Лели в действие :))

  • 9 331
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 545
И аз да се разпиша...
До преди 10 мин си мислех, че съм леля, но четейки темата лели, вуйни, стринки и други и малко се омотах...
Иначе съм леля съм на почти 3 годишна красавица. Голяма радост са това децата. Пожелавам на всеки да стене леля или чичо поне веднъж... много е приятно, дори когато трябва я гледам.

# 91
  • Мнения: 200
е аз съм една леля в действие и съм много щастлива и не само леля но и мама вече и да знаеш все едно си мама

# 92
  • Мнения: 11
Хайде и аз в клуба на лелите Laughing
Аз съм една още по-горда леля-защо ли?!Защото на леля момиченцето си има ученичка и бебче на 8 месеца/пак момиченце/.Да са ни живи и здрави и дани зареждат с положителни емоции като майка си. Joy

# 93
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Аз искам вече да ставам леля, но никой не ме пита  Sad За сметка на това станах стринка на 25 г. на двама големи батковци  Grinning
Иначе и аз мога да похваля нашата леля - с Кристиян се разбират перфектно, много се обичат и единствено с нея Криско говори по телефона  Laughing

# 94
  • Мнения: 425
Още една горда леля в клуба  Simple Smile Аз станах леля на 15 години и бях много щастлива и ентусиазирана от новата си роля. Много ми беше забавно да помагам при гледането на племенника ми. Сменях памперси, хранех го и се разхождахме. Всички си мислеха, че ми е братче  Mr. Green Никога не ми е казвал лельо, дори до преди няколко години не знаеше значението на тази дума - за него аз съм Кики (така казва и на другата си леля) Сега е вече голям - на цели 10 години, но е много любвеобилен и винаги като се видим се гушкаме и ми дава да го целувам. Онзи ден им казали, че от училище ще ги водят на някакво състезание в София (той живее в друг град) и веднага се беше обадил на баба си да и каже, че ще ходи на състезание в София и ще остане при Кики. Като разбрах направо се разтопих от умиление Heart Eyes

# 95
  • Мнения: 1 545
Лелииии.... аз да питам!
На някоя от вас случвало ли се е да не сте в приятелски отношения с родителите на племенниците?
В смисъл те канят ли ви на гости или вие изявявате желание да отидете и да ги видите? Нормално ли е от юли месец насам да не ви поканят на гости? Гледането на детето считате ли го за покана за гости?
Макар и малко объркан да е поста, смятам че ще ме разберете!

# 96
  • Мнения: 11
Здравейте! С радост се записвам в тази тема  Laughing

Като бяхме малки със сестра ми, всякакви форми на обяснение в любов към нея бях изчерпала и не знаех как да й кажа вече колко я обичам, и й казах следното: "Какче, толкова те обичам, че сигурно твоите деца един ден ще ги обичам повече от моите!"  Grinning

Не мога да ви кажа дали съм излъгала тогава, защото още си нямам мои деца, но нейния малък сладур за мен е това, което са вашите племенници и племеннички за вас... Няма какво да обяснявам.
И понеже аз имам една леля, която много обичам и винаги е била като пример за мен, ще съм много горда, ако един ден за племенника ми съм това, което е тя за мен.
Ще значи, че съм си изпълнила лелинската мисия. Peace

# 97
  • Мнения: 34
Да се похваля с моя племенник:

http://www.vbox7.com/play:50143568

# 98
  • Мнения: 37
И аз съм леля вече 4 години.Много си го обичам, гледала съм го и пак ще го гледам.Изживявам всичко свързано с него заедно със сестра ми.Да са живи и здрави всички  племенници, а заедно с тях и лелите !

Общи условия

Активация на акаунт