БЛАГОЕВГРАД

  • 25 020
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте момичета   bouquet
Чета редовно но за сега нямаше нищо ново край мен Tired но сега ве4е има първо си взех и поредния изпит но най вече в4ера Малчев установи 4е въпреки поликистозните ми яйчници този месец съм имала ОВУЛАЦИЯ   Peace сега остава само да ми стискате палци да съм забременяла  Praynig Praynig Praynig

# 286
  • Мнения: 224
Инче, стискам палци. Дано! Hug

# 287
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Marci ,не е така,има и друг хубав град-Варна. Mr. Green
Но за съжаление лудницата там е същата. Sad
Омръзна ми тази дандания тук.Дарето е на училище от 8:30,за да успеем да стигнем на време ,аз ставам в 6:45,а децата ги будя в 7:00.И все тичаме ,и все бързаме,няма време за нищо.Изнервени сме и ние и те. Embarassed
Искам къща в Покровник с двор с райграс,люлка и пързалка. Mr. Green Децата да тичат на воля,чист въздух и тишина.Ама няма. Sad

# 288
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Marci ,не е така,има и друг хубав град-Варна. Mr. Green
Искам къща в Покровник с двор с райграс,люлка и пързалка. Mr. Green Децата да тичат на воля,чист въздух и тишина.Ама няма. Sad

Като прочетох това се засмях на мисълта която ми мина през главата  Laughing
"и мъжът ми да е в командировка в чужбина " Laughing
Да не се засегнеш, просто имахме такива периоди , в които сме си у дома - тишина,
масата на двора върху райграса , детето на катерушката , а мъж ми командировка.
Ама сега хич не ми се иска да тръгва пак  Naughty Нещо свикнах да си е около нас.

ina_maria   Praynig

Айде лек и спокоен ден!  bouquet

# 289
  • Мнения: 11 607
Мама Цоци само аз ли не разбрах къде ти е новата книжарница, или не искаш да никажеш? Wink

Част от пазара го преместиха заради започналия строеж на кооперация. Другия пазар, който остана също няма да го бъде много време още. Та...нашия пазар го преместиха до тото-пункта. Т.е. където бяхме до сега, само че от другата страна, малко встрани. По друг начин казано - от другата страна на спирката на двойката. Мястото не е кой знае колко далеко от старото място - може би някакви си 50м.

Заповядайте в Струмско и ще видите още по-точно!

Ина Peace Peace Peace Peace

Фантичке, ние сме същите, при нас положението не е по-розово, с тази разлика, че сме с двама ученика, които са в различни смени и картинката е пълна. И при нас е изнервено, но знам,че това е ежедневието на една голяма част от хората...Спокойствие вече трудно се намира......Дори и в по-малките населени места.

# 290
  • Мнения: 286
Ей,аз една сутрин няма да пусна компа и вие темата ще изпишете  Mr. Green
Мамо Цоци пускай нова аз немога да се разсейвам сега притеснена съм за изпита и чета като луда,нали знаете колко е напрегнато преди изпит Blushпък държавен още повече Embarassed Rolling Eyes Sick
Кате много се посмях на твоята идилична картина,наистина оценявам спокойствието хахаха и сега като си купим хубавите дивани и като завали един готин сняг и като си седнем пред каминката с червеното винце в ръка и мезенцата на масичката Кате направо ще ми завиждаш ама ще правим срщи у нас няма начин Joy
Ели,може би трябва да напиша че съм завършила семестриално и да чакам някъде да се уредя със връзки при някой адвокат като стажантка hahahaще му мисля имам чувството че скоро ще се появи моята работа Mr. Green
Марси,и аз се ядосвам на болни деца в градината и си много права че те първо за тях да помислят родителите за дечицата си ама така е на всякъде и тука като ги слушам едно кашля друго смърка трето е със сиропа там ама си мълча и се надявам да са здрави и да ходят че си е друго да са на детска,и честно казано със сополи само и аз ги пращам,като промивам сутрин и вечер и това е Blush
ina_maria ,супер много ти стискам палци и се моля да е станало чудото при теб Praynig Praynig Praynig
До довечера пак ще пиша ама вие ми стискайте палци утре моля ви Hug

# 291
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дани,от миналата година си ми обещала вино пред тая камина,още чакам. Crossing Arms
Помня като слон аз. Mr. Green

# 292
  • Мнения: 62
Аз както обикновенно нямам време да пиша, само чета да не изпусна нещо
Ина стискам палци другото лято да си пием кафе на Галбата  Mr. Green
При нас е все едно и също, Ивет продължава да кашля и направо незнам вече какво да я правя. Прави ми впечатление, че кашля само когато заспи около 15-20мин. и после няма нищо, но все пак се притесявам.. Чудя се още дали да и започвам инхалациите или да изчакам известно време. Честно да си призная хич не ми се иска да е на инхалатор, но ако нямам дрг избор ще купуваме и ще правим.
Хайде лек ден на всички

# 293
  • благоевград
  • Мнения: 164
Здравейте моми4ета аз да ви кажа днес докато бяхме навън с джини  на съседната маса гледам едно бонбонче русо със сини очи в мн готина поличка  Flutter И се чудя това дете от каде го познавам  newsm78 и изведнъж се сетих все пак да погледна майката  Crazy и кой мислете се оказа тя bobi  i  с нейната малка сладурка  bowuu И тя ме видя и ме позна и единодушно решихме че имаме нужда от среща  Thinking тъй че насрочвайте ден и час и да се видим  bowuu


ПП.   bouquet благодаря за подкрепата моми4ета  Heart Eyes /имам нужда /

# 294
  • Мнения: 11 607
Да си се похваля......Резултата ми от цитонамазката е добър, имала съм лека бактериална инфекция, каквато обаче имала всяка 2 жена, но няма нищо обезпокоително!

Аз кашлям като магаре, но вече не ми прави впечатление това.....

ПРЕХВЪРЛЕ& … 5; СЕ

# 295
Това е хубаво, че сте като едно сплотено семейство. Хубаво е човек да е част от него.  Grinning

# 296
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
shaklinou добре дошла при нас, стига да искаш можеш да си чест от това семейство. Само че вече имаме нова тема, заповядай в нея:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=340992.0

# 297
  • Мнения: 11 607
Marci върни си се в новата тема......чела си в новата, а си писала в старата....... Hug

Общи условия

Активация на акаунт