Крем за около очи

  • 108 296
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 956
Теди, би ли ми препоръчала кой от 4-рите за лице, не за очи, да избера: bio performance advanced super revitalizer, bio performance advanced super revitalizer whithening, white lucent или Beneficience revitalising emulsion?
Пробвала съм всичките от тестери - май най-много ми хареса Био пърформънс уайтънинг - попива ми безостатъчно, сутрин лицето ми свети, не е подпухнало, но се плаша да не е наистина уайтънинг и след 1 опаковка да стана неестествено бяла... На 28 години съм, но от хидратиращата серия на Шисейдо не съм доволна - слаби са ми, имам бръчици, които с 4-те изброени тестери се тушират. Кожата ми е чувствителна смесена -суха с нормална.

# 751
  • Мнения: 61
По принцип серята Bio-performance e за над 35 години,аз тази серия ползвам Advanced super revitalizer.
 Серята White Lucency e за  всякакъв тип кожа и възраст,хубавото на дневния крем е че е с фактор15,но ако питаш мен е по добре да се използва зимата,тъй като са доста мазнички,въпреки че аз съм  със суха кожа.В никакъв случай няма да ти избели лицето,само го избистря.Аз лично съм много доволна от нощния крем.Серията Benefiance e за над 40 години,за суха  и дехидрирана кожа.Серята Future Solution се предполага че е най луксозната и комплексна на Shiseido,за всякакъв тип кожа е и е за над 40 години.
Серията The Skincare e za всякакъв тип кожа от 25 до 35 години,хидратираща и за първи бръчки.Серята Pureness е за смесени и мазни кожи от 15 до 25 години( много добра за тези които имат акне).
Според мен ти сама прецени от коя серия крем трябва да си купиш.

# 752
  • София
  • Мнения: 1 956
Теди, големи благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт