Перник-11

  • 16 511
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 35
ами поръчала съм само за децата солетки някакви сандвичи ,абе имало е някакво стандартно децко меню и с точност не мога да кажа какво е . ,а за майките на место ще си поръчваме. То май няма голям избор, но ако искате ще звънна да поръчам и за нас някакви сандвичета, те са като хапки. аз тогава се чудих,чудих и не поръчах нищо. А кой иска да идва- центъра събира 10-12 човека така,че ще има място за всички.Дори и повече да сме няма да има проблеми. Всъбота щяло да има рожден ден с 18 дечурлига така,че няма въобще да ги затрудним. Ще си изкараме СУПЕР . А за паричките ще се оправяме на място. ЧАО и   love001

# 226
  • Мнения: 109
Ели Hug Hug Hug, много ми е драго да те "видя"
Непременно елате  на срещичката.

# 227
  • Мнения: 1 608
Дами, видяхте ли това - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=333631.msg9561346#msg9561346
а от тук - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=319686&view=2 можете да си поръчате от нещата предлагани на базара.

# 228
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ели, магазин "Катини" има в центъра, на ул. "Батенберг", с-у Розовия блок и в Изток, на "Бл. Гебрев" - след Т маркет, там, където преди беше ламариненото магазинче за козметика, нали построиха сграда - та там си е магазина за козметика, офис на Булсатком и по средата между тях - "Катини". Това ми е любимия магазин за подаръци и мисля, че съм виждала и подаръчни кутии. Дано да разбра нещо от обяснението ми.

# 229
  • Мнения: 398
 Момичета и ние сме на линия за неделя.

 Отказахме се да се разкарваме чак до София и на 21 от 16.00 сме в парти центъра.

 Хайде ,че сега трябва да се трудя , до после.
 приятен ден и много усмивки.

# 230
  • Мнения: 35
petq B  много се радвам ,че ще си с нас .Ние днес не сме на градина ,защото имахме презноща температура. Май са зъбчета ,защото само се пипа в устата.

# 231
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Петя, радвам се, че ще можем да се запознаем  Simple Smile 2-те мами извън форума, които поканих също ще дойдат.

# 232
  • Мнения: 589
Светле, много добре си го обяснила. Голям съм заплес, да му се невиди. Ще мина оттам да питам   bouquet  Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 22
Мен ме нямаше,защото нямах компютър.но сега съм на линия,но без куче.
Подарихме го,причината е недоволството на съседите от виенето му.
Ето и последните снимки,който направих на Хъкси с Калин те са ми много скъпи.



И сега любимата ми.

Май трябва нова тема ей сега ще я пусна.

# 234

Общи условия

Активация на акаунт