Лели в действие :))

  • 9 325
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49
И аз съм леля! На един прекрасен четири годишен малчуган! Не го виждам често (какво да се прави, снаха ми не ме долюбва Laughing), но имаме някаква особена връзка помежду си. Никога не ми е казвал "лельо", а по име. Обича ме много, както и аз него. И да, кръвта вода не става!
Съпругът ми има племенница. Не я виждам, но и нямам особено желание. Майка й (май етъвра се пада) ми навреди твърде много. Жалко, че от това страда детето..
Но иначе е прекрасно това чувство. Ето, вчера бяхме заедно по хубав повод и не се отлепи цялата вечер от мен. Е, признавам си, и аз обичам да му угаждам. Но и да го уча на разни неща, приятно ми е. Мисля, че с времето и снаха ми се отпусна и вече не е чак толкова лошо положението.

# 31
  • Мнения: 194
 Laughing Извини ме, но помислих, че става въпрос за лелите в детската градина Joy

# 32
  • Мнения: 2 732
Приемате ли още една леля Joy

# 33
  • Мнения: 5 001
Добре си дошла  Hug Hug Hug Hug
Ти какво имаш племенница или племенник?

# 34
  • Мнения: 2 732
Добре си дошла  Hug Hug Hug Hug
Ти какво имаш племенница или племенник?
Племенник

# 35
  • Мнения: 5 001
И после?  Laughing Laughing Laughing
Стига ги сади тез цветя и кажи повече  Joy Joy Joy Joy

# 36
  • Мнения: 20
Здравейте на всички и майчета и не майчета и нови и стари.От известно време влизам честичко във форума и ми е интересно и приятно да попрочитам нещичко особенно тук в клюкарника:))) Не съм мама като повечето, не съм омъжена не съм дори и обвързана ( доста необичайно за този форум май:))

А защо не си мама, защо не си омъжена и защо дори не си обвързана. Да не искаш да кажеш че си свободна Simple Smile. Ти ли си на аватара. (понеже го няма Сопрано затова аз питам) Simple Smile
хехеми не съм не знам не съм сре6тнала принца  Laughing абсолиутно свободна съм по-свободна от мен в тоя форум няма Simple Smile))) на аватора не съм аз, но е симпати4но мисля и ми отива на name-a Simple Smile)))))

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
хоп и аз при гордите лели  Flutterпреди два месеца станах леля ,но бебчето е в чужбина ,на 3 октомври ще я  кръщават ,и се надявам скоро да видя тази малка принцеса на живо а не само по скайп  TiredPraynig

# 38
  • Мнения: 20
Радвам се че се появиха толкова ентусиазирани лелчета Simple Smile))) няма си мои деца но малкия племнник е все едно първото ми детенце адска слабост ми е, но мн рядко го виждам той в София аз във Варна.... сложно е Simple Smile

# 39
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Аз съм ЛЕЛЯ.ЧИНКА .ВУЙНА.Голямо объркнване става като събера всички племенници Joy Joy и накрая всички почнаха да ми викат лелче hahaha hahaha

# 40
  • Мнения: 2 732
И после?  Laughing Laughing Laughing
Стига ги сади тез цветя и кажи повече  Joy Joy Joy Joy
hahaha hahaha
Сега е четвърти клас -не му се учи нещо Wink

# 41
  • Мнения: 5 001
Мойта е на 29 години вече и си има детенце (момиченце) на 3 годинки...Так,че май съм и пра- леля(ако има такова название)  hahaha hahaha hahaha

# 42
  • Мнения: 2 448
Първо станах леля , на следващата година мама.  Grinning
Много хубава емоция беше, защото бях в Париж за раждането на племенника ми. Сега брат ми чака второ и ще ставам леля за втори път.
Не ме притеснява да ме лельосва моето франсе, щото съм достатъчно дърта, за да бъда леля.  Mr. Green Лятото ги гледах една седмица заедно с моето дете и минаваха за братчета, готино беше. Щуро, но приятно.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 567
Мойта е на 29 години вече и си има детенце (момиченце) на 3 годинки...Так,че май съм и пра- леля(ако има такова название)  hahaha hahaha hahaha

Аз още не съм станала леля, или по-точно вуйна, защото имам брат!
Но се сетих за една случка с моето дете, отиваме при моята леля на работното и място,
а тя умира за деца, занимават се те с малкия и в това време пристигат шефките и, а те бяха
рускини и питат за детето, тя обяснява, че съм и племенница и това е моето дете, и те и викат,
"а значи си баба-леля", голям смях падна и така си и остана - баба-леля!

# 44
  • Мнения: 113
Да съм тук и аз.Горда леля на 2 племенници на 11 и 10 г. и 1 племенник на 7г.И да ви е яд-вуйна на близнаци на 13г.С мойте 3 деца  в къщи е лудница когато се съберат.Врявата и шумът са ката на Ниагарския водопад.

Общи условия

Активация на акаунт