Хайде да направим поръчка от Preissturz

  • 4 005
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде
  • Мнения: 979
Алекс,решаваш ли се да организираш поръчка?Ако си съгласна,казвай условията-краен срок,как искаш парите и т.н.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Момичета, някой може ли да ме насочи в кой сайт бяха шейните....Въобще не мога да се оправя с немския... newsm78 Hug

# 32
  • Марс
  • Мнения: 439
Момичета, някой може ли да ме насочи в кой сайт бяха шейните....Въобще не мога да се оправя с немския... newsm78 Hug

Ето линка за този сайт на шейните..

http://www.preissturz.at/winterartikel/winterartikel-Kat242.html … aa3076cacf3cc4b62

# 33
  • Мнения: X
Явно има желаещи за обща поръчка, но нека се разберем от кой сайт. За мен няма значение. Казвайте вие  Grinning

# 34
# 35
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
Ако може и аз да участвам ще съм ви признателна

# 36
  • Марс
  • Мнения: 439

Тук нещо не мога да се ориентирам, ще ми дадеш ли линк за кухненски центрове  bouquet

# 37
# 38
  • Марс
  • Мнения: 439
Да и тук има кухня която ми хареса, е няма я налична май в момента, но дано я получат ако решим от тук да поръчваме. За мен е все едно от кой сайт ще е, само да дайстваме по-бързо, че да не пропуснем Коледа и Нова година Mr. Green

# 39
# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
На мен всички сайтове ми харесват....щом ще се харчат пари.... Mr. Green
Но аз тия шейни съм ги харесала от миналата година и са ми много на сърце! Thinking

# 41
  • Мнения: X
Остава и да си изберем отговорник на групата  Laughing Някой, който владее добре немски-аз се справям, колкото да поразледам, но не и да водя кореспонденция.

# 42
  • Мнения: 521
и аз харесах доста неща за нещастие съм на Вие с немския

# 43
  • Мнения: 4 155
В www.leiselsbach.de отговарят и на английски. При миналата поръчка контактувах с тях на английски.




# 44
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
И немскоговорящи има, спокойно.. Обаче малко сложна ми се струва организацията, още повече, че не е ясно ще има ли транспортни разходи или не и тр. мн. точно да се сметне, да се знае какви пари ще се събират... 1500 евро не са шега работа...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт