green,само че знам много добре че ако не го видиш на живо никога не е същото Naughty

# 259
  • Мнения: 11 607
Ауууууууу, Деси.....завидях ти на апарата.........Другият път - снимките от теб на срещата.......

# 260
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте момичета,
Ние в петък минахме като бързия влак през Благоевград и в събота заминахме за Сандански.
Удома всички сме добре,едни работят,други учат,а трети се забавляват в градината.
Дани,поздравления за английския.В днешно време се оказва,че е е важен за да успееш да си намериш хубава работа.Така че се стягай и учи сериозно. Hug

# 261
  • Мнения: 62
Срамота, темичката ни е на втора страница.

Снимките са страхотни и на Деси и на Мама Цоцоланка

Ние бяхме на село за едни ден и малката направо си умря от кеф при животните.
Иначе сме горе долу добре, Ивет пак започна да кашля но си мисля че е от зъбите. Първият път когато започна след около седмица и изби зъбчето и сега пак така започна да кашля дано да е от зъбите че неми се иска да минава на инхалации до 2 годишна.


Хайде лека вечер на всички

# 262
  • Благоевград
  • Мнения: 142
 jinjer_78 Фотоапарата е наистина страхотен( поне за мен е такъв).
От мнооогоооо време исках подобен подарък. Мъж ми се беше засилил камера да
взима, но го разубедих  , че е ненужна в този момент и че клипчетата от апарата
са ни достатъчни за да запечатваме моменти от живота ни! Laughing
Фантичка браво на вас, бързия влак   Naughty , следващият път
да сте поне като пътническият за да се видим за малко  Laughing
Мама Цоцоланка нямате проблем, стига да се съберем.



Приятен ден!   bouquet

# 263
  • Мнения: 224
Добро утро!
Доста слаба активност напоследък  Thinking
Деси, наистина много хубави снимки си направила. Но и двете приятелки фото модели са големи сладурани  Simple Smile
Дани, как върви ученето? Тази седмица ли беше изпита?

# 264
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 desi-r,обещавам да е за повече,но май ще е чак по Коледа.  Sad

# 265
  • Мнения: 286
Хе-Хе момичета обадиха ми се за интервю за първи път за работа newsm44 newsm08 newsm44
но познайте не за офис организаторските места а за мебелната къща в която Аската се изпика между диваните smile3532та все пак много се радвам че някой ме е избрал и за това приех с охота предложението за среща въпреки знам че ще откажа на 99% newsm62но поне ще отида да усетя тръпката от интервю smile3503утре в 12ч съм там в магазина те едни млади момчета ще се посмеем newsm03

Ели да в петък и събота ми е изпита да стискаш палци Praynig

Деси задължително ти ще снимаш на следващата среща Peace

# 266
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А защо си толкова сигурна,че ще откажеш ?

# 267
  • Мнения: 286
Ами Кате,защото всеки магазин работи и събота,а сме се разбрали със Жоро да си търся работа на 5 дневна работна седмица,и поне до 19ч ще е вечер предполагам,а аз нали ще съм на курс по английски от 17,30чта затова  Mr. Greenиначе какво седишси на топличко(ако има климатик)и си щракаш на компютърче което забелязах и какво толкова няма да се преуморявам я hahahaно ще отида на всяка цена,какво пък,,,, Joy

# 268
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Лелееее, какво е това - на втора страница нашата прекрасна тема!  #Cussing out
Айде малко да разгледате нашето творчество с малката (има някои неща са от
градината ) .
Моля :
http://desirumenova.multiply.com/photos/album/5/5

Дано ви е харесало. И ако има желаещи нека покажат и други
произведенията на децата!   bouquet

# 269
  • Мнения: 2 837
Здравейте! Аз нещо не се организирам да седна да пиша. И как - болна съм, вече ми поминава де, но почти цяла седмица нямам глас. Слава Богу, засега Румен е здрав, но пък Стефан взе да се разболява - направихме някакъв порочен кръг - без болен вкъщи да не сме. Тия дни ми поникнаха смучещи бонбони и хапчета и чайове и в ушите.
За да не говоря много тия дни, правих тестове на студентите и...честито...сега имам три купа за четене, осмисляне и оценяване (нека ми е!).
Деси, много сладки апликации и други творения!
Дани, честито първо интервю:)
Уф, не ми идва наум нищо повече да кажа сега, така че млъквам:)

Общи условия

Активация на акаунт